Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? (/Temat-Masowe-dodawanie-osob-do-grup-FB-jak-152960)



Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - lijon - 09-12-2017 22:16

Mam kilka fake kont FB a na nich sporo znajomych.
Sporadycznie zapraszałem ich do grup, wydarzeń czy polubienia FB.
Poczałkowo robiłem to ręcznie, później za pomocą skryptu.

Jednak FB coś pozmieniał w ustawieniach i nie można dodać więcej niż kilkadziesiąt osób.
Probowalem napisac skrypt i za jego pomocą to robic ale wyrwałem jedynie bany na kilkuletnie konta.


Jest jakiś sposób jak to zagospodarować?
W jaki sposób z jednego konta dodać do grupy te kilka K znajomych?


RE: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - xela94 - 10-12-2017 13:48

(09-12-2017 22:16)lijon napisał(a):  Mam kilka fake kont FB a na nich sporo znajomych.
Sporadycznie zapraszałem ich do grup, wydarzeń czy polubienia FB.
Poczałkowo robiłem to ręcznie, później za pomocą skryptu.

Jednak FB coś pozmieniał w ustawieniach i nie można dodać więcej niż kilkadziesiąt osób.
Probowalem napisac skrypt i za jego pomocą to robic ale wyrwałem jedynie bany na kilkuletnie konta.


Jest jakiś sposób jak to zagospodarować?
W jaki sposób z jednego konta dodać do grupy te kilka K znajomych?

Chodzi głównie o zbyt dużą ilość dodanych ludzi do grupy na raz, a druga sprawa to czas w jakim jest to wykonywane. Musi to wyglądać bardziej naturalnie. Moim zdaniem w skrypcie powinien być limit ilości dodanych ludzi. 50-70 osób na raz. Do tego w skrypcie powinny znaleźć się przerwy w dodawaniu kolejnych osób, 1-5 sekund. Czyli odstęp pomiędzy dodaniem kolejnych osób powinien być randomowy. Np Skrypt doda pierwszą osobę, kolejną z odstępem czasowym 1,6s, następna po 3,4s, i kolejną 2,5s i tak dalej.


RE: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - lijon - 11-12-2017 13:31

Ktoś jeszcze się wypowie?


RE: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - xela94 - 11-12-2017 15:49

Udostępnisz skrypta, jeżeli uda Ci się takiego zrobić? Jerk


RE: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - lijon - 12-12-2017 22:53

(11-12-2017 15:49)xela94 napisał(a):  Udostępnisz skrypta, jeżeli uda Ci się takiego zrobić? Jerk

Niestety nie gdyż będziesz dla mnie konkurencja która zaniża stawki.

Żartuję, udostępnię w dziale poradniki.


RE: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - lijon - 11-01-2018 14:44

Ktoś jeszcze się wypowie?


RE: Masowe dodawanie osób do grup FB jak? - helix - 11-01-2018 15:59

Szukam takiego skryptu