Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowe zaproszenie do polubienia strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Masowe zaproszenie do polubienia strony (/Temat-Masowe-zaproszenie-do-polubienia-strony-152955)



Masowe zaproszenie do polubienia strony - SKOR514 - 09-12-2017 17:25

Siemka, jak zaprosić wszystkich znajomych do polubienia strony? Jest taka opcja? Jeśli tak, to bana za to nie wylapie?


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - moskou - 09-12-2017 17:28

(09-12-2017 17:25)SKOR514 napisał(a):  Siemka, jak zaprosić wszystkich znajomych do polubienia strony? Jest taka opcja? Jeśli tak, to bana za to nie wylapie?

Jest dodatek do przegladarki, ktory daje taka mozliwosc.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - SKOR514 - 09-12-2017 17:52

Jest to bezpieczne? Konto mi nie padnie jeśli zaproszę tysiąc znajomych np.?


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - Hopekk94 - 09-12-2017 18:59

Konta od tego nie padaja tak jak przy skryptah. Najwyzej blok na dodawanie znaj do fp na 24h max


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - Początkujący - 10-12-2017 02:37

Z tego co mi wiadomo to FB nie ma takiej funkcji.
Tak BTW, jeśli byłbyś chętny, to mógłbym Ci wygenerować trochę lików. Prawdziwe osoby, nie puste profile i boty.


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - SKOR514 - 13-12-2017 17:25

Wiecie jak ustawić tę wtyczkę "Invite All Friends on Facebook"? Tam ustawia się szybkość zapraszania w ms, na początku jest 100, nawet jak zmniejsze na 1 to po około 50-ciu zaproszeniach dostaje blokadę na 24h na zapraszanie, przy ręcznym zapraszaniu to się nie dzieje. Jakieś pomysły? Albo coś, czym będę mógł zaprosić wszystkich znajomych bez blokady?


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - Wojtek574 - 21-12-2017 14:10

Nie wiem czy tylko ja miałem to ale u mnie była opcja aby wysłać zaproszenie do wszystkich znajomych (nie instalowałem żadnych dodatków itp) widoczne fb dodał ta opcje Smile


RE: Masowe zaproszenie do polubienia strony - Lexiw - 21-12-2017 16:01

(13-12-2017 17:25)SKOR514 napisał(a):  Wiecie jak ustawić tę wtyczkę "Invite All Friends on Facebook"? Tam ustawia się szybkość zapraszania w ms, na początku jest 100, nawet jak zmniejsze na 1 to po około 50-ciu zaproszeniach dostaje blokadę na 24h na zapraszanie, przy ręcznym zapraszaniu to się nie dzieje. Jakieś pomysły? Albo coś, czym będę mógł zaprosić wszystkich znajomych bez blokady?

1000ms = 1 sekunda
Ustaw większy delay między zapraszaniem i powinno być ok.
Ewentualnie zapraszaj np. 30 - przerwa i za jakiś czas znowu.