Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mgll - dziennik z dużymi celami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mgll - dziennik z dużymi celami (/Temat-mgll-dziennik-z-duzymi-celami-152866)

Strony: 1 2


mgll - dziennik z dużymi celami - mgll - 06-12-2017 05:11

[Obrazek: mgll.png]
START 6.12.17

ROZDZIAŁ I



Witam serdecznie!
Na imię mam Maciej, 2 miesiące temu rozpocząłem studia i można uznać to za początek pomysłu prowadzenia dziennika i samego zarobku.
Jestem niedoświadczonym earnerem, ale jeśli podchodzę do czegoś ambitnie to uczę się tego w dość krótkim czasie.

Pierwszy rozdział mojej historii będzie trwał prawdopodobnie do końca czerwca. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie naprawdę Smile

Pierwsze co to potrzebuję zorientować się w jaką dziedzinę zarabiania pójść. Przyda mi się na pewno jakiś mentor lub osoby, które podeślą jakąś banalną radę, lecz przydatną dla mnie.
Interesuje mnie Real Content, a suby lub ppa nie podchodzą mi. Po prostu nie czułbym się dobrze robiąc to.

Struktura dziennika będzie nieco inna niż zwykle, bo będę robił sprinty - tak zwane krótkie najczęściej tygodniowe cele, które należy wykonać.


CEL GŁÓWNY: własne mieszkanie

[Obrazek: mieszkanie1.png]
Coś na wzór tego Wink

CEL GRUDNIOWY: 300zł




SPRINT 6.12 - 13.12

  • Doczytać o możliwościach zarabiania
  • Przeczytać wiele materiałów dotyczących kryptowalut (chciałbym za jakiś czas spróbować swoich sił na giełdzie z inwestycją części pieniędzy uzyskanych w grudniu)
  • Poszukać mentorów, jeśli żadni nie napiszą do mnie Lol




Za każde wsparcie, nawet te słowne będę bardzo wdzięczny Huh


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - Crausher - 06-12-2017 15:26

Może mobilne PPI (OgAds na przykład) cię zainteresuje? Tak czy inaczej rada jaką ci mogę dać to ucz się SEO (z tego zawsze jest dobry pieniądz) i nie poddawaj się Smile Powodzenia!


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - mgll - 07-12-2017 15:30

[Obrazek: mgll.png]

6 grudnia


Co zrobiłem?

  • obrałem cel zarobku jakim będzie PPI
  • zebrałem informacje na temat PPI
  • stworzyłem pierwszego bloga pod PPI
  • uczyłem się poprzez zabawę grania na giełdzie kryptowalut za pomocą konta DEMO


CEL GRUDNIOWY: 0 / 300zł





RE: mgll - dziennik z dużymi celami - patttson - 07-12-2017 16:18

Może PPA? byłoby bardziej dochodowe imho na 100% jesli dobrze stargetujesz, zalezy jeszcze czy traffic z PL czy global


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - mgll - 07-12-2017 16:34

(07-12-2017 16:18)patttson napisał(a):  Może PPA? byłoby bardziej dochodowe imho na 100% jesli dobrze stargetujesz, zalezy jeszcze czy traffic z PL czy global

Zastanawiałem się nad tym, ale tak jak pisałem nie czuję się dobrze, żeby rozpocząć biznes, w że tak powiem "oszustwach" Undecided
Dla jasności nie mówię, że biznesmeni, którzy zarabiają na tym są oszustami, bo to ludzie są baranami, które myślą, że za weryfikację dostaną wszystko Big Grin
Traffic jak na razie PL, ale mam pomysł na globalkę Smile


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - patttson - 07-12-2017 16:42

Niestety chcąc coś osiągnąć, tymbardziej taki cel, musisz troche zatrzeć swoją moralność lub przenieść się np. na afiiliacje, bo z PPI może troche zejść. Weź też pod uwagę, że stawki dla PL są stosunkowo niskie, więc lepiej to kierunkować na global. Chyba, że PPI to jest twój tymczasowowy sposób, w takim razie nie wnikam Big Grin


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - mgll - 07-12-2017 16:45

Zastanowię się Big Grin Rzeczywiście, żeby zbić fortunę w Polsce, trzeba chyba porzucić moralność Big Grin
Po Twoich słowach zamierzam przerzucić się na globalny zarobek, mimo że PPI to głównie stworzenie początkowego funduszu, który będę mógł zainwestować, czy to w serwis internetowy, czy w kryptowaluty.

Btw. świetny avatar Big Grin


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - patttson - 07-12-2017 17:00

Najlepiej będziesz wiedział, w który kierunek chcesz pójść. Aczkolwiek, z tą fortunę to prawda. Globalny rynek nie potrzebuje duzo więcej pracy, a na pewno lepiej sie oplaca ;p

//Taka konwersacja dwóch Harveyów Big Grin Powodzenia!


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - ggusiaja - 07-12-2017 19:06

Życze powodzeniaSmile


RE: mgll - dziennik z dużymi celami - xela94 - 08-12-2017 00:06

Wysoko mierzysz, ale o to chodzi! ;D
Powodzenia Huh