Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wynajmowanie koparki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wynajmowanie koparki (/Temat-Wynajmowanie-koparki-152821)



Wynajmowanie koparki - jandrea - 04-12-2017 17:21

Wynajmowanie koparki ma sens? Nie stać mnie na pełnowymiarową koparkę ale ostatnio znalazłem stronę na której można wynająć moc obliczeniową takiej koparki i czerpać zyski. To ma sens?


RE: Wynajmowanie koparki - Mezir - 05-12-2017 11:32

Wątpię, że wyjdziesz na plus. Lepiej na to wyjdziesz jeśli kupisz sobie sprzęt na raty i sam go złożysz.


RE: Wynajmowanie koparki - jandrea - 05-12-2017 15:27

Ale w takim razie kiedy mi się to zwróci?


RE: Wynajmowanie koparki - twardy - 05-12-2017 15:34

Jak jestes na serio zainteresowany tematem zakupu koparki to polecam speca od kryptocoinow @Meloman.

Wszystko zalezy od tego ile kasy wlozylesz w koparke, na jakich ustawieniach leci, po ile masz prad i przede wszystkim co kopiesz i jak sie bedzie ksztaltowal kurs danego coina...


RE: Wynajmowanie koparki - adamak2k - 05-12-2017 15:44

Nie wynajmuj nic. Ewentualnie podlinkuj tutaj bo pewnie to scam.


RE: Wynajmowanie koparki - Madara Uchiha - 05-12-2017 15:55

Nie wszystkie koparki u kogoś to scam, ale sporo tego jest. Wiem bo sam kupowałem i jestem zadowolony.


RE: Wynajmowanie koparki - damian1313 - 06-12-2017 14:54

W dzisiejszych czasach to strasznie różnie z tym bywa. Może cloud mining by Cię zainteresował Smile


RE: Wynajmowanie koparki - jandrea - 06-12-2017 22:20

Rockwall.investments
Dzisiaj doczytałem że można fakture dostać za wynajęcie koparki więc to raczej nie scam


RE: Wynajmowanie koparki - mahuzz - 06-12-2017 22:56

(05-12-2017 15:55)Madara Uchiha napisał(a):  Nie wszystkie koparki u kogoś to scam, ale sporo tego jest. Wiem bo sam kupowałem i jestem zadowolony.

prawie wszystko Wink albo kupić/złożyć samemu, albo odpuścić, imo


Wynajmowanie koparki - specuuu - 07-12-2017 13:32

jak chcesz wynajmować moc to polecam vozex. Maja nawet 24/7 odpalonego streama z kopania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk