Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę (/Temat-wyszukiwarka-blednie-odpowiada-na-wpisana-fraze-152811)



wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - Lukaskov96 - 04-12-2017 01:04

Witajcie,
Mam pytanie odnośnie wyszukiwania danego artykułu mojej stronie po wpisanej frazie - tagu w wyszukiwarkę, np. google. Wpisałem tag związany z artykułem stronki w wyszukiwarkę, szukam, patrzę i znalazłem ją na 3 podstronie, ALE zamiast danego artykułu ukazał mi się główny tytuł i opis strony?
Dodam, że to nie jest pojedynczy przypadek, ale dotyczy kilku artykułów sprawdzonych przeze mnie. Czemu tak się dzieje?

Może podam przykład:
Wpisuje w google "konkurs z play" i wyszukiwarka wyświetla mi tytuł i opis strony, zamiast mojego artykułu.

Poradźcie co może być tego powodem smutny


RE: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - Xanter98 - 04-12-2017 01:25

Pierwsze sprawdź czy artykuły są zaindeksowane.

Jak są to się po prostu dalej w googlu znajdują, zadbaj o on-page SEO i podlinkuj artykuly wartosciowymi linkami.


RE: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - Lukaskov96 - 06-12-2017 22:37

(04-12-2017 01:25)Xanter98 napisał(a):  Pierwsze sprawdź czy artykuły są zaindeksowane.

Jak są to się po prostu dalej w googlu znajdują, zadbaj o on-page SEO i podlinkuj artykuly wartosciowymi linkami.
dzięki za odpowiedź. Tak, artykuły są zaindeksowane. W każdym razie, zastosuję się do porad i zobaczymy czy będą tego efekty Smile


RE: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - wafelek - 07-12-2017 21:48

Podlinkuj te artykuły i sprawdź frazy na głównej stronie czy wśród nich nie ma właśnie tych z artykułu.


RE: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - m0drzew - 06-01-2018 06:37

a strona nie jest na wordpressie? jesli tak to pewnie masz żle skonfigurowane wtyczki seo lub nieskonfigurowane lub ich poprostu nie masz Smile miałem ten sam problem, ale po dodaniu wtycki i skonfigurowaniu po okolo 10-14 dniach wszytsko było jak powinno Smile


RE: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - Vasaki - 06-01-2018 07:15

Zainstaluj All in Seo (plugin) i tam będziesz miał opcję jak ma wyświetlać posty w google, jak mają wyglądać linki do tematów (numeryczne czy słowa tytułu itp).


RE: wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - HunteroS - 08-01-2018 10:06

Na stronie głównej musisz używać tej samej frazy lub podobnej co do artykułu i Google stwierdziło że strona główna jest bardziej wartościowa niż dany artykuł.


wyszukiwarka błędnie odpowiada na wpisaną frazę - MaLiN - 07-04-2018 00:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.