Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl (/Temat-Blog-kulinarny-MagicznePrzepisy-pl-152805)



Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - linoskoczek - 03-12-2017 19:57

1.Nazwa przedmiotu : Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl
2.Opis przedmiotu : Sprzedaję blog/stronę kulinarną, którą kiedyś zrobiłem i w sumie nigdy nie użyłem, a tak 2 lata sobie stała Jerk2 Nie mam żadnych statystyk (zapewne dużo tam nie ma), więc raczej sprzedaję zawartość, bo trochę tego tam jest i schludnie to wygląda. Sprzedaję dane strony + domenę. Domena ważna do 25 stycznia 2018. Przeniesienie strony w cenie Wink
3.Kontakt : PW, GG: 31631175, [Obrazek: mail.png]
4.Cena : 150zł
5.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, BitCoin, Allegro


RE: Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - PremAccHack - 03-12-2017 22:52

Ładnie to może wyglądałaby 8 lat temu. Za zwykły szablon, parę przepisów i bez wartościowa domenę 150zł? Chłopie nikt Ci tego nie kupi nawet za 20 zł


RE: Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - linoskoczek - 04-12-2017 12:37

Dziekuje za ciepły komentarz od "znawcy". Nie wdaje się w dyskusję Smile


RE: Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - Retri - 04-12-2017 20:01

Bardzo fajny blog wykorzystałem już nie jeden przepis polecam. Wink


RE: Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - Miedziany - 04-12-2017 21:08

Jestem tego zdania co @[PremAccHack] Taką stronkę można zrobić w moment... Nikt nie da 150 zł... Za 50 zł ciężko będzie nawet Big Grin


Blog kulinarny - MagicznePrzepisy.pl - yazir - 30-03-2018 18:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.