Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na streamowaniu gier można zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy na streamowaniu gier można zarobić? (/Temat-Czy-na-streamowaniu-gier-mozna-zarobic-152790)

Strony: 1 2


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - thomasward - 04-12-2017 22:06

Przetestowałem lootsa, dostałem 0,007 $ za 4 tipy... xD


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - KosikSquad - 04-12-2017 22:17

Żeby cokolwiek zarabiać to trzeba mieć stałą publiczność, która będzie wysyłała donejty. Tutaj można juz przy małej liczbie osób mieć kase, a przy większej można dołożyć reklamy jeśli będze to twitch. Generalnie bardziej zarabiasz na swojej osobie niż graniu w konkretną gre, chyba że jesteś wybitnym graczem np. z lola czy csa to tutaj nie musisz mieć przyjaznej osobowości do oglądania.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - Mezir - 05-12-2017 11:31

Znam ziomka, który ma 750 subskrypcji, na streamach ma po max 10 widzów, znalazł sobie serwer teamspeak, gdzie gra z ludźmi i widywałem, że nawet podczas jednego streama dostał te 100zł. Mało, ale jak na 10 widzów to sporo.


Czy na streamowaniu gier można zarobić? - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.