Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na streamowaniu gier można zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy na streamowaniu gier można zarobić? (/Temat-Czy-na-streamowaniu-gier-mozna-zarobic-152790)

Strony: 1 2


Czy na streamowaniu gier można zarobić? - helix - 03-12-2017 14:25

Witam.Czy są strony gdzie na streamowaniu gier się zarabia i czy coś takiego istnieje w ogóle.Proszę o odpowiedź


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - bolo9797 - 03-12-2017 14:29

Twich Wink
Reklamy,suby i dotacje.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - karoltevez92 - 03-12-2017 14:32

loots.com/en
Dzięki loots Twoi widzowie mogą wysyłać Ci wiadomości tekstowe, które pojawiają się na żywo. Przychodzące wiadomości są sponsorowane - zarabiasz za każdym razem, gdy sponsorowana wiadomość trafi do Twojego strumienia. Sponsorowane wiadomości są w 100% darmowe dla widzów.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - RSX - 03-12-2017 19:24

Stream na YouTube lub Twitch (na Twitch reklamy + partnerstwo czyli subskrybcje) + dotacje + (tak jak kolega wyżej) lootsy.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - xdax1 - 03-12-2017 20:09

Można na streamowaniu się nawet utrzymywać. No ale trzeba mieć oglądalność, trzeba się wybić itd.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - Noname2 - 03-12-2017 20:16

Rafonix 5000 za live'a


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - azzaz - 04-12-2017 01:23

Jeśli Twoje materiały są na tyle wartościowe/ciekawe/zabawne, albo w jakiś inny sposób przyciągają ludzi na tyle mocno, że są gotowi za to płacić(subsms), ewentualnie jeśli są gotowi specjalnie na Twój film wyłączyć adblocka, czy rzucić donejtem, albo reklamodawcy są gotowi zapłacić za materiał sponsorowany, a ponadto potrafisz się zareklamować i wybić jak pisał xdax1 to tak.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - thomasward - 04-12-2017 03:41

Ja tam półtorej tygodnia temu zacząłem sobie hobbystycznie streamować, raczej nie dla kasy, ale kto wie, może kiedyś wpadnie kilka złotych Smile


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - Captain - 04-12-2017 16:16

(03-12-2017 14:32)karoltevez92 napisał(a):  loots.com/en
Dzięki loots Twoi widzowie mogą wysyłać Ci wiadomości tekstowe, które pojawiają się na żywo. Przychodzące wiadomości są sponsorowane - zarabiasz za każdym razem, gdy sponsorowana wiadomość trafi do Twojego strumienia. Sponsorowane wiadomości są w 100% darmowe dla widzów.

Na Youtube coś podobnego widziałem u tamtejszych streamerów.


RE: Czy na streamowaniu gier można zarobić? - makecash - 04-12-2017 19:48

Sam nie sprawdziłem, ale jak oglądałem streamera co miał po 10-20 widzów online to z lootsa dostawał 1 grosz za każdego Wink
Także na moje to nie ma sensu bo uzbieranie 5 zł może zająć rok Jerk2