Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz (/Temat-PayInvest-do-20-godzinowo-ok-2-zysku-dziennie-payinvest-biz-152767)



PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - Stebi - 02-12-2017 17:30

Nazwa programu: PayInvest

Start - 27 kwietnia 2017

Plany inwestycyjne:
STANDARD

0.9% - 1.0% godzinowo 120 godzin depozyt zawarty w naliczeniach

PROFESSIONAL

3.0% - 4.0% godzinowo 72 godziny depozyt zawarty w naliczeniach

ENTERPRISE

15% - 20% godzinowo 24 godziny depozyt zawarty w naliczeniach

Minimum inwestycyjne: 5$

Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, AdvCash, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum

Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne, instant

Minimum do wypłaty: 0.10$

Program partnerski: 3%, 5%, 10% - w zależności od depozytu

NA STRONIE MOŻEMY WYCZYTAĆ ŻE FIRMA OBRACA NASZYMI PIENIĘDZMI W KILKU DZIEDZINACH:

- olej i gaz

- forex

- bankowość

- handel kryptowalutami

- handel nieruchomościami

Program wypłaca jak na razie bezproblemowo

Firma zarejestrowana w Wielkiej Brytanii

Możemy zauważyć go na kilkudziesięciu monitorach!

LINK DO PROGRAMU (reflink): http://www.payinvest.biz/?ref=Stebi

LINK DO PROGRAMU (czysty): https://www.payinvest.biz/


PO REJESTRACJI Z MOJEGO REFLINKU MOŻESZ LICZYĆ Z MOJEJ STRONY NA POMOC DOTYCZĄCĄ PROGRAMU


DOWÓD WPŁATY
[Obrazek: dowodwplatypayinvest.jpg]


RE: PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - radek0389 - 02-12-2017 18:38

(02-12-2017 17:30)Stebi napisał(a):  PO REJESTRACJI Z MOJEGO REFLINKU MOŻESZ LICZYĆ Z MOJEJ STRONY NA POMOC DOTYCZĄCĄ PROGRAMU
Jaka pomoc możesz komuś zaoferować? Daj spokój, ponzi jak ponzi, trzeba wplacic i liczyć że nie padnie aż zwróci nam się wkład i tyle.


RE: PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - Stebi - 02-12-2017 19:02

(02-12-2017 18:38)radek0389 napisał(a):  
(02-12-2017 17:30)Stebi napisał(a):  PO REJESTRACJI Z MOJEGO REFLINKU MOŻESZ LICZYĆ Z MOJEJ STRONY NA POMOC DOTYCZĄCĄ PROGRAMU
Jaka pomoc możesz komuś zaoferować? Daj spokój, ponzi jak ponzi, trzeba wplacic i liczyć że nie padnie aż zwróci nam się wkład i tyle.
Zgadzam się z Tobą ale,
pomoc - w takim sensie, gdyby ktoś nie potrafił go obsłużyć lub ciekawiły go dodatkowe informacje


RE: PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - Stebi - 07-12-2017 19:04

caly tydzien instant pierwsze depo zakonczone wchodze w drugie kolko


RE: PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - begreen4fun - 15-08-2018 16:51

Działa to jeszcze?


PayInvest - do 20% godzinowo ok. 2% zysku dziennie - payinvest.biz - Hybrid1990 - 23-12-2019 22:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.