Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 09-12-2017 14:17

To zgodnie z obietnicą polecam przyglądać sie przez najbliższy tydz następującym krypto z powodu wydarzeń na nich fundamentalnie maja szanse zrobic mase hajsu pamiętajcie tylko o uważaniu na opory,wsparcia i bariery psychologiczne.Kierujcie sie głównie interwałem 1d.Ja to robie tak czekam widzac wzrosty aż przebije opór(jeśli to zrobi)wtedy kupuje ustawiając zaraz pod oporem który został przebity(przebity opór staje sie z zasady wsparciem) stop loss chroni mnie przed zawróceniem trendu.
Lista.
Stratis:ogrom wydarzen
Wawes
Lmc
Neo
Trust
Stratis
Etc
Eth
Xlm

Ja aktualnie siedze w bcc bo to według mnie optymalne spadek btc powoduje zazwyczaj wybicie bcc a niedługo chyba 12grudnia wchodza pary bcc alty.Jutro może byc ciekawie na btc w kontekscie korekty


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Ratchet - 09-12-2017 15:56

Mógłbyś podać przykładowo, jaki jest według Ciebie ostatni opór (w liczbie satoshi) na Stratisie, w tym interwale 1d?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 09-12-2017 17:06

Stratis 64985 satoshi

Zauważ że co przekroczył tą cene leciał w kilka godz na 70k potem spadał. Więc nad 70k jest kolejny opór tym razem nie techniczny ale psychologiczny.Jeśli złamał by opór psychologiczny było by możliwe nawet 100% zysku w pare dni gdy by to nastąpiło leciał bym stop lossem za ceną to taka moja strategia średnioterminowa. Mam też strategie krótkoterminową na interwale 30m na mały procent. Jak mi się chce to sobie nią gram. Bierzcie pod uwage że zakładając niezmmienna cene btc(teraz akurat bedzie mógł bardzo długo spadać bo wypadł z trendu.Nareszcie!) przy kapitale 1 k zł ugrywając na dobe tylko 3% na czysto zrobienie 1mln zajmnie wam 9 miesiecy.A na krypto i 40% to normalka na dobe czasem więcej.Kwestia tylko bycia sprytnym.

(08-12-2017 05:56)mgll napisał(a):  Posterunkowy może zaczniesz prowadzić jakąś konfę na telegramie??

Bede prowadził swoją grupe.Mam bardzo dużo propozycji.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Ratchet - 09-12-2017 18:38

Zakładam, że podałeś dane z Bittrexa, czyli tam gdzie największy wolumen na Stratisie, a knoty na świeczkach nie mają czasem jakiegoś znaczenia? W niższym interwale czasowym Stratis doszedł 2 dni temu prawie do 80k satoshi.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 09-12-2017 19:00

(09-12-2017 14:17)Zaradny napisał(a):  To zgodnie z obietnicą polecam przyglądać sie przez najbliższy tydz następującym krypto z powodu wydarzeń na nich fundamentalnie maja szanse zrobic mase hajsu pamiętajcie tylko o uważaniu na opory,wsparcia i bariery psychologiczne.Kierujcie sie głównie interwałem 1d.Ja to robie tak czekam widzac wzrosty aż przebije opór(jeśli to zrobi)wtedy kupuje ustawiając zaraz pod oporem który został przebity(przebity opór staje sie z zasady wsparciem) stop loss chroni mnie przed zawróceniem trendu.
Lista.
Stratis:ogrom wydarzen
Wawes
Lmc
Neo
Trust
Stratis
Etc
Uwaga.
Zmieniła się znaczaco sytuacja na altach bo za szybko idzie korekta na bcc.Nie kupujcie altów tylko shortujcie btc,uciekajcie w ustd lub kupcie bcc. Btc leci na ok 5k!!!!

(09-12-2017 19:00)Zaradny napisał(a):  
(09-12-2017 14:17)Zaradny napisał(a):  To zgodnie z obietnicą polecam przyglądać sie przez najbliższy tydz następującym krypto z powodu wydarzeń na nich fundamentalnie maja szanse zrobic mase hajsu pamiętajcie tylko o uważaniu na opory,wsparcia i bariery psychologiczne.Kierujcie sie głównie interwałem 1d.Ja to robie tak czekam widzac wzrosty aż przebije opór(jeśli to zrobi)wtedy kupuje ustawiając zaraz pod oporem który został przebity(przebity opór staje sie z zasady wsparciem) stop loss chroni mnie przed zawróceniem trendu.
Lista.
Stratis:ogrom wydarzen
Wawes
Lmc
Neo
Trust
Stratis
Etc
Uwaga.
Zmieniła się znaczaco sytuacja na altach bo za szybko idzie korekta na bcc.Nie kupujcie altów tylko shortujcie btc,uciekajcie w ustd lub kupcie bcc. Jutro wchodza kontrakty cena bedzie niejasna.



RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Asxur - 09-12-2017 20:49

Wiadomo coś więcej odnośnie grupy o której mówisz? Z chęcią bym dołączył. Pozdro


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 09-12-2017 23:11

(09-12-2017 20:49)Asxur napisał(a):  Wiadomo coś więcej odnośnie grupy o której mówisz? Z chęcią bym dołączył. Pozdro
Dam info wiesz narazie nie odpisuje na pw na pyt dotyczące grupy bo mam dziennie po 10-20 zapytań.Po prostu odpisze jak coś ustale.Mam sporo na głowie jak to załatwie to bede miał czas na grupe.Myśle że w przyszły weekend ruszy ta grupa testowa wtedy wszyscy dostaną info.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Ratchet - 10-12-2017 14:16

Masz może konto na giełdzie Novaexchange?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 10-12-2017 14:46

(10-12-2017 14:16)Ratchet napisał(a):  Masz może konto na giełdzie Novaexchange?

Nie


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 10-12-2017 19:31

Aktualizacja
Short na btc został zamknięty z małym plusem.
Bcc w realizacji