Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Ratchet - 06-12-2017 20:23

Sporo altów zyskuje kilkadziesiąt procent w krótkim okresie czasu, ale już niewiele z nich, "robi" kilkaset procent, jak np. EMC2, czy IOTA. To co mnie ciekawi, to przesłanki, na podstawie których podejrzewałeś, że EMC2 wzrośnie tak bardzo, mógłbyś napisać coś o tym?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Rollem - 06-12-2017 20:46

(06-12-2017 20:23)Ratchet napisał(a):  Sporo altów zyskuje kilkadziesiąt procent w krótkim okresie czasu, ale już niewiele z nich, "robi" kilkaset procent, jak np. EMC2, czy IOTA. To co mnie ciekawi, to przesłanki, na podstawie których podejrzewałeś, że EMC2 wzrośnie tak bardzo, mógłbyś napisać coś o tym?

Nie zawsze spodziewasz się takiego wzrostu w momencie kupna, a po prostu zazwyczaj czeka się (przy drastycznych wzrostach) na moment załamania kursu i w momencie odwrócenia trendu/końca cyklu wzrostowego sprzedajesz asap przy kursie około maksymalnego w danym okresie, przynajmniej ja tak robię i tak najczęściej widuję - nie wiem jak OP Wink


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 06-12-2017 20:59

Nxt jednak proponuje nie kupować mimo zdarzeń na nim chwilowo korekci. Moja strata 1.2%. Dokładnie pisząc to ktoś chce zbic cene .

(06-12-2017 20:23)Ratchet napisał(a):  Sporo altów zyskuje kilkadziesiąt procent w krótkim okresie czasu, ale już niewiele z nich, "robi" kilkaset procent, jak np. EMC2, czy IOTA. To co mnie ciekawi, to przesłanki, na podstawie których podejrzewałeś, że EMC2 wzrośnie tak bardzo, mógłbyś napisać coś o tym?
Jest parę technik które pozwalają założyć że na czymś będzie grubo. Największy typ jaki trafiłem to było 120x na antshare (aktualnie neo) wtedy dostałem cynk od kumpla od którego się dużo nauczyłem. Jak już jest grubo prowadze stop loss aż do wyczerpania potencjału. Bardzo dużo daje intuicja ale to samo przychodzi jak sie codzień analizuje. Więc moja rada załóż twettera dużo czytaj forów, pisz z ludzmi co dużo wiedzą nie bój się płacić za DOBRE szkolenia. Ja się musiałem nauczyć angielskiego żeby dobrze tradować.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 06-12-2017 22:09

Uciekłem całkowicie z altów na btc jest bardzo ciekawie.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Ratchet - 06-12-2017 23:06

Gdzie grasz shorty na altach, na poszczególnych giełdach kryptowalut, jeśli dają taką możliwość, czy u brokerów? Używasz dźwigni?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - kniew - 06-12-2017 23:23

masz może jakieś prognozy dla bitcoin cash? trzymać czy się pozbywać?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 07-12-2017 01:00

(06-12-2017 23:06)Ratchet napisał(a):  Gdzie grasz shorty na altach, na poszczególnych giełdach kryptowalut, jeśli dają taką możliwość, czy u brokerów? Używasz dźwigni?

Bitfinex ale już z niego uciekam bo coś kręcą. Prawie nie używam dzwigni i odradzam jej stosowanie początkującym. Alty są nieprzewidywalne zawsze coś może pójśc nie tak a jest różnica stracic 10% a 33% (na bitfinex jest tylko dzwignia 3.3) Moja uczennica przewaliła na dzwigni cały hajs bo nie posłuchała a forexsowskie dzwigne typu 100x to jakaś kolosalna masakra jest. Pomyłka o 1% i zostajesz z niczym.

Aktualizacja
Btc sprzedany na ustd z zyskiem 4% kasa zabezpieczona i w dodatku z małym profitem.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - TelegramGrzegorz - 07-12-2017 01:02

Trochę odbiegnę od tematu, co sądzicie o exmo?Ktos korzysta/ma zamiar zacząć?Weszli na PL rynek bodajże kilka dni temu


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - ~eL - 07-12-2017 11:29

(07-12-2017 01:00)Zaradny napisał(a):  Bitfinex ale już z niego uciekam bo coś kręcą.

Gdzie się teraz przerzuciłeś?

(07-12-2017 01:00)Zaradny napisał(a):  Moja uczennica przewaliła na dzwigni cały hajs bo nie posłuchała
Masz jakieś grono ludzi którzy płacą Ci abyś pomagał im w inwestowaniu czy na jakiej zasadzie się to odbywa?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - psaw123 - 07-12-2017 15:44

Cytat: Moja uczennica przewaliła na dzwigni cały hajs bo nie posłuchała
Dołączam się do pytania @~eL oraz chciałbym się zapytać czy mógłbym prosić na pw jakiś kontakt fb/gg