Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - adrianos - 05-12-2017 00:34

Dlaczego wzrost trudnosci wplywa na spadek kursu btc ?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-12-2017 02:45

W normalnych przypadkach nie ma tak wielkiego wpływu ale teraz dość mocno sieć się zapycha przez to na przelewy czeka się dłużej i są droższe. A gdy jeszcze zwiększysz trudność o 20% to powiększasz problem.Po za tym patrz teraz bardziej opłacalne jest kopanie bch a bch to de facto kopia btc tylko z większym blokiem wiec tanszy w przelewach i wydajniejszy. Co się stanie gdy już bardziej się opłaca kopac bch a trudnośc na btc wzrośnie częśc kopaln przełączy sie na bch czym jeszcze bardziej zapcha sieć i zmniejszy rentowność. Oczywiście to spekulacja dlatego stop losy mam w gotowości.

Aktualizacja
Stratis-stop loss zamknął mi pozycje na 67k kupiony był za 52k czyli 15k na plus. Planuje odkupić tylko po małej korekcie która się zapowiada. Raczej jeszcze poleci
Neo-konkretny zysk już.

Aha wracając do bicka jest teoria że cena jest celowo spompowana sztucznymi tether z bitfinex więc może być tak że celowo spompowali btc by zrobić wielki dump na czym skorzysta bch a bierzcie pod uwage że grubasy bardzo mocno władowali się w bch pare tyg temu i do dziś nie zauważyłem dużych wysprzedaży. Czyżby kolejna manipulacja?

Typ:xlm
Cena mojego zakupu: 822 satoshi
Stop loss: 760 satoshi
Czemu akurat xlm: 7 grudnia jest konferencja a 8 inne wydarzenie (ważne spotkanie)

Neo stop loss zamknął mi go na 346k. Zakupiony za 321k co daje 7% zysku ale to tak narazie bo planuje odkup ze wzgledu na wydarzenia ale najbardziej czaje sie na stratisa i bcc na promocji.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-12-2017 03:50

6 grudnia mamy fork na sc może być piękna pompka


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-12-2017 13:16

Pierwsze pudło od czasu prowadzenia dziennika
Stop loss zamknął mi pozycje na sc na ok 8% straty no ale żeby nie robić tragedii na xlm już to odkułem. Nadal uważam że sc sie odbije czekam na dobry moment wejscia.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mgll - 05-12-2017 15:05

Będę zaglądał częściej, powodzenia w dążeniu do nowo powstałego celu Big Grin


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-12-2017 16:44

(05-12-2017 15:05)mgll napisał(a):  Będę zaglądał częściej, powodzenia w dążeniu do nowo powstałego celu Big Grin

Ja nie mam żadnego konkretnego celu ale dzięki Big Grin


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Pablinho - 05-12-2017 16:56

Fajny dziennik, będę zaglądał częsciej Big Grin


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Ratchet - 05-12-2017 17:33

Tego całego piramidowania blokowego nie ma tu chyba, ale wygląda na to, że masz dobrą analizę fundamentalną, powodzenia Smile


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-12-2017 17:56

Aktualizacja.
Emc2 arcy potęga kupiony za 4.25k dosłownie kilka dni temu dobił prawie 10k.

(05-12-2017 17:33)Ratchet napisał(a):  Tego całego piramidowania blokowego nie ma tu chyba, ale wygląda na to, że masz dobrą analizę fundamentalną, powodzenia Smile

Techniczną też stosuje ale nie będe zaśmiacał wątku masą wykresów. Co do dokładania kasy stosuje ale nie zawsze.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mvtej - 05-12-2017 18:43

spoczko dziennik, obserwuję! Co sądzisz na temat qtum i nxt??? opłacalne jest teraz wejście???