Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - zakazanyowoc - 15-01-2018 10:11

Takie pytanko, tylko inwestujesz na giełdzie czy kopiesz też? Zastanawiam się nad inwestycją w koparkę i fajnie byłoby poczytać jakieś dodatkowe informację na ten temat od sprawdzonej osoby Wink


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - DeI - 15-01-2018 18:58

Edit. Problem Rozwiązany


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 16-01-2018 14:40

Problem rozwiązany.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 16-01-2018 21:21

Problem rozwiązany.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Nepi94 - 17-01-2018 04:11

Ja żadnej cenzury na grupie nie widziałem ludzie normalnie komentują.Zaradny za to nie często odpisuje na pw to takie małe zażalenie odemnie bo na odpowiedz czekałem 4 dni po za tym grupa sztos!


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 17-01-2018 04:56

(17-01-2018 04:11)Nepi94 napisał(a):  Ja żadnej cenzury na grupie nie widziałem ludzie normalnie komentują.Zaradny za to nie często odpisuje na pw to takie małe zażalenie odemnie bo na odpowiedz czekałem 4 dni po za tym grupa sztos!

Nie mam czasu regularnie odpisywać.Szczególnie że piszecie po 100 razy te same pytania.No ile można?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - ~eL - 18-01-2018 11:39

Przeglądając dziennik i grupę FB po nowym roku często widziałem że nie inwestujesz albo to robisz ale ostrożnie małymi kwotami bo BTC niestabilny itp. Tymczasem wszelkie analizy techniczne, filmy na YT itp wskazywały coś całkiem innego, BTC i alty mają się świetnie i po noworocznych spadkach czas na wzrosty. Pomyślałem sobie żeś jakiś wariat, wszyscy inwestują a ty kisisz się i straszysz niestabilnym kursem BTC. Oczywiście posłuchałem wszystkich innych, zainwestowałem, potem dorzuciłem jeszcze kilka tys i tym sposobem w aktualnej korekcie "straciłem" jakieś 60% zainwestowanej kwoty. Piszę "straciłem" w cudzysłowie bo przy tak dużych spadkach postanowiłem trzymać się zasady "Nie stracisz dopóki nie sprzedasz" i wszystko trzymam nadal. Straciłem niestety wielką okazję na kupno altów po dobrych cenach (nawet 60% niższych niż po jakich wcześniej kupowałem) ale przypomniały mi się słowa pana Bertrand'a Russell:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Wszystkim nowym na tym jakże śliskim gruncie radzę dobrze dobierać osoby dzięki którym uczycie się jak poruszać się po świecie kryptowalut. Ja już wybrałem. Szkoda że dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale Wink TOP1 grupa na FB Wink Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze inwestycje!


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - jarekskwarek1993 - 19-01-2018 06:52

Co myslisz okrypto Vechain? duże partnerstwa ostatnio a kapitalizacja jakna taki projektnie taka duża troche ponad miliard usd


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 20-01-2018 03:56

Część planów na ten rok sie realizuje.
-Po pierwsze buduje swoje pasywne źródełka w postaci koparek zamówiłem podzespołach do mojej pierwszej na 6 kart gpu.
-mimo spadków nadal zarabiam wraz z grupą
-1.02 startuje moja grupa płatna i mój własny program partnerski
-w planach mam zakup kolejnej parti kart graficznych za kwote 20k i realizowanie takich zamówień co drugi miesiąc.
-jestem w trakcie pisania poradnika dla początkujacych ale nie wiem czy go dokończe
-niedługo kupuje pakiety w bitclubie i zaczynam marketing docelowo planuje miec 20-40osób w pierwszej linii i każdemu z nich pomóc znaleźc poleconych docelowo chce wykupic.na ten rok pool wydobywczy na kwote 50k$ do końca roku.
Docelowo chce do 2020 roku zakończyc aktywnośc biznesowa emerytura taki prezencik na 26 urodziny i do końca swojego życia pisać książki,grac na gitarze i podróżować aktualnie jestem w 50% u celu.

(18-01-2018 11:39)~eL napisał(a):  Przeglądając dziennik i grupę FB po nowym roku często widziałem że nie inwestujesz albo to robisz ale ostrożnie małymi kwotami bo BTC niestabilny itp. Tymczasem wszelkie analizy techniczne, filmy na YT itp wskazywały coś całkiem innego, BTC i alty mają się świetnie i po noworocznych spadkach czas na wzrosty. Pomyślałem sobie żeś jakiś wariat, wszyscy inwestują a ty kisisz się i straszysz niestabilnym kursem BTC. Oczywiście posłuchałem wszystkich innych, zainwestowałem, potem dorzuciłem jeszcze kilka tys i tym sposobem w aktualnej korekcie "straciłem" jakieś 60% zainwestowanej kwoty. Piszę "straciłem" w cudzysłowie bo przy tak dużych spadkach postanowiłem trzymać się zasady "Nie stracisz dopóki nie sprzedasz" i wszystko trzymam nadal. Straciłem niestety wielką okazję na kupno altów po dobrych cenach (nawet 60% niższych niż po jakich wcześniej kupowałem) ale przypomniały mi się słowa pana Bertrand'a Russell:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Wszystkim nowym na tym jakże śliskim gruncie radzę dobrze dobierać osoby dzięki którym uczycie się jak poruszać się po świecie kryptowalut. Ja już wybrałem. Szkoda że dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale Wink TOP1 grupa na FB Wink Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze inwestycje!

Wzajemnie, i spokojnie naprawimy to jakoś ale nie hazardz już hajsem.

(20-01-2018 03:56)Zaradny napisał(a):  Część planów na ten rok sie realizuje.
-Po pierwsze buduje swoje pasywne źródełka w postaci koparek zamówiłem podzespołach do mojej pierwszej na 6 kart gpu.
-mimo spadków nadal zarabiam wraz z grupą
-1.02 startuje moja grupa płatna i mój własny program partnerski
-w planach mam zakup kolejnej parti kart graficznych za kwote 20k i realizowanie takich zamówień co drugi miesiąc.
-jestem w trakcie pisania poradnika dla początkujacych ale nie wiem czy go dokończe
-niedługo kupuje pakiety w bitclubie i zaczynam marketing docelowo planuje miec 20-40osób w pierwszej linii i każdemu z nich pomóc znaleźc poleconych docelowo chce wykupic.na ten rok pool wydobywczy na kwote 50k$ do końca roku.
Docelowo chce do 2020 roku zakończyc aktywnośc biznesowa emerytura taki prezencik na 26 urodziny i do końca swojego życia pisać książki,grac na gitarze i podróżować aktualnie jestem w 50% u celu.

[quote='~eL' pid='1749256' dateline='1516271961']
Przeglądając dziennik i grupę FB po nowym roku często widziałem że nie inwestujesz albo to robisz ale ostrożnie małymi kwotami bo BTC niestabilny itp. Tymczasem wszelkie analizy techniczne, filmy na YT itp wskazywały coś całkiem innego, BTC i alty mają się świetnie i po noworocznych spadkach czas na wzrosty. Pomyślałem sobie żeś jakiś wariat, wszyscy inwestują a ty kisisz się i straszysz niestabilnym kursem BTC. Oczywiście posłuchałem wszystkich innych, zainwestowałem, potem dorzuciłem jeszcze kilka tys i tym sposobem w aktualnej korekcie "straciłem" jakieś 60% zainwestowanej kwoty. Piszę "straciłem" w cudzysłowie bo przy tak dużych spadkach postanowiłem trzymać się zasady "Nie stracisz dopóki nie sprzedasz" i wszystko trzymam nadal. Straciłem niestety wielką okazję na kupno altów po dobrych cenach (nawet 60% niższych niż po jakich wcześniej kupowałem) ale przypomniały mi się słowa pana Bertrand'a Russell:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Wszystkim nowym na tym jakże śliskim gruncie radzę dobrze dobierać osoby dzięki którym uczycie się jak poruszać się po świecie kryptowalut. Ja już wybrałem. Szkoda że dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale Wink TOP1 grupa na FB Wink Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze inwestycje!

Dzięki za opinie!


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Adrian_krypto - 20-01-2018 11:32

czyli taki był pierwotny cel dziennika - sprzedaż dostępu do grupy i wciągnięcie jeleni do pseudo kopalni bitclubu Smile