Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 30-12-2017 16:05

Zaczyna się dziać to co pisałem wcześniej. Korekty cenowe przed nowym rokiem sądze że pare dni one potrwają narazie nie wsiadam do tego pociągu.Bo strata była by w $


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 03-01-2018 15:53

Aktualizacja
Typy na grupie fb zrobiły już ok 100%
Mocny typ na luty to gup licze na ponad 100% bo aż 8 mocnych wydarzen


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 04-01-2018 04:24

Aktualizacja
Typy dodane na mojej grupie zrobiły w 3 dni ponad 200%
Zapraszam https://m.facebook.com/groups/189011201679421?ref=m_notif¬if_t=group_activity

Typ gup z wczoraj zrobił 50%


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 04-01-2018 16:43

Aktualizacja
Sc podawany tu jakiś czas temu na holda +40% za dziś
Bilans na styczeń
Neo pozycje krótkie-25% łacznie
Zec-30% łącznie
Qutm-20%
Powr tylko wczoraj plus 50%
Ada-60%
Xlm około 100% zysku
Gup wczoraj tylko 50%
Dwa pudła na łacznie 30% co po odjeciu od zysku daje 345% na plus w 4 dni.Wszystko było dodawane na grupe.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 05-01-2018 23:48

Aktualizacja
Grupa fb 600% już na plus od nowego roku


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 12-01-2018 01:47

Grupa na fb się rozwija a ja postanowiłem reaktywować dziennik.Jednak tym razem go wzbogace o pare innych rzeczy. Między innymi kopanie krypto, własna firma I pare innych ciekawych rzeczy.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 12-01-2018 04:41

Aktualizacja mała
Btc nadal korekci dlatego też bardzo ciężko jest wybrać coś do szybkiego inwestu. Odradzam wchodzenie teraz w coiny bo spadek btc wcale nie musi być krótki. Moja strategia na teraz shortuje btc, mam bcc i ustd nie ruszam coinów do odbicia btc. Poświęcimy ten czas na parę zagadnień np moich 3 strategii inwestycji które na codzień używam.Polecam brać free coiny o których pisałem.
A teraz trochę zajebistej muzy xD

https://m.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 12-01-2018 18:16

KRYPTO GIEŁDA
Więc tak wczoraj na mojej grupie przewidziałem spadek btc więc założyłem shorta i mam zysku 500$ na każdej posiadanej sztuce btc.
INNE
Nie dawno bo wczoraj po analizach tematu rozpoczełem promowanie coina który ma według ekspertów mega szanse zrobić dobrą robote według mnie też wchodzi na giełdy w marcu i da sie go zdobyć za free jak np kiedyś xlm
Ogółem mam już 100 poleconych na te coiny co przekłada sie już na pokaźne liczby
Aktualnie szukam paru tematów do promowania.
Pare mam które będe realizował
Planuje do marca wejść w posiadanie pulu wydobywczego w 2 kopalniach oraz 4 koparek po 6 kart każda co w założeniu pozwoli mi bez wypłat mnożyć kase na giełdzie na cele długoterminowe.
Ruszam też z grupa płatna krypto w lutym na ok 50 osób.
Mam też pare planów na własne programy zarobkowe które będe realizował z nadwyżek finansowych.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - SkagGully - 12-01-2018 19:28

Ile będzie kosztowało wejście do płatnej grupy?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 12-01-2018 20:28

(12-01-2018 19:28)SkagGully napisał(a):  Ile będzie kosztowało wejście do płatnej grupy?

Na razie jest free grupa i ta zostanie na vip bedzie wiecej informacji.Co do ceny jeszcze nie wiem ale nie będe zdzierał jak niektórzy, liczy się dla mnie współpraca długofalowa.