Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - ~eL - 20-12-2017 07:41

@Zaradny - 100% racji.
Wydaje mi się dodatkowo że to info:
https://www.chip.pl/dzieje-si%C4%99/jeden-wspolzalozycieli-serwisu-bitcoin-com-pozbyl-sie-wszystkich-bitcoinow/
miało też bardzo duże znaczenie dla wielu osób.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - kuman_project - 20-12-2017 11:00

Na jakiej giełdzie zarabiasz??


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zax93 - 20-12-2017 23:44

Ja obstawiam, że BTC odbije i osiągnie nowe ATH do końca roku Wink


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 21-12-2017 02:09

(20-12-2017 23:44)Zax93 napisał(a):  Ja obstawiam, że BTC odbije i osiągnie nowe ATH do końca roku Wink

Obstawiaj sobie. Raczej w ostatecznym rachunku przegrasz...


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - radek0389 - 21-12-2017 19:16

Na wstępie, podziwiam dobre wyniki i śledzę temat Smile.
A teraz pozwolę sobie zadać pytanie nowicjusza w tej materii. Jaka jest bazowa waluta na giełdzie? Jeśli wpłacę np. 1000 zł, to saldo będę miał wyrażone w czym? Jeśli kupię na giełdzie określoną kryptowalute a potem będę chciał sprzedać i uzyskać kwotę, która będzie relatywna np. z kursem $, to jak to wygląda w praktyce? Tongue


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 21-12-2017 19:25

@[radek0389]

Ja jako osoba również nowa w temacie (bo od weekendu praktycznie). Nie wiem jak na innych giełdach, na przykładzie bittrex wygląda to tak że wpłacasz BTC i za BTC kupujesz inne kryptowaluty. Ile czego byś nie kupił, w 'Wallets' masz napisane jaka jest równowartość BTC i $ ze wszystkich kryptowalut.

Estimated Value: ##### BTC / ##### USD <-- tak to dokładnie wygląda - USD są przeliczane automatycznie na bieżąco tak naprawdę.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - radek0389 - 21-12-2017 19:32

@[mahuzz]
To trochę lipaTongue. Bo chcąc handlować innymi krypto, w sumie mój zysk jest zależny w dużej mierze, co się dzieje z btc, myślałem że jest jakiś coin, który trzyma stabilnie wartość względem dolara. Bo np chcąc zrobić sobie miesiąc urlopu ale nie wycofywać kapitału z giełdy, mogę wrócić i mieć stratę pokaźną na koncie.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zax93 - 21-12-2017 19:44

(21-12-2017 02:09)Zaradny napisał(a):  
(20-12-2017 23:44)Zax93 napisał(a):  Ja obstawiam, że BTC odbije i osiągnie nowe ATH do końca roku Wink

Obstawiaj sobie. Raczej w ostatecznym rachunku przegrasz...

Heh jeśli wejdzie lighting BTC przejście z BTC na BCH przestanie mieć sens Wink jeśli nie masz rację BCH może wygrać tą walkę ale nie stanie się to z dnia na dzień Wink


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 21-12-2017 19:50

Cytat:Bo np chcąc zrobić sobie miesiąc urlopu ale nie wycofywać kapitału z giełdy, mogę wrócić i mieć stratę pokaźną na koncie.

Sam tak jak mówię średnio się znam, ale dzisiaj np. z salda mi dużo ubyło ze względu na spadek btc a nie krypto w które inwestowałem - CHYBA Tongue

Więc masz rację, i jeśli chodzi o urlop to na krypto raczej można liczyć tylko na szczęście - chyba że jesteś pewien jakiegoś fajnego long term Big Grin


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - DonWestbam - 21-12-2017 21:34

Ja za to czytajac temat myslalem ze to ustd to taki hmmm "zamiennik" zielonego dolca.