Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik KryptoMenela - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik KryptoMenela (/Temat-Dziennik-KryptoMenela-152726)

Strony: 1 2 3


Dziennik KryptoMenela - Kryptomenel - 30-11-2017 17:23

Cześć Smile
Spokojnie, jeszcze nie zbieram puszek i butelek Tongue
Zarabianiem zajmuje się kilka lat i powiem szczerze, że jakbym zbierał butelki i puszki to bym chyba lepiej wyszedł na tym Smile
Ogólnie mam sporą wiedzę o zarabianiu i spróbuje ją wam przekazać Smile
Chcę, abyśmy wspólnie to tworzyli, ponieważ każdy z was ma doświadczenie i one jest najważniejsze Smile

Sentencja menela: Jeśli myślisz, że zarabianie w Internecie jest łatwe to się mylisz.

Przejrzę każdą waszą propozycję w zarabianiu. Będę sumiennie testował i regularnie zdawał sprawozdanie. Nie jestem przekupny, wiec nie będę kłamał Tongue
Ogólnie ankiety nazywa robótkami ręcznymi. Wydaje mi się, że z tego nie da się wyżyć.

Raz w miesiącu będę chciał przelać 1% mojego zysku na cele charytatywne. ( Czasami w miesiącu nie będzie dochodu lub będzie mały dlatego będzie to się sumowało, aby była większa suma)

Gdzie zarabiam?
Kryptowaluty


Zainwestowałem 5800 zł Smile
Napiszcie mi czy mam wam podawać w co i ile inwestuje. Moje decyzje są raz lepsze i raz gorsze; nie chce mieć w pływu na wasze decyzje w inwestowaniu na Krypto ( ale to od Was zależy).

Wasze propozycje w zarabianiu przez internet na które z niecierpliwością czekam.

____________________________________________________
Jeśli chciałbym pogadać o zarabianiu itp. to wpadaj na ts-a Smile
Adress serwera: 5.196.128.38:1618
_________________________________________________
W wolnych chwilach gram w CS-a Smile Jeśli masz chęć to napisz, wspólnie pogramy. Kto wie, może stworzymy organizacje Smile

Życzę wam miłego wieczoru
Kłaniam się nisko... już leżę.
Z pozdrowieniami z podłogi
KryptoMenel


RE: Dziennik KryptoMenela - Kryptomenel - 30-11-2017 18:59

Więc USD jest po 3,53 zł Smile 3,53*1580=5577.40 zł 5800zł - 5577.40zł = 222.6
Troszkę straciłem, ale mam nadzieję, że odbije się rynek Smile
Jestem na minusie, wiec zostaje mi do jedzenia pasztet :/
Może uda mi się odbić na biedronkowych promocjach. (Ptasie mleczko jest po 9,99 zł Smile )

[Obrazek: Nazwa.jpg]


RE: Dziennik KryptoMenela - wrzochal11 - 30-11-2017 21:43

To mnie ciekawi:
(30-11-2017 17:23)Kryptomenel napisał(a):  Zarabianiem zajmuje się kilka lat i powiem szczerze, że jakbym zbierał butelki i puszki to bym chyba lepiej wyszedł na tym Smile
Ogólnie mam sporą wiedzę o zarabianiu i spróbuje ją wam przekazać Smile

Troche jest to dziwne, mówisz że masz sporą wiedze, ale gdybyś zbierał butelki czy puszki to lepiej byś na tym wyszedł. To jak to jest? Dużo wiesz, ale od strony teoretycznej? No bo nie oszukujmy się, ale zarabianie w internecie daje większe możliwości niż zbieranie puszek czy butelek..

Prawdziwe zarabianie w internecie kręci się wokół szeroko pojętego POLECANIA.. Marketingiem afiliacyjnym, programami partnerskimi czy zdobywaniem ruchu.. tym się zainteresuj!
Cóz, powodzenia życzę Smile


RE: Dziennik KryptoMenela - Rollem - 30-11-2017 22:10

(30-11-2017 21:43)wrzochal11 napisał(a):  Troche jest to dziwne, mówisz że masz sporą wiedze, ale gdybyś zbierał butelki czy puszki to lepiej byś na tym wyszedł. To jak to jest? Dużo wiesz, ale od strony teoretycznej? No bo nie oszukujmy się, ale zarabianie w internecie daje większe możliwości niż zbieranie puszek czy butelek..

Prawdziwe zarabianie w internecie kręci się wokół szeroko pojętego POLECANIA.. Marketingiem afiliacyjnym, programami partnerskimi czy zdobywaniem ruchu.. tym się zainteresuj!
Cóz, powodzenia życzę Smile
Też mnie to zdziwiło - jeżeli ktoś nie potrafi samemu zarobić to dlaczego chce uczyć innych jak zarabiać? To dość nagminne na tym forum, mam wrażenie, że tu spora część contentu o zarabianiu to zarabianie na innych członkach tego forum... ale no offence, wolność słowa i wyboru... ale nie zgodzę się co do zarabiania, owszem, MLM jest niezły, i nie wymaga szczególnie dużych umiejętności (zwłaszcza technicznych, a niemal jedynie tzw. umiejętności miękkie), ale nie jest jedynym sposobem, który przy sensownych nakładach czasu daje sensowne zyski - wciąż pozostaje spekulacja (na swoim przykładzie mogę to pokazać Tongue), bukmacherka (choć to nie tylko internetowe zarabianie, ale obecnie chyba głównie internetowe), praca umysłowa (programiści, graficy, administratorzy, analizy big data, własne usługi i produkty), a także reklamy (nie tylko klikanie w buxach, ale także większa skala; w końcu buxy ktoś zakłada, dlaczego nie założyć buxa samemu? chyba nigdy czegoś takiego na tym forum nie widziałem jeszcze) i influencerzy - a to jedynie fragment Smile


RE: Dziennik KryptoMenela - Zaradny - 01-12-2017 01:39

Dobrze że próbujesz. Powodzenia☺


RE: Dziennik KryptoMenela - Kryptomenel - 01-12-2017 21:48

Cześć
Kryptowaluty:
1807 USD * 3,54 zł = 6396.78 (+596.78)


[Obrazek: dzien_2.jpg]

A teraz spróbuje odpowiedzieć na wasze pytania Smile
Znam afillacje Smile ja jestem z tych czasów gdzie na siebie i rodzinę zakładało się konta bankowe i później ( po pół roku lub więcej) można było zamknąć konto, a 100 zł lub więcej wpadało. Teraz regulaminy są na naszą niekorzyść i większość z nas ma konta Sad Teraz głównie na pożyczkach jest fajny procent... i jeszcze przed świętami Smile
Ja próbowałem wszystkiego. nawet te sposoby zabraniania, które oscylowały na granicy prawa. (Sub sms itp.)
Nie lubiłem i nie chcę oszukiwać ludzi, polecam to co uważam za stosowne, co może im się przydać. Może moralnie jestem wychowany inaczej... dużo przez to tracę, ale mogę spać spokojnie i mogę z podniesioną głową chodzić przez miasto.

Ja jak oferowałem jakiś produkt to rozbijałem grupę odbiorców na kila podgrup i stosowałem według tego specjalne kampanie marketingowe. ( Newsletter, Facebook, instagram, płatne reklamy gogle, blog, forum ) Masowe działanie nie przynosi rezultatu, do " każdego" trzeba podchodzić indywidualnie. I nic na siłę, człowiek musi chcieć to kupić...


RE: Dziennik KryptoMenela - Kryptomenel - 02-12-2017 08:55

1922USD * 3,54zł =6803zł (+1003)
Cześć Smile Dzisiaj rano wstaję, a tutaj taki wzrost Smile Oby jak najdłużej Smile


RE: Dziennik KryptoMenela - Kryptomenel - 03-12-2017 19:58

2314USD*3,54 zł = 8191.56 zł
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie Smile
Dużo odpowiadam prywatnie, bo ludzie się wstydzą Smile


RE: Dziennik KryptoMenela - Mati0009 - 03-12-2017 23:13

Sam selekcjonujesz kryptowaluty - które warto kupić? Z jakich źródeł korzystasz jeśli chodzi o śledzenie informacji?
Pozdro Smile


RE: Dziennik KryptoMenela - Zgrywus - 03-12-2017 23:30

Ciekawy dziennkiSmile Obserwuje i powodzenia Wink