Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever (/Temat-cryptoblaze-io-8-dziennie-forever-152628)

Strony: 1 2


cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Maros - 27-11-2017 01:22

Program nazywa się cryptoblaze

Wystartował dzisiaj, wygląda obiecująco.

[Obrazek: 7cva9-NySvqpRph-wdB5JQ.png]

Firma zarejestrowana 28 sierpnia w Australii, certyfikat SSL COMODO, wygasa 13 września 2018

System płatności:
-Bitcoin

Minimum do inwestycji:
0.001 btc

Minimum do wypłaty:

0.0005 btc

Program partnerski:
1 poziom - 6%
2 poziom - 2%

Języki:
- angielski
- hiszpański
- rosyjski
- chiński

Support:
24/7 - chat

Ref:
https://cryptoblaze.io/?ref=JeremyCoco

Czysty:
https://cryptoblaze.io/
Jeśli w czymś będzie problem spróbuję pomóc. Smile


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - mcmaks - 27-11-2017 10:53

Kolejny HIYP który po zebraniu konkretnej sumki padnie xD....Nie sądzę ze znajdziesz tu kogoś kto w to wejdzie, więc sobie daruj Smile


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Maros - 27-11-2017 11:17

Widać nie rozumiesz o co chodzi w HYIP. Smile


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - polskiklikaczeu - 28-11-2017 16:29

(27-11-2017 10:53)mcmaks napisał(a):  Kolejny HIYP który po zebraniu konkretnej sumki padnie xD....Nie sądzę ze znajdziesz tu kogoś kto w to wejdzie, więc sobie daruj Smile

Jedno ważne pytanie, co Ty tutaj robisz?.. Kolejny? Nie tutaj? Gdzie? jest to zakładka HYIP, jeśli Ci nie odpowiada tego typu inwestycja to nie zaglądaj tutaj prosta zasada..

Druga kwestia kolejny? Jeśli nie posiadasz dokładnych informacji, statystyk to również proszę nie siej fermentu.

Jestem w programie od pierwszych minut, 26 refów na pokładzie, 16 depozytów w tym mój.

Dzisiejsza wypłata:

[Obrazek: 1727a-clip-39kb.png?nocache=1]

Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, sam go promuję na rywalizujących forach - do tego nie przykładam uwagi z całym szacunkiem Wink

A Ty właścicielu nie poddawaj się i nie zwracaj uwagi na opinie osób, które pojęcia o tematyce HYIP nie mają.

///

Jeszcze jedno do kolegi wypowiadającego się i nie znającego tematu. Tak działam w HYIPACH jest to jeden z moich wielu dochodów w sieci(tak działam w biznesach długoterminowych) aktualnie 7 działających HYIPÓW - 1 niewypał, ale ta 7 już odrobiła stratę, dywersyfikacja, podział depozytów, nie pchanie wszystkiego w jeden temat. Dobra strategia i zarabiasz, jeśli jej nie masz i nie potrafisz obrać to pora podwinąć rękawy i lecieć na umowę. Sam mam pod sobą setki ludzi, wiele z nich z hyipów dorobiło już na wejścia w poważne tematy. To tyle ode mnie i życzę sukcesów.


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - mcmaks - 29-11-2017 16:46

(28-11-2017 16:29)polskiklikaczeu napisał(a):  
(27-11-2017 10:53)mcmaks napisał(a):  Kolejny HIYP który po zebraniu konkretnej sumki padnie xD....Nie sądzę ze znajdziesz tu kogoś kto w to wejdzie, więc sobie daruj Smile

Jedno ważne pytanie, co Ty tutaj robisz?.. Kolejny? Nie tutaj? Gdzie? jest to zakładka HYIP, jeśli Ci nie odpowiada tego typu inwestycja to nie zaglądaj tutaj prosta zasada..

Druga kwestia kolejny? Jeśli nie posiadasz dokładnych informacji, statystyk to również proszę nie siej fermentu.

Jestem w programie od pierwszych minut, 26 refów na pokładzie, 16 depozytów w tym mój.

Dzisiejsza wypłata:

[Obrazek: 1727a-clip-39kb.png?nocache=1]

Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, sam go promuję na rywalizujących forach - do tego nie przykładam uwagi z całym szacunkiem Wink

A Ty właścicielu nie poddawaj się i nie zwracaj uwagi na opinie osób, które pojęcia o tematyce HYIP nie mają.

///

Jeszcze jedno do kolegi wypowiadającego się i nie znającego tematu. Tak działam w HYIPACH jest to jeden z moich wielu dochodów w sieci(tak działam w biznesach długoterminowych) aktualnie 7 działających HYIPÓW - 1 niewypał, ale ta 7 już odrobiła stratę, dywersyfikacja, podział depozytów, nie pchanie wszystkiego w jeden temat. Dobra strategia i zarabiasz, jeśli jej nie masz i nie potrafisz obrać to pora podwinąć rękawy i lecieć na umowę. Sam mam pod sobą setki ludzi, wiele z nich z hyipów dorobiło już na wejścia w poważne tematy. To tyle ode mnie i życzę sukcesów.

Skoro tak jest to ciekawi mnie to jaki sens jest dla firmy wypłacać 8% dziennie...
Przykładowo wpłacasz 1000zł otrzymujesz 80zł dziennie, przez co twój kapitał zakładowy wraca się po ok 12-13 dniach. To jezeli nie wpłacisz kolejnej sumy ciągle masz to 80zł dziennie aż do 13 września 2018 roku. Ciekawi mnie tylko jaki zysk ma z was firma po jednym 2 miesiącach? Co z tego ze zaprosisz pare osob to tego jak po kilku dniach firma tylko będzie tracić ? Nie wydaje mi się żeby sama firma/serwis bedzie chciała was wspomagać a sama zeby poszła na dno w wielkich długach.

Każdy robi jak uważa nikogo nie chce dyskryminować ( może rzeczywiście troche poniosło mnie w pierwszym poście) Dlatego jeżeli się mylę proszę o uzasadnienie.

Osobiście działanie kryptowalut znam, posiadam koparki oraz kilka innych nisz. Więc myśle ze podwijać rękawów i lecieć na umowę jakoś mnie obejdzie Smile. Również życzę sukcesów.


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Maros - 29-11-2017 23:09

Każdy właściciel HYIP'u zamierza kiedyś zamknąć swoją stronę i zniknąć z naszymi pieniędzmi. Sęk w tym, że da się na tym zarobić o ile orientujesz się w tym temacie i wiesz jak wybierać strony i przekalkulować czy ta strona pociągnie na tyle, że zarobisz lub nie. Przykładem może być laser online, który dawał dziennie 12%, ale dzięki obmyślanemu planu właściciela nie posypał się tak szybko jak większość, bo dał zarobić aż przez 3 miesiące. Oczywiście są strony, które padają po tygodniu, a nawet szybciej, ale na tym polega HYIP, tu zawsze jest ryzyko, ale nagroda za to ryzyko jest warta swojej ceny. Wystarczy podejmować to ryzyko w miarę rozważnie, a nie inwestować w co popadnie.


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Stebi - 02-12-2017 15:02

Zastanawiam się nad dołączeniem do programu gdy otrzymam środki z innych


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Maros - 02-12-2017 22:19

Cały czas wypłaca. Smile


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - mefju140 - 05-12-2017 23:01

Podobno już scam, sam zleciłem wypłatę, aktualnie pending.


RE: cryptoblaze.io - 8% dziennie forever - Maros - 06-12-2017 23:29

Z tego co wiem dziennie można wypłacić tylko 0.0006. Pojutrze zlecę wypłatę i się dowiem.