Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 08-01-2018 16:34

(06-01-2018 22:16)kilmarnock napisał(a):  
(06-01-2018 22:06)Fidziak30 napisał(a):  
Cytat:Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów

Już o tym poinformowali tutaj: Nowe Info

Z tego depozytu nie musisz przecież korzystać, chyba że naprawdę będą ciekawe profity, zobaczymy jak wprowadzą.

Zapewaniał że żadnych depo nie będzie i hpower za free się będzie zdobywać - oszukał. Po wprowadzeniu depo to będzie zwykły HYIP czyli naciąganie. ja się nastawiłem na to, ze to bezpłatna gra a to zwykły HYIP będzie.

100 sato i 20 energi za screen wypłaty beka a depo mu potrzebne na wiszące wypłaty system PONZI Big Grin
Za bardzo się nakręcasz. Aktualizacje wychodzą bardzo często i pewnie jeszcze wiele funkcji dojdzie, zobaczymy jak to będzie wtedy wyglądać.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 08-01-2018 17:37

Jak ktoś z was ma premium, to niech napisze jak tam wydobycie Dash ? ;-) jestem ciekaw


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 08-01-2018 18:11

U mnie wygląda to tak:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 09-01-2018 01:13

(mam to samo, ale szczerze, miesiąc, z takimi parametrami mnie odstrasza Big Grin)Ja cały czas jednak skupiam się na Litecoin, mój Power to jakieś 400 tyś. jeszcze nie osiągnąłem statusu premium, i nie wiem jak to dalej będzie. Szkoda tylko że ludzie coraz rzadziej się rejestrują, pomijając wypłaty - nawet. trzeba bardziej je "popchać" napomknąłem Adminowi o depozycie typu PayPal i Payaa, bo nie wszyscy dysponują Bitcoinem itd..


Teraz dał jakieś premium w postaci 10% wydobycia "real" do środy włącznie

+ 5% HPower przy każdym depozycie ;-)

Nie wiem czy utrzymamy się aż tak długo ;-)

Ale pomijając wszystko, to najlepszy faucet jaki mi się "objawił" w ciągu moich wielu lat poszukiwań alternatywnego zarabiania w krypto walutach ;-) Spoko.. Na koparkę ASIC, obecnie mnie nie stać ;-) ale jak kiedyś pisałem "ziarnko do ziarnka" oby ten "kran" okazał się sukcesem..

Enjoy! ;-)


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 11-01-2018 17:54

13 level na misjach wprowadził - czasj misji 7 dni Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 12-01-2018 15:09

Stawki są tylko minimalnie większe od poziomu 12, ale i tak dobre, bo w ciągu tych 7 dni zawsze to dodatkowe misje do odpalenia w tle, i to chyba najlepsze tutaj, że mozna tyle misji na raz wystartować, a to się kumuluje LolIdea


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 13-01-2018 11:14

Dostępnych jest teraz kilka języków (nie ma naszego), dodany jest już Ether!


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 14-01-2018 20:36

Próbuję wbić premium, już nie wiele mi zostało. W ogóle ta gra zainspirowała mnie do stworzenia własnej gry, ale bardziej w klimatach średniowiecznych. Powoli rozpisuję sobie plany co, jak będzie wyglądać.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 17-01-2018 13:38

Mam pytanie.. Jak się już wbije premium, to w jaki sposób podbić HPower? Tylko depozytem?


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 17-01-2018 14:23

(17-01-2018 13:38)Maros napisał(a):  Mam pytanie.. Jak się już wbije premium, to w jaki sposób podbić HPower? Tylko depozytem?

Tak tylko depozyt, albo parę HPpower mozesz trafić na daily bonus i to wszystko.