Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 06-01-2018 15:18

Pewnie bug jakiś bug, admin raczej pracuje nad wersją 1.0, może będzie tam naprawione to. A jak nie, no to trzeba się dalej upominać i mu pisać to...


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - zozols1 - 06-01-2018 16:01

Osoby z premium, macie już jakichś refów? Jeśli tak, to czy macie z nich jakieś zarobki? Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 06-01-2018 16:40

(06-01-2018 16:01)zozols1 napisał(a):  Osoby z premium, macie już jakichś refów? Jeśli tak, to czy macie z nich jakieś zarobki? Big Grin

Wystarczy przejrzeć temat równiez o tym pisałem że same refy z których nic nie zarabiam wszędzie: No earnings yet albo jedna rubryka w dwóch refach gdzie zarobek sato wynosi 0.00700512 a w drugim doge 0.00001933 a reszta refów wygranych to No earnings yet bekabekabeka

H.. z tymi refami mógł zostawić mozliwość kupowania Hpower a nie śmieszne refy z których zeroooo korzyści.

Także zozols1 widzę że również potwierdzasz że to refy WIDMO!

EDIT: A tak na marginesie to gra miała być darmowa, a wymyślił sobie że hpower będzie można zdobyć przez depozyt - czego miało nie być. To tylko wiadomo o czym świadczy. A no i za antybota też grubooo
zmniejszył stawkę.


Teraz czeka aż jak najwęcej ludzi dobije do 1000 hpower żeby potem robili wpłaty a przez ten czas zero możliwości na zwiekszenie power. dla tych co juz dawno osiągnęli.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 06-01-2018 17:08

(06-01-2018 16:40)kilmarnock napisał(a):  
(06-01-2018 16:01)zozols1 napisał(a):  Osoby z premium, macie już jakichś refów? Jeśli tak, to czy macie z nich jakieś zarobki? Big Grin

Wystarczy przejrzeć temat równiez o tym pisałem że same refy z których nic nie zarabiam wszędzie: No earnings yet albo jedna rubryka w dwóch refach gdzie zarobek sato wynosi 0.00700512 a w drugim doge 0.00001933 a reszta refów wygranych to No earnings yet bekabekabeka

H.. z tymi refami mógł zostawić mozliwość kupowania Hpower a nie śmieszne refy z których zeroooo korzyści.

Także zozols1 widzę że również potwierdzasz że to refy WIDMO!

EDIT: A tak na marginesie to gra miała być darmowa, a wymyślił sobie że hpower będzie można zdobyć przez depozyt - czego miało nie być. To tylko wiadomo o czym świadczy. A no i za antybota też grubooo
zmniejszył stawkę.


Teraz czeka aż jak najwęcej ludzi dobije do 1000 hpower żeby potem robili wpłaty a przez ten czas zero możliwości na zwiekszenie power. dla tych co juz dawno osiągnęli.

W tej chwili gra straciła w moich oczach. Odkąd jestem premium trafiłem aż 0 refków. A kopanie na poziomie 10 satoshi na godzine to jakiś śmiech, a zarobki z misji też cyrk. Póki się to nie zmieni to jednym słowem lipa Smile Może po wersji 1.0 będzie lepiej to wyglądało :/


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 06-01-2018 18:01

No dokładnie obecnie gra jest niepłacalna grubo pozaniżane stawki a za misje to już w ogółe. Kiedys za misje po kilkadziesiat tysi tysi lito na przykład a teraz na 12 misji max kilka tysi. Proste chce wyłudzać depozyty, których miało nie być się zarzekał. Po za tym jak nawet grający ref wejdzie to h.. zarobimy przy takich stawkach tragicznych. Gra na chwilę obecną zeszła na psy.Angry


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 06-01-2018 19:44

Cytat:W tej chwili gra straciła w moich oczach. Odkąd jestem premium trafiłem aż 0 refków. A kopanie na poziomie 10 satoshi na godzine to jakiś śmiech, a zarobki z misji też cyrk. Póki się to nie zmieni to jednym słowem lipa Smile Może po wersji 1.0 będzie lepiej to wyglądało :/

To Beta, spokojnie, jeszcze dobrze się to nie zaczęło, a wy już narzekacie ;-)

Cytat:No dokładnie obecnie gra jest niepłacalna grubo pozaniżane stawki a za misje to już w ogółe. Kiedys za misje po kilkadziesiat tysi tysi lito na przykład a teraz na 12 misji max kilka tysi. Proste chce wyłudzać depozyty, których miało nie być się zarzekał. Po za tym jak nawet grający ref wejdzie to h.. zarobimy przy takich stawkach tragicznych. Gra na chwilę obecną zeszła na psy

Jak wyżej, beta, dajcie im szanse, mnie osobiście podoba się zarabianie na tym "kranie" szczególnie zdobywanie Litoshi. Wiele było takich programów, gdzie na początku była duża niechęć. Początki są zawsze trudne, nie ma tak, że od razu będzie "tip top" ;-)


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 06-01-2018 19:55

@Fidziak owszem, ale powinno się polepszać a nie pogarszać co ma miejsce tutaj. Z początku jeszcze coś szło uskrobac a teraz o to bardzo ciężko. No zobaczymy to wersję 1.0 bo obiecuje obiecuje i cisza. Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów
na zakup hpower(o czym nie miało być mowy) zanim bedzie ta wersja 1.0. Do tego dużo ludzi żali się na to samo trochę poczytałem na ten temat i ludzie juz przestają tu klkac. A na tym forum ....talk odpisuje tylko na te pytani, które mu leżą.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 06-01-2018 22:06

Cytat:Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów

Już o tym poinformowali tutaj: Nowe Info

Z tego depozytu nie musisz przecież korzystać, chyba że naprawdę będą ciekawe profity, zobaczymy jak wprowadzą.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 06-01-2018 22:16

(06-01-2018 22:06)Fidziak30 napisał(a):  
Cytat:Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów

Już o tym poinformowali tutaj: Nowe Info

Z tego depozytu nie musisz przecież korzystać, chyba że naprawdę będą ciekawe profity, zobaczymy jak wprowadzą.

Zapewaniał że żadnych depo nie będzie i hpower za free się będzie zdobywać - oszukał. Po wprowadzeniu depo to będzie zwykły HYIP czyli naciąganie. ja się nastawiłem na to, ze to bezpłatna gra a to zwykły HYIP będzie.

100 sato i 20 energi za screen wypłaty beka a depo mu potrzebne na wiszące wypłaty system PONZI Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 07-01-2018 23:53

Co do refów, to może być jakiś bug, bo zauważyłem, że jeden z moich pierwszych refów jest wyżej ode mnie w rankingu, a dochodzi jakie są wpisane w tabelce tak jakbym kojarzył iż się nie zmieniają.. Będę teraz uważniej patrzył czy faktycznie to działa tak jak powinno. Dziś osiągnąłem magiczną liczbę 100 refów. Jednakże, premium nie mam więc oceniać tego dodatku jeszcze nie mogę.