Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 02-01-2018 16:20

Powoli dodają nowe kryptowaluty, bardzo się z tego cieszę! Smile
Tego mi właśnie brakowało. Zarabiania wielu kryptowalut. Już nie mogę się doczekać, aż będę kopał Ethereum Big Grin Ciekawe tylko czy pojawią się też nowe misje, a może przebudują system misji? Zobaczymy.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 02-01-2018 21:43

Prawie 1000 Hp mam i 14 satoshi na godzine mi wydobywa lol. Coraz ciekawiej się zapowiada -_-


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - TryKillMe_ - 02-01-2018 23:24

Jak aż tyle 0.o Ja mam dopiero 71


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 03-01-2018 00:36

[/quote] Powoli dodają nowe kryptowaluty, bardzo się z tego cieszę! Smile
Tego mi właśnie brakowało. Zarabiania wielu kryptowalut. Już nie mogę się doczekać, aż będę kopał Ethereum Big Grin Ciekawe tylko czy pojawią się też nowe misje, a może przebudują system misji? Zobaczymy. [quote]

Co Ty się tak cieszysz mistrzu ;-) Dostałeś wypłatę spoko, ja nie i czekam wciąć. tak masz pewnie z 1000 HPower. ale spokojnie. pamiętasz że to jeszcze jest beta, będzie co będzie ;-) ja jak dostanę wypłatę w litoshi też się będę cieszył ale bez przesady. Dajmy im szanse. ;-)


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 03-01-2018 05:04

Śmieszy mnie tylko fakt że jak był kurs po 60k + wiecej mi satoshików dawało. Dzisiaj może jakiś refik wpadnie i napiszę czy udało się trafić Smile.

Edit: Strasznie ciężko trafić Referrala jakiegokolwiek :/


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 04-01-2018 21:37

[Obrazek: litoshi.jpg]

Wreszcie doszła wypłata, może ludzie będą się teraz chętniej rejestrować. Też czekam na kolejne waluty ;-)

Dzisiaj takie lagi były na stronie że szok, ale teraz już jest OK.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 04-01-2018 21:39

Gratuluję wypłaty Big Grin
Sam niedługo będę robił kolejną. Zastanawiam się, czy w wersji 1.0 zrobią automatyczne wypłaty. Bardzo by to pomogło Smile


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 05-01-2018 17:44

Cytat:Gratuluję wypłaty Big Grin
Sam niedługo będę robił kolejną. Zastanawiam się, czy w wersji 1.0 zrobią automatyczne wypłaty. Bardzo by to pomogło

Dzięki,(napisałem do Admina na FB, i odpisał, zaraz po wypłacie). W końcu jakiś "normalna strona" gdzie są "konkretne" wypłaty, bo na większość kranów, nie ma co liczyć.

Pewnie jeszcze będzie wiele zmian, automat też by się przydał

Enjoy!


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 06-01-2018 13:03

Mam pytanie, też jak kupujecie boosty to Wam, czasem ta energia wygrana znika?


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 06-01-2018 13:33

(06-01-2018 13:03)Maros napisał(a):  Mam pytanie, też jak kupujecie boosty to Wam, czasem ta energia wygrana znika?

Ja już tak mam od dawna... pisałem o tym w tym temacie.