Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 20-12-2017 12:59

Dodali jakiś Met link, jako anty adres. tylko nie wiem o co chodzi ;-)

[Obrazek: lll.jpg]


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 20-12-2017 13:08

(20-12-2017 12:59)Fidziak30 napisał(a):  Dodali jakiś Met link, jako anty adres. tylko nie wiem o co chodzi ;-)

[Obrazek: lll.jpg]

Dodali po prostu nowe reklamy, przez które łatwiej przejść chcąc doładowac enrgię czy czy klikając weryfikację antybota


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 20-12-2017 13:22

Cytat:Dodali po prostu nowe reklamy, przez które łatwiej przejść chcąc doładowac enrgię czy czy klikając weryfikację antybota

Dzięki za info ;-) (zauważyłem kilka reklam "skip ad" dodatkowa kasa hehe


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 20-12-2017 16:58

Nie działają reklamy też tak macie?

Not Found
Error: The requested address '/otJMW' was not found on this server.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 20-12-2017 17:23

Cytat:Not Found
Error: The requested address '/otJMW' was not found on this server.

Czasami, u mnie częściej nie przechodzi przez "skip ad" muszę ponownie ładować stronę, ale to nie jest takie uciążliwe.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 20-12-2017 19:51

Grunt, że stronka się rozwija Smile I mniej nudzi jak freebitcoin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 21-12-2017 20:00

Wypłata doszła! impreza

[Obrazek: ByTVGYKMM.png]

Strona była dzisiaj niedostępna przez pewien czas. Admin poinformował, że był to atak. Czyżby konkurencja?

Ogólnie to doszedłem do wniosku, że to najlepiej płacący faucet obecnie. Przy tej cenie Bitcoina malo która strona da nam tyle zarobić. I nie mówię tu o samym kopaniu, bo kopanie tu nie jest najbardziej opłacalne, ale o wszystkim naraz czyli kopaniu+misjach+bonusy. Jak dla mnie to bomba obecnie. Nie mogę doczekać się v1.0, podobno ma być wprowadzony rynek poleconych - tak wynika z dyskusji na bitcointalk:

[Obrazek: HyLQ4FYMG.png]

Co wy o tym myślicie? Interesująca sprawa.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - TryKillMe_ - 21-12-2017 21:01

Fajnie że wypłacalny Wink
Jestem tam od niedawna dopiero 9 lvl co polecacie robić żeby jak najszybciej zacząć zarabiać Wink


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 21-12-2017 21:21

Zawsze zarabiasz, rób jak najwięcej misji i bierz dodatkową energię ze skracacza co 10 minut. Możesz zarabiać wszystkie trzy waluty na raz i potem zamieniać je na satoshi, ale ja proponuję zbierać każdą oddzielnie. Ogólnie to proponuję skupić się teraz na misjach. Jeśli myślisz o rozwijaniu kopalni to możesz inwestować satoshi w HPower w zakładce Boosts. Nie wiem czy jest to opłacalne, ja preferuję jednak same misje.
W tej chwili trzeba się skupić na misjach i tyle. Dzienny bonus też fajna sprawa, ale to aktywność poboczna. Radzę raczej trzymać się z dala od loterii.

Poza tematem, jak wiecie, zarobki z kopania nie są liniowe tylko wyliczane według algorytmu. Jakby były liniowe (im więcej hpower tym większe zarobki 1:1) to stronka by po prostu szybko padła - jako że można kopać pół-pasywnie to zarobki użytkowników by rosły i rosły w bardzo szybkim tempie, a przychód z reklam byłby taki sam, a nawet powoli malał w późniejszej fazie, bo gracze coraz rzadziej musieliby klikać "MINE". Według mnie zrozumiałe, chyba nikt nie chce, żeby stronka była SCAMem. Problem w tym, że jest to niejasno przedstawione. Może coś się zmieni, to zobaczymy.

EDIT: Zrobiłem sobie sygnaturkę CMG! Jerk


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - TryKillMe_ - 21-12-2017 22:33

Są jeszcze jakieś fajne kraniki albo inne podobne gry gdzie można jakieś krypto wyciągnąć?