Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 19-12-2017 20:02

Ciekawe co się zmieni w V1.0 Lol


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 19-12-2017 20:14

Jak na moje to będzie SCAM niedługo a dlaczego?

1. Nie pierwszy raz problemy z wypłatami, bo ostatnio też były i to nawet na faucethub. A co będzie później jak wiecej ludzie będzie miało wyższe hp i level to w ogóle nie będzie płacił. Nie odpowiada support na tickety - a jak odpoiwada to tylko na te, które im pasują.
Na dzień dzisiejszy tylko lito się opłaca wydobywać co i tak szału nie ma Smile

Pewnie jeszcze trochę nabije kasy na ych strasznieeeee zamulających reklmach,k tóre pojawiają się nawet klkając jakąś zakładkę na stronieBig Grin mega spamowanie reklamami.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 19-12-2017 21:20

Widać, że koleś zajęty, albo mu się nie chce. Stawiam na to pierwsze, bo od czasu do czasu odpisuje w temacie i pracuje nad nową wersją strony. Nie jestem tego pewny, ale on chyba to prowadzi samemu.
Sieć faktycznie jest trochę zapchana, domyślam się, że admin chce doładować konto FaucetHub bo nie ma z czego wypłaty zrobić i czeka, aż transakcja z sieci reklamowych mu wskoczy na adres. To też tylko przypuszczenia, ale chyba dość słuszne.
Co do długo trwających wypłat to obstawiam, że będzie to kiedyś zautomatyzowane. W sumie to pewne, jeśli strona ma działać dłużej, wiadomo - pasywny dochód dla admina.

Nie wiem czym wy się tak stresujecie, strona dopiero co powstała, jest beta, są zapowiedziane zmiany... Undecided


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - volrather - 19-12-2017 21:26

Ja właśnie jestem dobrej myśli co do tej strony Big Grin. Wydaje się, że będzie dosyć legit, zwłaszcza, że to jest dopiero wersja Beta.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - hufsmoke - 19-12-2017 22:17

Oto jego odpowiedź na zagranicznym forum
"Sorry and don't worry there's a delay on payout due To bitcoin blockchain congestion but it will be ok and the faucet is safe.
No time to answer support right now it will tomorrow
Regards.
Jamboom"

Edit: Kurde, czyli z tego co piszecie najbardziej opłaca się kopać litoshi, tak? Kurde a ja jak głupi dogecoinów zbierałem bo największy potencjał moim zdaniem do wzorstów w przyszłości Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 19-12-2017 22:37

Cytat:"Sorry and don't worry there's a delay on payout due To bitcoin blockchain congestion but it will be ok and the faucet is safe.
No time to answer support right now it will tomorrow
Regards.
Jamboom"

Podobna odpowiedź jest na FB, trzeba się uzbroić w cierpliwość, wersja beta, więc nie wszystko jeszcze hula jako powinno, dajmy im trochę czasu na rozwinięcie. Czas pokarze, czy warto czy nie ;-)


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 19-12-2017 22:46

W sumie jak chcesz wymienić ilość litoshi na satoshi na tej stronie z godzinnego kopania to wychodzi na to że obojętne co kopiesz i tak taki sam przelicznik jest jakbyś satoshi kopał Hufsmoke Wink


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 20-12-2017 07:36

No tak chyba jest, tylko litoshi ma chyba najmniejszy limit wypłat, bo tylko 400,000 litoshi czyli ok. 7000 satoshi. Doge moim zdaniem też warto zbierać. Ja zbieram wszystkie trzy na raz i nie wymieniam.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 20-12-2017 11:43

(20-12-2017 07:36)adamak2k napisał(a):  No tak chyba jest, tylko litoshi ma chyba najmniejszy limit wypłat, bo tylko 400,000 litoshi czyli ok. 7000 satoshi. Doge moim zdaniem też warto zbierać. Ja zbieram wszystkie trzy na raz i nie wymieniam.

Czyli nie ładujesz w hpower i rozwój konta tylko zbierasz? Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - hufsmoke - 20-12-2017 12:04

(20-12-2017 11:43)kilmarnock napisał(a):  
(20-12-2017 07:36)adamak2k napisał(a):  No tak chyba jest, tylko litoshi ma chyba najmniejszy limit wypłat, bo tylko 400,000 litoshi czyli ok. 7000 satoshi. Doge moim zdaniem też warto zbierać. Ja zbieram wszystkie trzy na raz i nie wymieniam.

Czyli nie ładujesz w hpower i rozwój konta tylko zbierasz? Big Grin

Właściwie to oby do 12 lvl'a, wtedy juz co pare dni wypłaty Big Grin