Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 17-12-2017 10:23

(16-12-2017 14:08)kilmarnock napisał(a):  Pffff czyli jednym słowem WAŁEK! Jerk

To po co ten prelicznik widnieje wtedy....

Mi nawet nie dopisał a wysyłałemticket. Na forum też nie odpisał fajansiarz

Edit: teraz kupiłem energię wygrałem 8 energi ale po wejściu w misje energia zniknęła hahaha napisałem mu prawdę to teraz takie cuda robi Big Grin

Coś w tym może być, bo ja dostałem za daily bonus 8 energii, wykorzystałem ją w misje i znowu mi się pojawiło 8 albo 9, chyba jakiś błąd jest.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 17-12-2017 10:51

Jakieś bugi prawdopodobnie, to się może zdarzać. Chociaż ja bym może obstawił, że zrobiłeś to tuż przed odnowieniem energii (odnawia się co każde równe 10 minut czyli np. 10.00, 10.10, 10.20 itd.) z tego co zaobserwowałem.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 17-12-2017 14:39

U mnie jest ciekawie ;-) jak chcę odnowić energię to klikam, wyskakuje następne okno z ReCaptcha, więc cofam, bo mam z nią problem Captcha-irytujacy-problem teraz może mniejszy, ale jednak, i co się dzieje ? nabija mi punkt energii, i dalej szukam odpowiedniej captchy, tej z wpisywaniem tekstu, potwierdzam, wracam na główną stronę i mam kolejny punkt energii ;-) więc de facto co 10 min. mam dodatkowo 1 punkt więcej, nie wiem jak jest u was..

PS: kupiłem 20 biletów na słuchawki, mam 6% szans na wygraną, więc nie do końca się opłaca tracić, czy to satoshi czy kryształy..

Jednym słowem, jest to nieopłacalne.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 17-12-2017 15:05

Mam nadzieję że w ciągu tygodnia poprawią stosunek mocy do wydobywania satoshi bo Hpower rośnie i już prawie mam 500 i tylko 15 satoshi na godzinę.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 17-12-2017 15:34

Cytat:Website might be slow due to DDOS attack, sorry for the convenience. Regards, the team.

Koleny atak DOS. Jak macie jakieś straty w walucie, to piszcie do admina na FB

Cytat:Mam nadzieję że w ciągu tygodnia poprawią stosunek mocy do wydobywania satoshi bo Hpower rośnie i już prawie mam 500 i tylko 15 satoshi na godzinę.

Wychodzi na to, że czym więcej mocy, tym mniejsze wydobycie ;-) spoko, to chyba ewenement Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - LikeAMoneys - 17-12-2017 20:45

Też wam strony nie ładuje?
https://i.imgur.com/TZmHLrK.png


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 17-12-2017 20:59

(17-12-2017 20:45)LikeAMoneys napisał(a):  Też wam strony nie ładuje?
https://i.imgur.com/TZmHLrK.png

U mnie na mozilli działa normalnie - zmień przeglądarke może pomoże


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 17-12-2017 21:24

(17-12-2017 15:05)star4x5 napisał(a):  Mam nadzieję że w ciągu tygodnia poprawią stosunek mocy do wydobywania satoshi bo Hpower rośnie i już prawie mam 500 i tylko 15 satoshi na godzinę.

Nie sądzę, że w ciągu tygodnia to poprawią ;p
Swoją drogą, 15 satoshi na godzinę to już więcej niż na freebitco.in bez bonusów+masz tu jeszcze zarobek z misji bo w sumie to te misje sporo tutaj dają kryptowaluty


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 18-12-2017 17:12

Ciekawe rzeczy do tego GIFTS dodali, gogle VR, smartwatch... Pewnie jakiś tani syf, ale i tak ciekawie o prawie za darmo można wygrać jak się w kilka zainwestuje po kilka biletów. Nie jest tak źle, może będzie tego więcej.

[Obrazek: ByhduvrMf.png]


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 18-12-2017 18:12

Lepiej inwestować w moc ;-) (niech moc będzie z wami) Spróbuję się czegoś dowiedzieć na FB, admin mi parę razy odpisał, to może i tym razem tej sprawie..

PS: Czekam na odpowiedź