Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - DorszGaming - 13-12-2017 15:30

jak jestem na lvl 4, to lepiej robić misje czy kopać?


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 13-12-2017 15:33

Robisz misje i kopiesz.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 13-12-2017 22:13

Macie jakieś dowody wypłat?


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 13-12-2017 22:53

Jak się bedzie wypłacać na faucethub to podać przy wypłacie meila na faucethub czy adres btc jaki się ma na faucethub????

Bo nie ogarniam tego:

If FaucetHub choosen, wallet adress must be linked to the FaucetHub account. Don't mistake on the wallet adress ; in both case, withdrawal amount will be lost. Payment are made within 48 hours for FaucetHub, within 72 hours for Wallet.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 14-12-2017 15:22

Jak masz konto FH i adres BTC jest podłączony do konta FH to podajesz ten adres Bitcoin. Z tego co rozumiem jak adres nie jest podłączony do FH a sie wypłaci na niego to zarobiony hajs przepada.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 15-12-2017 12:01

Poziom 11 - 24 godziny Big Grin ale sporo litoshi wpadnie, lepsze to niż marne faucety.



[Obrazek: level_11.jpg]


Cytat:czy adres btc jaki się ma na faucethub????
taki jak na FH

to samo tyczy się Litecoin i Dogecoin.

Enjoy !


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 15-12-2017 12:32

Tabela hpower raniking i 12 lvl


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 15-12-2017 15:47

Admin zrobił teraz tak, że nagrody za misje (tylko Satoshi Bitcoin) są dynamicznie zmieniane w zależności od kursu. Ale to nie wszystko. Dynamicznie zmieniają się też ceny Boostów, cena jest teraz niższa:
[Obrazek: H1Hdgv-fG.png]

Poza tym ogłoszenie mówi też, że zakłady "Gifts" zostanie zakończona w przeciągu tego weekendu. Ciekaw jestem co to będzie, ale przewiduję, że coś w stylu "Rewards" z freebitcoin, czyli po prostu gadżety typu telefony itd za kryształy. Ale mam nadzieję, że nie bo i tak bym nie skorzystał Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 15-12-2017 16:48

Cytat:Poza tym ogłoszenie mówi też, że zakłady "Gifts" zostanie zakończona w przeciągu tego weekendu. Ciekaw jestem co to będzie, ale przewiduję, że coś w stylu "Rewards" z freebitcoin, czyli po prostu gadżety typu telefony itd za kryształy. Ale mam nadzieję, że nie bo i tak bym nie skorzystał

Czemu nie ? Zawsze można "opchnąć" na lewo czy prawo Tongue


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Maros - 15-12-2017 18:35

Ja ponowię pytanie, ma ktoś jakiś dowód wypłaty?

Dziwi mnie też to, że nikt jeszcze nic nie wypłacił w satoshi.