Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 25-11-2017 23:20

Kolejna naprawdę dopracowana gra w której zarabiamy Bitcoiny! W tym wątku znajdziecie nie tylko opis strony, ale też i krótki poradnik co i jak. Zaczynajmy! Lol

- OPIS -
CryptoMiningGame to jak nazwa wskazuje hybryda faucetu gry (faucetgame) polegająca na ulepszaniu naszej kopalni. Poza kopalnią mamy też misje. Im wyższy poziom tym lepsze misje.
Gra powstała 23 listopada i szybko się rozwija. Wygląd strony jest bardzo dopracowany i przyjemnie się z niej korzysta. Można zarabiać w Bitcoinach, Litecoinach i Dogecoinach.

- KOPALNIA / MINE -

[Obrazek: S18r2DPxz.png]

Jeśli chodzi o kopalnię to wszystko opiera się o HPower, czyli tak jakby moc obliczeniową naszej pseudo koparki. Na początku jak to w fauceto grach zarobki są marne i chodzi tylko o wybicie się na wyższe poziomy, dopiero wtedy warto zbierać na wypłatę - to chyba najlepsza strategia. HPower zdobywamy wykonując misje, możemy też kupować je za Satoshi. Oczywiście nie można wpłacać swoich Bitcoinów Smile A, no i im większy poziom konta tym dłużej kopalnia pracuje w tle, bo tak to trzeba klikać "MINE".

- MISJE / MISSIONS -

[Obrazek: S1nd3Dwlz.png]

Tutaj wykorzystywany jest system Energii. Wykonujemy misje i dostajemy wybraną kryptowalutę, HPower do kopalni oraz Exp. Warto je robić dla punktów doświadczenia i HPower dla naszej kopalni! Co 10 minut odnawia się 1 punkt energii + co 10 minut można odnowić dodatkowy punkt energii za pomocą skracacza linków (przejścia przez niego).

- WYPŁATY -
Odbywają się za pomocą FaucetHub lub wprost na portfel kryptowaluty.

Według mnie zapowiada się bardzo ciekawie. Zawsze to jakaś odskocznia od zwykłych faucetów! Sam koncept jest naprawdę ciekawy i zobaczymy jak autor rozwinie grę.

- REJESTRACJA -
Zapraszam do zarejestrowania się z mojego linku polecającego. W zamian oferuję wszelką pomoc!

Link polecający: https://cryptomininggame.com/?ref=2882e01fb51c impreza
Link zwykły: https://cryptomininggame.com/


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - detromix87 - 26-11-2017 09:38

Zapisalem się z refa zobaczymy jak długo popłaci


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 26-11-2017 11:28

Dzięki za refa! impreza Według mnie strona będzie płaciła długo tak jak normalny kranik. Warto po prostu dołączyć teraz, na początku, ponieważ duże zyski zaczną się dopiero przy nagromadzeniu dużej ilości HPower. Moim zdaniem warto się zainteresować!


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 26-11-2017 11:54

Poszło z refka zobaczymy czy gra będzie warta świeczki.

Już mam 6 lvl ale faktycznie malutko na początku wszystkiego i hpower i satoshi.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 27-11-2017 10:00

Zgadza się, trzeba w tego typu grach po prostu szybko levelować i zbierać HPower. Pewnie można się będzie spodziewać lepszych stawek kiedy admin wprowadzi lepsze reklamy na stronę itd. Trzeba pamiętać, że większość sieci reklamowych pozwala umieszczać reklamy tylko na stronach z określonym alexa rankiem i takie które istnieją przez dłuższy czas. Taką mam przynajmniej nadzieję Wink Na razie nie pozostaje nic innego jak farmienie HPower.
Dzięki wszystkim za refy!

Edit: Warto dodać, że można wykonywać wiele misji na raz jeśli ma się wystarczająco dużo energii!


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Captain - 27-11-2017 10:20

Oczywiście najważniejszej informacji brak - Ile można zarobić w powiedzmy miesiąc przeliczając na $ oraz czy można bez problemu wypłacić bez wpłacania własnych pieniedzy?


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 27-11-2017 10:44

Cytat: Ile można zarobić w powiedzmy miesiąc przeliczając na $
Nie mam pojęcia, gra istnieje dopiero kilka dni a ja sam mam konto od dwóch dni ;d Ciężko mówić tu o przewidywanych zarobkach. Chodzi o takie z wymaksowanym kontem, o takie grając od zera w miesiąc? Pewnie kilkadziesiąt centów na dzień, a no i jeszcze do tego dochodzi zmiana kursu danych kryptowalut Tongue

Cytat:czy można bez problemu wypłacić bez wpłacania własnych pieniedzy?
Można, zresztą jak w innych tego typu grach-faucetach. To NIE jest pseudo-kopalnia gdzie inwestujemy, wręcz przeciwnie - nie można inwestować i nie da się tego zrobić.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 27-11-2017 13:45

Ja mam 8 lvl już Smile


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 27-11-2017 13:47

Co tak szybko! Big Grin Ja dopiero 6 poziom!!! Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 27-11-2017 14:09

A myslalem ze wolno Wink teraz wolniej bedzie szlo :/