Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana szaty graficznej na forum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zmiana szaty graficznej na forum. (/Temat-Zmiana-szaty-graficznej-na-forum-152544)

Strony: 1 2 3


Zmiana szaty graficznej na forum. - Resk - 23-11-2017 19:03

Witam serdecznie!

Czy Administrator w najbliższym czasie zamierza zmienić szatę graficzną tego forum na zdecydowanie bardziej nowoczesną i trendy?
Obecna szata graficzna to koniec lat 90-tych.

Pozdrawiam
Resk


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - Admin - 23-11-2017 19:34

W gronie administracyjnym luźnie analizujemy ten temat od pewnego czasu i jakieś kosmetyczne zmiany w planach mieliśmy, jednakże jeśli masz na oku jakieś ciekawe forum oparte o silnik MYBB które ma dla Ciebie layout na miarę 2018 roku to podrzuć je w wątku Smile


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - rachman - 23-11-2017 20:41

Mi tam czarny odpowiada. Wręcz nie lubię zbyt nowoczesnych Tongue


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - Artinesse - 23-11-2017 21:06

Prosty szablon z lat '90 jest dla mnie w porządku Wink, ale pewnie dlatego że ja z tych lat jestem, stara jestem to mi gra.

Myślę, że można zrobić jakieś drobne poprawki kosmetyczne na forum. Jednak uważam, że kompletna zmiana szablonu i wyglądu forum może nie każdemu się spodobać. Po co aż taka rewolucja.


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - Xanter98 - 23-11-2017 21:13

Mi tak samo bardzo podoba się szablon na forum, dużo jest takich stron gdzie nie można się odnaleźć, a tu wszystko jest bardzo dobrze widoczne Wink Czym nowsze strony tym gorsze, sama grafika i dziwne animacje, po co to wszystko?


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - Admin - 23-11-2017 21:48

Też jestem tego zdania co pozostali którzy tu się wypowiedzieli, może parę kosmetycznych rzeczy będzie warto wprowadzić, jestem zdania że strona broni się dzieki społeczności, a nie wodotryskom na głównej stronie (co widać w praktyce), oczywiście można nasrać animacji [Obrazek: Moving-picture-100-dollar-bill-money-to-...ed-gif.gif]Lol i efektów, ale są gusta i gusta Smile i wszystkim się nigdy nie dogodzi Tongue


Wielka Aktualizacja!! - ProstyTrik.pl - Roser17 - 23-11-2017 21:49

Moim zdaniem nie ma co tu zmieniac szablon jest mega

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - xXMichal124Xx - 23-11-2017 22:44

Również uważam że nie ma co zmieniać obecnej szaty graficznej, dzięki tej "starości" ma swój klimat Smile


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - Pan Inwestor - 26-11-2017 20:06

Ja używam jasnej wersji i jest w miarę przejrzyście :-)


RE: Zmiana szaty graficznej na forum. - AnonimMilioner - 29-11-2017 18:58

Bardzo dobrze zrobione forum. Nie ma co zmieniać. Jest bardzo ładnie, ewentualnie można by zrobić wybór dla tych co chcą nowe to nowe a co Ci wolą stare to stare.