Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 24-02-2018 13:33

(23-02-2018 15:59)Niskieskladki napisał(a):  Mógłby ktoś mi pomóc w zrootowaniu Samsunga Galaxy xcover 3 sm g388f? Byłbym wdzięczny.

Wpisz w google: jak wgrać roota samsung galaxy xcover 3 odin. Odin to nazwa programu, na pewno coś znajdziesz, w razie pytań pisz na priv Smile

A co do Toram to ta gra już jest tak przejechana, że szkoda gadać Lol


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 24-02-2018 13:51

Z tego co widze zamiast ubywac ludzi, sposob staje sie coraz bardziej popularny. Proponuje nie odswiezac tego watku i nie wspominac o metodzie w innych miejscach, dajmy tematowi umrzec na jakis czas.

Jak jestescie chetni to moge stworzyc grupe na discordzie, zeby bylo miejsce do dyskusji.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - andreneus - 24-02-2018 13:55

jestem za Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - VoreCC - 24-02-2018 14:05

(24-02-2018 13:51)Xanter98 napisał(a):  Z tego co widze zamiast ubywac ludzi, sposob staje sie coraz bardziej popularny. Proponuje nie odswiezac tego watku i nie wspominac o metodzie w innych miejscach, dajmy tematowi umrzec na jakis czas.

Jak jestescie chetni to moge stworzyc grupe na discordzie, zeby bylo miejsce do dyskusji.

Zacznijmy od tego (i od razu odpowiem na post wyzej ze gosc "nie spotkal sie z ta metoda w prawie zadnej gierce") ze Top 300 w Google Play jest tak przeruchane, ze gdy tylko cos napiszesz o walucie z linkiem wywioza cie na taczkach i po godzinie zbanuja, wyjatkiem jest Toram (xD). Wiec ten sposob juz stal sie cholernie popularny i imo wyszedl poza granice juz dawno. Jesli spamu nie widac to w danej grze nie przyniosl zysku, bo nicki od System przez Admin po Moderator, Maintenance i Milioner2012PLfullHD sa zajete Big Grin

Uprzedzajac narzekania, nie chodzi o to ze problemem jest dla mnie wbicie 15 lvla w jakiejs gownogierce zeby pospamowac z interwalem 5 minut przez dwa dni. Problemem jest to ze nikt juz nie uwaza tego spamu za wiarygodny, nawet w klonach Clash of Clans i Metina. A zabezpieczen przed spamerami jest coraz wiecej.

PS. Bardzo doceniam to ze napisales poradnik broofie, sek w tym ze zrobila sie z tego akcja jak z doladowaniami na facebooku


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - andreneus - 24-02-2018 14:11

Co racja to racja, gdzie się nie spróbuje tam siedzi co najmniej 3 botów Big Grin smieszne jest to ze zaden przez to nie zarobi Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 24-02-2018 14:15

Jak bedziecie teraz prowadzic dyskusje to jeszcze wiecej ludzi sie znajdzie.

Tutaj podam discorda jak zrobie, nie odswiezajmy juz tematu.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Melo - 24-02-2018 14:15

Czy jest możliwość skasować ten temat ?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 24-02-2018 14:26

Podalem metode, jak sie okazalo dotad nie znana, kto na niej zarobil temu chwala. Watek zostanie chociazby z tego powodu ze ktos moglby skopiowac tresc i za pol roku wystawic w sekcji "sprzedaz".
Z miesiaca na miesiac ludzie wyciagaja coraz wiecej $ bo "skanuja" Google Play pod kazdym katem i znajduja aplikacje do ktorych ci mniej wytrwali nie dotarli.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 24-02-2018 14:48

jesteście śmieszni. wszyscy xD ja na toram zarobiłem prawie 1000$

(24-02-2018 14:11)andreneus napisał(a):  Co racja to racja, gdzie się nie spróbuje tam siedzi co najmniej 3 botów Big Grin smieszne jest to ze zaden przez to nie zarobi Big Grin

beka


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - VoreCC - 24-02-2018 14:58

(24-02-2018 14:48)krucihegot1 napisał(a):  jesteście śmieszni. wszyscy xD ja na toram zarobiłem prawie 1000$

(24-02-2018 14:11)andreneus napisał(a):  Co racja to racja, gdzie się nie spróbuje tam siedzi co najmniej 3 botów Big Grin smieszne jest to ze zaden przez to nie zarobi Big Grin

beka

No to gratulacje, jesteś bogiem marketingu, prym w oszukiwaniu 12-latków Idea

Tak to wygląda, normalna sytuacja, umiejętności i niezłomność w dążeniu do celu. Jeszcze mentoring załóż!

[Obrazek: Screenshot_6.png]