Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - patrolpxd - 20-02-2018 15:39

(20-02-2018 15:36)krucihegot1 napisał(a):  
(20-02-2018 15:20)NeedDolar napisał(a):  To już zależy od zarobków. Jeżeli weryfikacja kosztuje 0.10$ a zarobisz na jednym koncie (średnio) 1$ w górę to uważam, że warto weryfikować i cisnąć. Niestety to jest spam więc bany są wliczone w koszty Big Grin

znasz takie strony gdzie można dokonać weryfikacji za przykładowo 0.10$?
potrzebuje duzo kont gmailowych, ale jak zaloze nowe konto to proszą o weryfikację telefoniczną.
Smspva.com Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 20-02-2018 15:40

(20-02-2018 15:36)krucihegot1 napisał(a):  
(20-02-2018 15:20)NeedDolar napisał(a):  To już zależy od zarobków. Jeżeli weryfikacja kosztuje 0.10$ a zarobisz na jednym koncie (średnio) 1$ w górę to uważam, że warto weryfikować i cisnąć. Niestety to jest spam więc bany są wliczone w koszty Big Grin

znasz takie strony gdzie można dokonać weryfikacji za przykładowo 0.10$?
potrzebuje duzo kont gmailowych, ale jak zaloze nowe konto to proszą o weryfikację telefoniczną.

Bitte -> smspva.com (weryfikacje od 0.03$ do 0.5$)


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - GWDxx - 20-02-2018 16:29

jak się nagrało makro to można zminimalizować noxa i będzie działać?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - karno - 20-02-2018 16:31

(20-02-2018 16:29)GWDxx napisał(a):  jak się nagrało makro to można zminimalizować noxa i będzie działać?

Tak


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - adi_hq - 20-02-2018 18:29

NOX ma wbudowane makro jakby co! Huh


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 20-02-2018 19:15

(20-02-2018 15:39)patrolpxd napisał(a):  
(20-02-2018 15:36)krucihegot1 napisał(a):  
(20-02-2018 15:20)NeedDolar napisał(a):  To już zależy od zarobków. Jeżeli weryfikacja kosztuje 0.10$ a zarobisz na jednym koncie (średnio) 1$ w górę to uważam, że warto weryfikować i cisnąć. Niestety to jest spam więc bany są wliczone w koszty Big Grin

znasz takie strony gdzie można dokonać weryfikacji za przykładowo 0.10$?
potrzebuje duzo kont gmailowych, ale jak zaloze nowe konto to proszą o weryfikację telefoniczną.
Smspva.com Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
o, dzięki ci bardzo za to

EDIT: a raczej wam


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Rak - 21-02-2018 21:35

(13-01-2018 18:19)pspsga napisał(a):  No i dalej nie widzę w moim poście wzmianki o tym , że Broofie robi to tylko dla refów. @[thabast] Tobie mogę polecić jedynie więcej czytania i odpowiednią próbę interpretacji. Osobiście polecam Ci utwory wybitnych autorów polskich (Mickiewicza,Sienkiewicza,Słowackiego bądź Kochanowskiego) , obiecuję Ci , że dzięki tym niezwykłym dziełom się rozwiniesz i już będziesz poprawnie interpretował napisane teksty Smile

To będzie jedynka panie polonisto facepalm
Ale cie bolą te refy, wez sobie kup jakąś maść albo coś Lol


Sposób się nie wypali. To nie jest Facebook, tutaj nie ograniczamy się do jednej miejscówki. Cały czas wychodzą nowe gierki, a jak ktoś nie umie konkurować, albo znalezc odpowiedniej gry, to niestety zarabianie w internecie nie jest dla niego. Troszkę wytrwałości, ludzie...


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Melo - 21-02-2018 21:57

Nie wiem czy ja dobieram takie gry czy moze zle to promuje na czacie ale zarobki zerowe z tego mam, dobrze rozumiem żeby skracać link do content lockera i spamować tekst + skrócony link ?W Content lockerze ustawiłem obrazek z danej gry w której spamuje. Jedynie narazie co przetestowałem to gry mmo rpg i tu jest lipa. Oczywiście oferuje jakąś tam ilość gems czy co tam jest w danej grze.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - GavlosQ - 21-02-2018 22:03

(21-02-2018 21:57)Melo napisał(a):  Nie wiem czy ja dobieram takie gry czy moze zle to promuje na czacie ale zarobki zerowe z tego mam, dobrze rozumiem żeby skracać link do content lockera i spamować tekst + skrócony link ?W Content lockerze ustawiłem obrazek z danej gry w której spamuje. Jedynie narazie co przetestowałem to gry mmo rpg i tu jest lipa. Oczywiście oferuje jakąś tam ilość gems czy co tam jest w danej grze.

Widocznie ta metoda nie jest dla Ciebie pokerface


hmm - pspsga - 21-02-2018 22:06

(21-02-2018 21:35)Rak napisał(a):  
(13-01-2018 18:19)pspsga napisał(a):  No i dalej nie widzę w moim poście wzmianki o tym , że Broofie robi to tylko dla refów. @[thabast] Tobie mogę polecić jedynie więcej czytania i odpowiednią próbę interpretacji. Osobiście polecam Ci utwory wybitnych autorów polskich (Mickiewicza,Sienkiewicza,Słowackiego bądź Kochanowskiego) , obiecuję Ci , że dzięki tym niezwykłym dziełom się rozwiniesz i już będziesz poprawnie interpretował napisane teksty Smile

To będzie jedynka panie polonisto facepalm
Ale cie bolą te refy, wez sobie kup jakąś maść albo coś Lol


Sposób się nie wypali. To nie jest Facebook, tutaj nie ograniczamy się do jednej miejscówki. Cały czas wychodzą nowe gierki, a jak ktoś nie umie konkurować, albo znalezc odpowiedniej gry, to niestety zarabianie w internecie nie jest dla niego. Troszkę wytrwałości, ludzie...

[Obrazek: 96e041ba0f67.png]