Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 04-02-2018 16:18

(04-02-2018 14:30)broofie napisał(a):  Konwersja przez najblizsze dni moze byc na niskim poziomie z racji, ze w ogads pojawil sie "gracz" ktory w przeciagu godziny zdobywa kilka/kilkanascie tysiecy leadow, co za tym idzie, niektore oferty osiagaja swoj limit i uzytkownik nie moze ich wypelnic.

widziałem to wczoraj. gość w niecałą godzinę zarabiał ponad 2,000$ a w ciągu całego dnia ponad 20,000$. to już wiem czemu u mnie tak słabo przez ostatnie dni...


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - twardy - 04-02-2018 16:20

Pytanie skad i w jaki sposob pozyskuje ruch. Reklamodawcy niekoniecznie musza byc zadowoleni.
No i dlaczego przy takich zaorobkach koles korzysta z posrednikow.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 04-02-2018 16:28

To nie eForsa czy MyPay, nie zbanuja go bez podstawy. Na 100% konsultowal wszystko z Adminami.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 04-02-2018 16:55

(04-02-2018 16:28)Xanter98 napisał(a):  To nie eForsa czy MyPay, nie zbanuja go bez podstawy. Na 100% konsultowal wszystko z Adminami.

Nie był bym taki pewien.... Osobiście zgadzam się w 100% ze słowami Twardego Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - twardy - 04-02-2018 17:14

Jeszcze cos bo widzialem co @Lanserek pisal na sb. Limity wskoczyly o 22 naszego czasu? To ktora tam jest w hamerce? Cos w okolicach poludnia. Troche by te limity musieli podniesc. A z takim ruchem to i tak najwiecej by ten koles skorzystal Wink Modlcie sie tam mocno i gorliwie zeby jednak koles tego bana dostal xD


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 04-02-2018 17:21

Limity zaczely wskakiwac okolo 16, a wieczorem zostala 1 apka. Reset jest o 6 rano. Konwersja tragiczna, ale wpadly mi 2 PINy i w sumie wyszło na to samo.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 04-02-2018 17:25

To dzisiaj już jest dużo lepiej Smile Bo limity wykorzystane są tylko na kilku ofertach Tongue


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Rommel - 04-02-2018 21:57

To chyba przez Badoo, widziałem ostatnio że można zdobyć kredyty za pobranie aplikacji


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 04-02-2018 23:32

Pół roku temu była podobna sytuacja. Cvr spadło do zera bo sam syf został Lol
Wtedy nie wiem czy Admini coś zrobili czy user sam z siebie zmienil sieć.Rolleyes


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Tidus - 05-02-2018 00:14

jezeli jeden user ktory robi 20k$ zmienia tak wiele to jak mały jest tam dzienny zarobek wszystkich userow? lol