Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 03-02-2018 13:09

@[uszok11111] Po prostu przeczytaj pierwszy post i trochę pomyśl jak możesz go zmodyfikować, żeby czerpać większe zyski z OGAds


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 03-02-2018 20:43

(03-02-2018 13:00)uszok11111 napisał(a):  Jest może ktoś to mentoruje na ogads ? chciałbym zacząć swoja przygodę w zarabianiu w internecie Smile lecz jestem totalnie zielony;/ wiem ze zły dział z góry przepraszam

Przecież masz napisane wszystko w temacie... Trudno przeczytać i nawet robić to samo ? Możesz dzięki temu zarobić..


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 04-02-2018 14:30

Konwersja przez najblizsze dni moze byc na niskim poziomie z racji, ze w ogads pojawil sie "gracz" ktory w przeciagu godziny zdobywa kilka/kilkanascie tysiecy leadow, co za tym idzie, niektore oferty osiagaja swoj limit i uzytkownik nie moze ich wypelnic.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Zosisko - 04-02-2018 15:15

Czemu miałoby się to zmienić po kilku dniach? Skoro już wszedł to chyba nie wyjdzie? Pytam, bo się nie znam Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 04-02-2018 15:44

Bo Ogads może napisać do sieci w sprawie zwiększenia limitów? Przecież Ogads też ktoś płaci Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - twardy - 04-02-2018 15:50

Albo goscia zbanuja i wszystko wroci do normy.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Niskieskladki - 04-02-2018 15:51

Potrzebuję pomocy z Noxem. Ściągnąłem apke i wbiłem 5 lvl. Następnie stworzyłem nowy emulator i ściągnąłem na niego tą samą apke. Jednak, gdy otworzyłem dopiero co pobraną gierkę okazało się, że od razu loguje mnie na tamto konto i nie mam możliwości założenia nowego. Tak jest ze wszystkimi emulatorami. Wie ktoś jak temu zaradzić?

EDIT Na każdym emulatorze w Google Play zalogowany jestem na innym mailu, które służą tylko do emulatorów.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 04-02-2018 15:54

(04-02-2018 15:50)twardy napisał(a):  Albo goscia zbanuja i wszystko wroci do normy.
Dlaczego mieliby go zbanować?

(04-02-2018 15:51)Niskieskladki napisał(a):  Potrzebuję pomocy z Noxem. Ściągnąłem apke i wbiłem 5 lvl. Następnie stworzyłem nowy emulator i ściągnąłem na niego tą samą apke. Jednak, gdy otworzyłem dopiero co pobraną gierkę okazało się, że od razu loguje mnie na tamto konto i nie mam możliwości założenia nowego. Tak jest ze wszystkimi emulatorami. Wie ktoś jak temu zaradzić?
Zalogować się na inne konto Google?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Niskieskladki - 04-02-2018 16:08

Hahaha, aż tak głupi nie jestem Big Grin Ale mogłem od razu o tym wspomnieć. Masz jakiś pomysł o co może chodzić wykluczając zmianę kont Google?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Doom - 04-02-2018 16:09

(04-02-2018 15:50)twardy napisał(a):  Albo goscia zbanuja i wszystko wroci do normy.

Od kiedy to w ogads banują za dobre zarobki? facepalm