Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 14:34

A tam, głupoty gadasz i tyle w temacie. W tej branży chodzi o to, żeby ktoś mniej zarobił od Cb. Sam tak robie od jakiegoś czasu i mi z tym dobrze. Wole stracić troche i zrobić na złość innym.
Ps. To ja jestem tym Adminem w grach, walcze o sprawiedliwość.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - twardy - 02-02-2018 14:44

Robicie ludzi w uja na darmowa walute w grze a oczekujecie, ze ktos bedzie Was "normalnie" i "sprawiedliwie" traktowal. Xpokerface
Zwiazek zawodowy zalozcie beka


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 14:51

Dostaliście za friko sposób i jeszcze płaczecie. Odłącze wam wszystkim internet, bo do tego cudownego grona nie dołącza sie od tak.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - placeboPL - 02-02-2018 14:52

(02-02-2018 14:44)twardy napisał(a):  Robicie ludzi w uja na darmowa walute w grze a oczekujecie, ze ktos bedzie Was "normalnie" i "sprawiedliwie" traktowal. Xpokerface
Zwiazek zawodowy zalozcie beka

lol

tu nie chodzi o skarzenie, ze ktos tu sprawiedliwie traktuje, tylko o brak logicznego myslenia kogos, kto wbija sie ze swoim linkiem proponujac 5-6x wiecej ode mnie, spamujac jak pojebany. Troche glupio tracic na wiarygodnosci tylko dlatego, ze ktos jest debilem Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Lexiw - 02-02-2018 14:53

Cytat:Chyba nie rozumiesz o co w tym chodzi.
Wchodzisz w apkę i widzisz gościa, z nickiem admin, który oferuje darmową premium walutę w grze, więc zastanawiasz się "hmmm, skoro koleś już zajął w grze nick admin, to zapewne ja ze swoim zwykłym nickiem nic w tym momencie nie zdziałam", więc sobie stamtąd idziesz i wracasz za parę godzin sprawdzić, czy bot tamtego użytkownika został już wyłączony. Jeżeli już go nie ma, to zaczynasz akcje, a jeżeli jest, to wracasz później, albo szukasz innej apki. Nie wpierdzielasz się ze swoim linkiem ustawiając czas spania bota na 10 sekund, bo ani Ty ani tamten użytkownik nic nie zarobicie, bo osoba, która ma mózg domyśli się, że skoro dwie osoby spamują różnymi linkami, a po wejściu w nie jest na nich ta sama treść, to chyba coś tu jest nie tak.

Twoim zdaniem widząc, że ktoś spamuje już w aplikacji, należy wpieprzyć się w czat ze swoimi linkami i spamować nimi co 5-10 sekund? W takim razie powodzenia. Jerk2

@edit w taki właśnie sposób niszczy się konwersje i zarobki innych osób, a sama gra, na której można było zarobić się wypala przez "januszy biznesu", którzy spamują na czacie, pomimo tego, że w danym momencie już ktoś to robi.

Aha, czyli założmy taki przykład:
Mam niszę, tworzę stronę, mam zamiar ją wypozycjonować.
Niestety nie mogę tego zrobić, bo ktoś już jest w wynikach i po co się będę wpierdzielał, obydwoje nie zarobimy Jerkl

Szczerze jakbym zarabiał tym sposobem, to bym spamował nawet jeśli apka jest zajęta Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 14:55

(02-02-2018 14:52)placeboPL napisał(a):  
(02-02-2018 14:44)twardy napisał(a):  Robicie ludzi w uja na darmowa walute w grze a oczekujecie, ze ktos bedzie Was "normalnie" i "sprawiedliwie" traktowal. Xpokerface
Zwiazek zawodowy zalozcie beka

lol

tu nie chodzi o skarzenie, ze ktos tu sprawiedliwie traktuje, tylko o brak logicznego myslenia kogos, kto wbija sie ze swoim linkiem proponujac 5-6x wiecej ode mnie, spamujac jak pojebany. Troche glupio tracic na wiarygodnosci tylko dlatego, ze ktos jest debilem Wink

Po co od razu od debili wyzywać? Skoro jest tyle apek w google play to zostawcie im miejsce i sami sobie poszukajcie nowych Idea


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - placeboPL - 02-02-2018 15:00

(02-02-2018 14:55)Pasza dla konia napisał(a):  
(02-02-2018 14:52)placeboPL napisał(a):  
(02-02-2018 14:44)twardy napisał(a):  Robicie ludzi w uja na darmowa walute w grze a oczekujecie, ze ktos bedzie Was "normalnie" i "sprawiedliwie" traktowal. Xpokerface
Zwiazek zawodowy zalozcie beka

lol

tu nie chodzi o skarzenie, ze ktos tu sprawiedliwie traktuje, tylko o brak logicznego myslenia kogos, kto wbija sie ze swoim linkiem proponujac 5-6x wiecej ode mnie, spamujac jak pojebany. Troche glupio tracic na wiarygodnosci tylko dlatego, ze ktos jest debilem Wink

Po co od razu od debili wyzywać? Skoro jest tyle apek w google play to zostawcie im miejsce i sami sobie poszukajcie nowych Idea


Co poradzic, ze nie mam najlepszego zdania o takich osobach. Ale jesli sie lepiej poczujesz, to zamienie slowo 'debil' na 'janusz biznesu'. Dla mnie to wyrazy bliskoznaczne, a Ty sobie przynajmniej pomyslisz, ze.. a w sumie to kompletnie mnie nie obchodzi co tam sobie myslisz Idea


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 02-02-2018 15:03

Niby nie obchodzi Cie co sobie pomyśle, a jednak zamieniłeś słowo na inne żebym sie lepiej poczuł Jerk
Konkurencja leci na łeb na szyje żeby zarobić więcej od Cb. To nie jest poradnik sprzedany dla ~10 osób, tylko oddany w rece całego forum. z dnia na dzien będzie wiecej takich Januszy, oczekuj tej fali "zła".


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - placeboPL - 02-02-2018 15:09

(02-02-2018 15:03)Pasza dla konia napisał(a):  Niby nie obchodzi Cie co sobie pomyśle, a jednak zamieniłeś słowo na inne żebym sie lepiej poczuł Jerk
Konkurencja leci na łeb na szyje żeby zarobić więcej od Cb. To nie jest poradnik sprzedany dla ~10 osób, tylko oddany w rece całego forum. z dnia na dzien będzie wiecej takich Januszy, oczekuj tej fali "zła".

1. jesli juz, to zmieniłAś
2. nie, nie zmienilam, to byla propozycja Wink
3. no fajnie, tak sobie tlumacz, ale jak ludzie bija sie o karpia w lidlu to sie pewnie smiejesz. oni maja podobne wytlumaczenia, a jak to wszystko wyglada z boku - sam sobie odpowiedz Smile


[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 02-02-2018 15:14

(02-02-2018 14:53)lexiw napisał(a):  
Cytat:Chyba nie rozumiesz o co w tym chodzi.
Wchodzisz w apkę i widzisz gościa, z nickiem admin, który oferuje darmową premium walutę w grze, więc zastanawiasz się "hmmm, skoro koleś już zajął w grze nick admin, to zapewne ja ze swoim zwykłym nickiem nic w tym momencie nie zdziałam", więc sobie stamtąd idziesz i wracasz za parę godzin sprawdzić, czy bot tamtego użytkownika został już wyłączony. Jeżeli już go nie ma, to zaczynasz akcje, a jeżeli jest, to wracasz później, albo szukasz innej apki. Nie wpierdzielasz się ze swoim linkiem ustawiając czas spania bota na 10 sekund, bo ani Ty ani tamten użytkownik nic nie zarobicie, bo osoba, która ma mózg domyśli się, że skoro dwie osoby spamują różnymi linkami, a po wejściu w nie jest na nich ta sama treść, to chyba coś tu jest nie tak.

Twoim zdaniem widząc, że ktoś spamuje już w aplikacji, należy wpieprzyć się w czat ze swoimi linkami i spamować nimi co 5-10 sekund? W takim razie powodzenia. Jerk2

@edit w taki właśnie sposób niszczy się konwersje i zarobki innych osób, a sama gra, na której można było zarobić się wypala przez "januszy biznesu", którzy spamują na czacie, pomimo tego, że w danym momencie już ktoś to robi.

Aha, czyli założmy taki przykład:
Mam niszę, tworzę stronę, mam zamiar ją wypozycjonować.
Niestety nie mogę tego zrobić, bo ktoś już jest w wynikach i po co się będę wpierdzielał, obydwoje nie zarobimy Jerkl

Szczerze jakbym zarabiał tym sposobem, to bym spamował nawet jeśli apka jest zajęta Smile
Porównywanie pozycjonowania stron pod niszę, a spam w aplikacjach... Gratuluję JerkJerk

Jedynie osoby piszące, że chcą "wygryźć konkurencje" i "zrobić im na złość" mają sensowne argumenty, ale jeżeli ktoś nadal uważa, że wpieprzając się komuś w apkę i spamowanie stroną Z TĄ SAMĄ TREŚCIĄ, KROPKA W KROPKE, BO WSZYSTKO JEST W TYM TEMACIE coś zarobi, to jest w błędzie, bo może jedynie stracić czas i zniechęcić inne osoby do korzystania z tej gry.

(02-02-2018 14:44)twardy napisał(a):  Robicie ludzi w uja na darmowa walute w grze a oczekujecie, ze ktos bedzie Was "normalnie" i "sprawiedliwie" traktowal. Xpokerface
Zwiazek zawodowy zalozcie beka

Nie chodzi o sprawiedliwość i normalne traktowanie, ale o brak logicznego myślenia.

Dobra, piszcie sobie co tam chcecie LolLolLol Wyraziłem jedynie swoją opinię o osobach, które działają w ten sposób.

@edit
Jeszcze podam przykład, chyba było to w tym temacie. Ktoś podał niszę, jakąś aplikacje bodajże z marvela, i już po paru godzinach/dniach ktoś napisał, że "janusze biznesu" już się zajęły tą apką, wysyłając linki co parę sekund. Świetna taktyka, szkoda, że nie przynosi żadnego zysku beka