Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 30-01-2018 22:31

(30-01-2018 20:41)hyubi napisał(a):  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie mogę dodać żadnego zdjęcia? Sad Dodam, że antywirus wyłączony i próbowałem na 3 różnych przeglądarkach.

Dodaj i zobacz na telefonie czy wyświetla :> Jak wyświetli to masz odpowiedz ^^


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 30-01-2018 23:46

(30-01-2018 22:31)supercola napisał(a):  
(30-01-2018 20:41)hyubi napisał(a):  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie mogę dodać żadnego zdjęcia? Sad Dodam, że antywirus wyłączony i próbowałem na 3 różnych przeglądarkach.

Dodaj i zobacz na telefonie czy wyświetla :> Jak wyświetli to masz odpowiedz ^^

jeżeli już tam masz fotke w lockerze to najpierw musisz usunac poprzedni obrazek, zapisać locker i dopiero potem wgrac nowy.


[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - cky - 31-01-2018 11:24

Jak tam zarobki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - maniek19 - 31-01-2018 12:52

@broofie
Wyczyścisz PW? Chciałem Ci id wysłać i nie mogę bo masz pełną skrzynkę Tongue


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 31-01-2018 13:10

Juz możesz uderzyć Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 31-01-2018 13:16

a ja moge uderzyć?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 31-01-2018 15:50

Czemu chcesz go bić ? Sad Dobry chłopak napisał poradnik, a Ty go bić chcesz Sad

U mnie na razie od 3 dni koło 10$ dziennie, z 5$ wzrosło także nie jest najgorzej .. xD


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 31-01-2018 15:58

bezbolesne uderzenie na priv, nic mu nie bedzie Tongue


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 31-01-2018 22:07

To sobie pogadałem..
[Obrazek: idiota.jpg]

O wyglądzie lockera nie ma co się rozpisywać. Robaczek nawet nie wie jaka w grze waluta jest używana, ale magiczne "Today's Remaining 14/50" wrzucone.. Chociaż najbardziej niepokojące jest, że to zagraniczniak. Mam nadzieję, że to tylko przypadkowy random.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 31-01-2018 23:03

Niestety tak to już jest Wink ja tam widzę jak wrzucają z teksami, żeby pobrać 2 aplikację, a mają ustawione odblokowanie na 1 xD Dodatkowo spamią tak bez sensu, że to masakra xD