Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 22:43

Widzisz, a ja lubie zapytać bardziej doświadczonego kolegi o poradę kiedy coś mnie nurtuje. Gdybym miał tak wszystko sam testować i ciągle zdobywać doświadczenie to zamiast +400$ w 23 dni miałbym 40.

Oczywiście chodzi mi o pytania w granicach zdrowego rozsądku.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 29-01-2018 22:52

Co używacie do stworzenia własnego skracacza ?
Czy po prostu dajecie stronę np. "teletubisie.tk" i na niej w pliku index.htm wrzucacie przekierowanie na stronę z ofertą ogads ? Wink

Drugie pytanie Big Grin
Jak wchodzę w Offers to jest "In Locker" - "Not in Locker" - muszę wyklikać wszystkie kraje na "Not in Locker" z danej oferty żeby wyłączyć ?

(29-01-2018 22:22)Xanter98 napisał(a):  Przy wymaganych 2 konwersjach nie ma sensu moim zdaniem wyłączać ofert po 0.03$. Najczęściej jest tylko jedna lepsza oferta dla tych krajów, więc i tak Solitaire się pokaże. Solitaire ma bardzo dobrą konwersję, co może zachęcić osobę do pobrania drugiej apki. Tak na prawdę tutaj dużo zależy od ruchu i na tak małym ruchu jest to trochę loteria, gdzie włączając PINy możemy zarobić 2x więcej albo nic.
Czyli jak wyłączę ofertę Solitaire, a nie będzie innych to i tak się ona pokaże ? Wink Czyli w sumie warto wyłączyć ją..


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 23:22

Nie musisz nic ustawiać w indexie. Wystarczy, że w panelu strony ustawisz przekierowanie na link z content lockera. Jeśli dasz przekierowanie 301 to wyświetlany będzie adres lockera, jeśli zostawisz na frame (cloaking) to wyświetli się teletubisie.tk tutaj bez wykupionego SSLa strona będzie wykrywana jako niezabezpieczona.
Nie ważne którą opcję wybierzesz na czacie możesz wrzucić np: teletubisie.tk/gold i przekieruje Cie do lockera (w zależności jakie przekierowanie wybrałeś będą pokazane inne adresy w przeglądarce).

2. Tak, jak chcesz to zrobić dla pojedynczego lockera to trzeba klikać Tongue Wygodniej jest to zrobić przez zakładkę "All Offers" szukasz oferty Solitaire i masz tam dwie oferty do wyłączenia 0,03 dla Androida i 0,04 dla OSa (wywalasz je wtedy dla wszystkich lockerów)

3. Tak, jak nie będzie innych dostępnych ofert to i tak się pokaże. Nie wiem tylko w jakiej kolejności czy przed email submitem/PINami czy po nich.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 29-01-2018 23:37

Okey Wink Jedną sobie wykupiłem na .us namechamp'a ^^ lepiej w sumie wyglada teletubis.us, niz bit.ly/teletubis ^^


[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - cky - 30-01-2018 14:20

Edit : Nisze ciężko się znajduje ale jak wleci to będzie żyłka złota


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Monster - 30-01-2018 14:39

Przelew na konto bankowe polskie jest realizowany normalnie bez żadnych opłat w postaci dolarów? W przypadku błyskawicznych wypłat w weekend i tak nie dojdzie?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Pasza dla konia - 30-01-2018 14:51

(30-01-2018 14:39)Monster napisał(a):  Przelew na konto bankowe polskie jest realizowany normalnie bez żadnych opłat w postaci dolarów? W przypadku błyskawicznych wypłat w weekend i tak nie dojdzie?

Raczej nie zrobią szybkiego przelewu i poczekasz kilka dni roboczych. Szybszy sposób wysłac kase na paypal i pozniej bezposrednio na konto bankowe.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Nerdrod2 - 30-01-2018 19:41

Siemka, jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc jak wgl zacząć szukanie niszy to zapraszam PW. Odwdzięczę się dużem traficiem 18 + Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - hyubi - 30-01-2018 20:41

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie mogę dodać żadnego zdjęcia? Sad Dodam, że antywirus wyłączony i próbowałem na 3 różnych przeglądarkach.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - patttson - 30-01-2018 20:44

@2up Wejdz w Google Play, czekam na traffic Wink
@up Sprobuj wylaczyc AdBlocka