Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 29-01-2018 21:10

Nie zanotowałem różnicy przy skracaniu bit.ly a np. ujeb.se Wink Ważne, żeby było ładnie i krótko. A co do końcówki to jest różnica między stroną pod hacki, a linkiem do wpisania z chatu.
[Obrazek: 2rVliX6.png]

A ja słyszałem opinie doświadczonych earnerów, że trzeba sprzedać dom i zainwestować w HYIPy.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 29-01-2018 21:19

(29-01-2018 20:40)thabast napisał(a):  pspsga rozumiem, że Twoje przemyślenia odnośnie tego co lepiej konwertuje, własna strona/ogólnodostępny skracacz, są oparte na testach przeprowadzonych metodą opisaną w tym temacie. Podzielisz się jakimiś liczbami, np ile miałeś wejść/leadów?

Wyłączasz może te Sollitaire po 0.03$ ? Bo nie wiem czy zostawiać czy wyłączyć i liczyć na lepsze oferty .. Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 29-01-2018 21:21

Osobiscie nie widziałem roznicy miedzy skróconym linkiem w bit.ly a dot.tk
Statystyki byly niemal identyczne, tak samo jak i konwersja.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 21:22

(29-01-2018 20:56)pspsga napisał(a):  Niestety sam takich testów nigdy nie wykonywałem , ponieważ nigdy nie zajmowałem się spamowaniem. Ale słyszałem wiele opinii bardzo doświadczonych earnerów , którzy to spamowali takimi linkami na FB itp... i wyniki były nawet minimalnie lepsze niż te popularne typu bit.ly czy skracacz google Smile

Szkoda, że sam takich testów nie przeprowadziłeś. A doświadczeni earnerzy, którzy spamują FB zbytnio mnie nie przekonują. Poza tym nie będę mówił jak to brzmi Smile Ale zostawmy te rozważania bo zbyt dużo wspólnego z tematem nie mają. Jeśli nie przeprowadziłeś ich osobiście/nie znasz nikogo kto takie testy przeprowadził spamując w grze to możesz jedynie gdybać co jest lepsze. Nawet jeśli w jednym modelu coś się sprawdziło nie oznacza to, że w tym też się sprawdzi.

Po drugie krucihegot1 pytał o skracacze godne polecenia na równi z bitly i google, a nie o Twoje uha.net i ugha.xyz.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 21:34

@xanter to zależy kto dla kogo jest doświadczonym mentorem. Może dla Ciebie osoby z HYIP..

@supercola tak wyłączyłem tą ofertę około miesiąc temu i jestem w 100% zadowolony z tej decyzji Smile

@thabast a ty znasz jakieś skracacze na równi z bitly oprocz googla? Bo ja nie. A zaproponowalem skorzystanie z wlasnej domeny poniewaz jest latwy i przrkrzysty. Jak mozesz zauwazyc to takze broofie powiedzial ze wyniki miedzy bitly i googl sa bardzo podobne. A po 2 to wlasna domena ma duzo mniejsze szanse na zbanowanie niz bitly itp... A po drugie takie problemy mają także osoby mające wlasne grupy na FB typu aliexpress itp... i slyszalem wiele skarg ze popularne skracacze bitly i google sa szybko banowane a konta blokowane. A w przypadku wlasnej domeny zdarza sie to rzadziej Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 29-01-2018 21:41

szkoda że dot.tk zmienia rozmiary lockera 4


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 29-01-2018 21:44

Jesli ktos chce wlasna domene z przekierowaniem bo bit.ly szwankuje to zalecam zakupic domenke z koncowka .us na namecheap, kwestia paru zl Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 21:50

(29-01-2018 21:34)pspsga napisał(a):  @thabast a ty znasz jakieś skracacze na równi z bitly oprocz googla? Bo ja nie.
pspsga, tinyurl i ow.ly są dość populatne w stanach, aczkolwiek sam z nich nie korzytałem i nie wiem jak wyglądają w praktyce.

Cytat:A po 2 to wlasna domena ma duzo mniejsze szanse na zbanowanie niz bitly itp... A po drugie takie problemy mają także osoby mające wlasne grupy na FB typu aliexpress itp... i slyszalem wiele skarg ze popularne skracacze bitly i google sa szybko banowane a konta blokowane. A w przypadku wlasnej domeny zdarza sie to rzadziej Smile
Osobiście przerzuciłem się na darmową domenę z freenoma bo 2 razy w nocy bit.ly przestał mi działać i straciłem kilkadziesiąt dolarów.

Cytat:A zaproponowalem skorzystanie z wlasnej domeny poniewaz jest latwy i przrkrzysty. Jak mozesz zauwazyc to takze broofie powiedzial ze wyniki miedzy bitly i googl sa bardzo podobne.
Nie miałbym nic przeciwko gdybyś swoją propozycję napisał w normalny sposób bez idiotycznej wstawki o "braku chęci do rozwijania swoich umiejętności w zarabianiu".


(29-01-2018 21:19)supercola napisał(a):  Wyłączasz może te Sollitaire po 0.03$ ? Bo nie wiem czy zostawiać czy wyłączyć i liczyć na lepsze oferty .. Smile
@[supercola] mam je ciągle włączone i ciężko mi powiedzieć czy opłaca się wyłączać bo nie testowałem. Dzisiaj np mam z nich 43 kliknięcia i 28 konwersji. Chociaż ciągle się ucze i sprawdzam nowe rzeczy więc niewykluczone, że w najbliższym czasie wyłącze i przetestuje. Najlepiej zapytaj o to Broofiego albo Xantera bo oni najsensowniejsze pieniądze wyciągają Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 29-01-2018 22:22

Przy wymaganych 2 konwersjach nie ma sensu moim zdaniem wyłączać ofert po 0.03$. Najczęściej jest tylko jedna lepsza oferta dla tych krajów, więc i tak Solitaire się pokaże. Solitaire ma bardzo dobrą konwersję, co może zachęcić osobę do pobrania drugiej apki. Tak na prawdę tutaj dużo zależy od ruchu i na tak małym ruchu jest to trochę loteria, gdzie włączając PINy możemy zarobić 2x więcej albo nic.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 22:28

Zaryzykujcie ludzie. Jeśli wyłączycie tą ofertę to możecie zarobić 10$ więcej lub mniej. Myślę , że te 10$ za bardzo Wam życia nie zmieni , a zawsze możecie zdobyć nowe doświadczenie. Każdy musiał testować. Myślicie , że broofie wiedział wszystko o lockerach itp... bez testowania?

Kto nie ryzykuje ten nie piję szampana Smile