Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 19:41

A nie lepiej rozwinąć trochę swoje umiejętności i postawić własny skracacz? W którym możemy dać nazwę naszej niszy i co najważniejsze będzie ona wyjątkowa. A takie coś możemy zrobić kompletnie za darmo na bloggerze bądź na darmowej domenie .tk Big Grin Ale to zależy jakie macie podejście do zarabiania Cool


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 19:45

(29-01-2018 19:16)krucihegot1 napisał(a):  może poleca ktoś jakiś dobrze konwertujący skracacz oprócz tych dwóch i oprócz cut.do
Ja korzystam z darmowej strony na freenom


Cytat:A nie lepiej rozwinąć trochę swoje umiejętności i postawić własny skracacz?
niekoniecznie


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 29-01-2018 19:46

(29-01-2018 19:41)pspsga napisał(a):  A nie lepiej rozwinąć trochę swoje umiejętności i postawić własny skracacz? W którym możemy dać nazwę naszej niszy i co najważniejsze będzie ona wyjątkowa. A takie coś możemy zrobić kompletnie za darmo na bloggerze bądź na darmowej domenie .tk Big Grin Ale to zależy jakie macie podejście do zarabiania Cool

nie kupuje. nazwaniszy.blogspot.com nikomu nie bedzie chcialo sie wpisywac tak dlugiej nazwy


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 19:50

Uwielbiam ludzi z tego tematu Heart

To zależy od osoby czy będzie chciała przepisywać. Wygląda to dużo wiarygodniej. Tak jak wspomniałem możesz także skorzystać z darmowej domeny .tk i wtedy już twój skracacz może wyglądać super....

np. "clashcoins.tk" , czy taki link Cię bardziej nie kusi niż jakiś uhu.net/clashcoing ? Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 29-01-2018 19:56

Imho liczy sie to jak latwo zapamietac i przepisac link. Ludzie, ktorzy beda mieli podejrzenia juz na etapie nazwy domeny, nie pobiorą i tak apki po wejściu w lockera. Dużo większe znaczenie ma nick/tekst i wygląd lockera, no i najważniejsze nisza. Osobiście wydaje mi się jednak, że popularne skracacze wzbudzają większe zaufanie niż domena .tk w USA Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 20:01

(29-01-2018 19:56)Xanter98 napisał(a):  Imho liczy sie to jak latwo zapamietac i przepisac link. Ludzie, ktorzy beda mieli podejrzenia juz na etapie nazwy domeny, nie pobiorą i tak apki po wejściu w lockera. Dużo większe znaczenie ma nick/tekst i wygląd lockera, no i najważniejsze nisza. Osobiście wydaje mi się jednak, że popularne skracacze wzbudzają większe zaufanie niż domena .tk w USA Smile

Z osobistego doświadczenia wiem , że ludzie za bardzo nie patrzą na końcówkę strony. Większość osób robiących strony pod hacki używa często domen .online bądź .xyz bo są one tańsze , a nie wpływają na ruch. Natomiast nazwa typu "uhu.net/clashcoins" może powodować u ludzi zaniepokojenie , że ktoś chce coś ukryć.

Oczywiście domeny bit.ly czy tam skracacz googla są dobre , ale jeśli już są poblokowane te domeny to lepiej postawić swoją stronę niż korzystać z skracaczy typu ugha.xyz itp... Tongue


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 29-01-2018 20:20

Mnie denerwują te leady po 0.03$ -.0 - Solltaire zazwyczaj.. I pełno tego xd
U mnie chyba nie poblokowali domen, z komputera na pewno mi blokuje od razu ... Eset mi blokuje Wink Natomiast z telefonu bit.ly nie blokuje


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 20:21

(29-01-2018 20:20)supercola napisał(a):  Mnie denerwują te leady po 0.03$ -.0 - Solltaire zazwyczaj.. I pełno tego xd

To wyłącz Smile Jak nie będzie nic innego niż Solitaire to i tak się one pojawią.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 20:40

pspsga rozumiem, że Twoje przemyślenia odnośnie tego co lepiej konwertuje, własna strona/ogólnodostępny skracacz, są oparte na testach przeprowadzonych metodą opisaną w tym temacie. Podzielisz się jakimiś liczbami, np ile miałeś wejść/leadów?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 29-01-2018 20:56

Niestety sam takich testów nigdy nie wykonywałem , ponieważ nigdy nie zajmowałem się spamowaniem. Ale słyszałem wiele opinii bardzo doświadczonych earnerów , którzy to spamowali takimi linkami na FB itp... i wyniki były nawet minimalnie lepsze niż te popularne typu bit.ly czy skracacz google Smile