Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Zloty - 27-01-2018 23:07

Kilka ostatnich stron.
Masz na myśli 2 czy 9 ?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 27-01-2018 23:23

Kilka jest to liczba większa od 2 i mniejsza od 10. Przeszukanie nie zajmuje nawet 5 minut, ale łap


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 28-01-2018 16:09

[Obrazek: NYbtEi9.png]

Taki maly rekordzik Wink Bez PINów


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 28-01-2018 17:36

no ładnie ładnie, u mnie rekord godziny wczoraj wpadł na 7,32$ (kiedyś jeszcze jakiś duńczyk wypełnił ofertę mail submit i 7,5$ za niego wpadło) Smile
[Obrazek: rekord.jpg]

a piny w ogóle wyłączyłem. Leadów z nich 0, a niepotrzebnie statystyki psują. ogólnie szkoda, że nie ma możliwości zaznaczenia wszystkich ofert bo klikanie ~600 razy było dość żmudne ;p


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 28-01-2018 17:48

Mi tam wpadlo kilka PINow, wiec nie narzekam Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 29-01-2018 17:41

Chciałbym tyle :/ Szukam gierek ale nadal lipa Sad Na razie poniżej 5$ nie spadam za dzień ale to nie za dużo.. Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 29-01-2018 18:31

chyba mi się nisza wyczerpała, o czym świadczy 2,5$ zarobione przez jeden dzien kiedy przez ten ostatni tydzien robilem dniowki 40$, a to oznacza dla mnie niemały problem bo nie umiem znalezc kolejnej niszy xD


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 29-01-2018 18:36

(29-01-2018 18:31)krucihegot1 napisał(a):  chyba mi się nisza wyczerpała, o czym świadczy 2,5$ zarobione przez jeden dzien kiedy przez ten ostatni tydzien robilem dniowki 40$, a to oznacza dla mnie niemały problem bo nie umiem znalezc kolejnej niszy xD

Odczekaj parę dni i znowu puść Wink Nie można polegać na jednej niszy, ja często je wymieniam między sobą z dnia na dzień. Wypłaty na PP wyszły! Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 29-01-2018 18:48

Jeśli puszczasz linki przez bitly to sprawdz czy nadal normalnie wyświetla. U mnie w dwóch niszach przy wchodzeniu przez bitly najpierw pojawiał się komunikat od nich, że strona jest potencjalnie niebezpieczna. Od tamtej pory podziękowałem im za współpracę.

Cytat:Wypłaty na PP wyszły! Smile
A mi udało się dzisiaj dogadać przejście na Net 7 i szczęśliwie załapałem się Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 29-01-2018 19:16

(29-01-2018 18:48)thabast napisał(a):  Jeśli puszczasz linki przez bitly to sprawdz czy nadal normalnie wyświetla. U mnie w dwóch niszach przy wchodzeniu przez bitly najpierw pojawiał się komunikat od nich, że strona jest potencjalnie niebezpieczna. Od tamtej pory podziękowałem im za współpracę.

Cytat:Wypłaty na PP wyszły! Smile
A mi udało się dzisiaj dogadać przejście na Net 7 i szczęśliwie załapałem się Big Grin

bit.ly bit.do juz jest automatycznie cenzurowane na czacie, więc lista dobrych skracaczy zmniejsza się. może poleca ktoś jakiś dobrze konwertujący skracacz oprócz tych dwóch i oprócz cut.do