Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Matixio - 22-01-2018 13:01

Ja również nie mogę znaleźć gry z czatem Sad


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - twardy - 22-01-2018 13:11

No to ---->

https://www.olx.pl/praca/


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Krzyszto96 - 22-01-2018 14:00

Może klasyk Wam pomoże
mianowicie
Weźcie sobie obejrzyjcie gameplay'e na youtube, na youtube, na youtube, na youtube, tube, tube, tube...


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 22-01-2018 15:50

A ja chciałbym podziękować osobie, która wbiła mi się w niszę i po chwili odpuściła. Dzięki kimkolwiek jesteś. Troche to dziwnie wyglądało kiedy przez chwile 2 Adminów proponowało różne wartości waluty premium.

ahaa, za szybko pochwaliłem.. Czat w grze ma tylko trzy kanały, które sam obskakuje to geniusz zamiast odpuścić sobie całkowicie i nie psuć "rynku" to przeniósł się na 2 i tam spamuje. Brawo Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 22-01-2018 18:26

Jeśli ktoś sledzi poniekad watek to natkanl sie na niejedna podpowiedz ze strony uzytkownikow, ktore znacznie ulatwiaja znalezienie swojej niszy. Wystarczy czytac i byc na biezaco Wink A kto pierwszy ten lepszy Tongue


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Niskieskladki - 22-01-2018 19:14

Ehhh, pamiętajcie. Nie liczy się ilość, a jakość. Jak zwykle pasjansy po 3 centy... Macie jakieś sposoby, żeby chociaż trochę zwiększyć wartość konwersji, nie zmniejszając ich ilości? Oczywiście oprócz zmiany targetu na lepiej płatny. Myślę nad usunięciem tego 3 centowego pasjansa z oferty. Ale nie wiem czy jest sens Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - patrolpxd - 22-01-2018 19:28

(22-01-2018 19:14)Niskieskladki napisał(a):  Ehhh, pamiętajcie. Nie liczy się ilość, a jakość. Jak zwykle pasjansy po 3 centy... Macie jakieś sposoby, żeby chociaż trochę zwiększyć wartość konwersji, nie zmniejszając ich ilości? Oczywiście oprócz zmiany targetu na lepiej płatny. Myślę nad usunięciem tego 3 centowego pasjansa z oferty. Ale nie wiem czy jest sens Big Grin
Wyłącz, zawsze to trochę większa szansa na więcej $$

P.S
Przynajmniej ładna konwersja ;D

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 22-01-2018 19:29

Pamiętaj, że ten pasjans jest jedną z najłatwiejszych do zrobienia ofert. Wyłączając go może się okazać, że nawet tych 3 centów mieć nie będziesz. Co z tego, że będziesz miał oferty po ponad 30 centów jak do ich zaliczenia wymagana jest jakaś aktywność w pobranej grze/apce, a nie każdy to zrobi. Czy się opłaca? Zrób test przez kilka dni/tydzień i się dowiesz Wink osobiście nic bym nie zmieniał.

Możesz próbować w lockerze dać bardziej do zrozumienia, że samo pobranie i odpalenie apki/gry nie wystarczy. Trzeba wykonać dokładnie to co jest przy niej napisane. Czy to pomoże nie wiem, nie testowałem. Jednych zapewne zachęci, a innych odstraszy bo za dużo robienia.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 22-01-2018 19:39

Po prostu taki masz ruch. Problem może być w tym, że tylko 1 ofertę ludzie robią. Ja z Indii często dostaje 0.03$ i 0.16$, bo ludzie zawsze 2, a nawet 3 leady generują. Spróbuj zmienić ustawienia lockera. Rzadko jest dużo ofert po 0.03$ na jeden kraj.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Ratchet - 22-01-2018 22:16

Ciekawi mnie parę rzeczy, czaty z grami to fake content, nie macie później na nich, w ramach "podziękowań" spamu typu to" oszustwo, nie pobierajcie", itd.?

Dlaczego w ustawieniach content lockera trzeba ustawić liczbę ofert, którą "klient" ma wykonać na 2?

Temat "wisi" już 2 miesiące, sporo osób sprawdziło już dziesiątki, a niektórzy pewnie nawet setki gier, fajnie by było jakby ci co "przerzucili" już sporo tytułów wrzucili mniej więcej proporcje, ile już z tych sprawdzonych, dało im sensowny zarobek, np. sprawdziłem około 70 gier, z czego 2 dają nieźle zarobić. Możliwe, że ci bardziej obcykani będą mieć ten współczynnik dużo wyższy, ale da to pewien obraz, "jak głęboko trzeba kopać, żeby się dokopać".