Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 03-12-2017 16:40

Zapomnialem wspomnieć. Zbliżając się do progu minimalnej wypłaty 50$ napiszcie wiadomość na Skype do Bena aby zmienił wam sposób płatności na NET7 Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - luka600 - 03-12-2017 17:11

(03-12-2017 16:40)broofie napisał(a):  Zapomnialem wspomnieć. Zbliżając się do progu minimalnej wypłaty 50$ napiszcie wiadomość na Skype do Bena aby zmienił wam sposób płatności na NET7 Wink
W jakim celu?
Na PayPal nie można cały czas wypłacać?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - twardy - 03-12-2017 17:12

Bo normalnie masz net30.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 03-12-2017 19:35

(03-12-2017 17:11)luka600 napisał(a):  
(03-12-2017 16:40)broofie napisał(a):  Zapomnialem wspomnieć. Zbliżając się do progu minimalnej wypłaty 50$ napiszcie wiadomość na Skype do Bena aby zmienił wam sposób płatności na NET7 Wink
W jakim celu?
Na PayPal nie można cały czas wypłacać?

W ogads klasycznie mamy system rozliczen NET 30 niezaleznie jaki sposob platnosci wybierzemy. Majac NET 7 pieniadze zarobione do poniedzialku 6:00AM dostaniemy (na przykladzie tego tygodnia) w poniedzialek 11.12.2017


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Matixio - 04-12-2017 12:20

w memu zniknęly opcje programistyczne Sad i nie mam wskażnika Sad ktoś wie jak to naprawić??


[Obrazek: Screenshot_3.png]


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 04-12-2017 12:48

(04-12-2017 12:20)Matixio napisał(a):  w memu zniknęly opcje programistyczne Sad i nie mam wskażnika Sad ktoś wie jak to naprawić??


[Obrazek: Screenshot_3.png]

Spróbuj włączyć informacje o urządzenie, a potem klikać w informacje o oprogramowania do oporu.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 04-12-2017 13:08

(04-12-2017 12:20)Matixio napisał(a):  w memu zniknęly opcje programistyczne Sad i nie mam wskażnika Sad ktoś wie jak to naprawić??

Wchodzimy w Ustawienia -> Informacje o tablecie -> Numer kompilacji (trzeba kliknac 5-6 razy)


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - lanyo - 05-12-2017 10:00

(04-12-2017 13:08)broofie napisał(a):  Wchodzimy w Ustawienia -> Informacje o tablecie -> Numer kompilacji (trzeba kliknac 5-6 razy)

Hej, chciałem napisać PW do Ciebie, lecz masz wyczerpany limit Big Grin Mam problem z rejestracja na OGAds


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 05-12-2017 11:08

Opisze problem tutaj.
Wiele osob pisze do mnie pw, ze wniosek o założenie konta zostal odrzucony. W postach wczesniej opisalem jak założyć konto aby miec pewnosc jego zaakceptowania.
Rozwieje kilka watpliwosci:
1) Wniosek wypelniamy w jezyku angielskim
2) W 3-cim etapie zakladania konta w pierwszej kolumnie wpisujemy co nam przychodzi do glowy jesli chodzi o sposob promocji, FB Groups, Paid ads, mobile apps itp.
3) W drugiej kolumnie mozemy wpisac byle jaka strone, chociazby w Google wpisac "gry przegladarkowe" i powedrowac na np 10 strone e wynikach wyszukiwan
Jesli nadal sa problemy z walidacja konta, napiszcie do jednego z adminow na skype ben.ogmobi lub na maila [email protected] z zapytaniem o powod odrzucenia (oczywiście w j. angielskim).


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 05-12-2017 12:04

Broofie ID poszło na priv, wiesz może czemu HiroMacro nie chce mi tekstu wpisywać?