Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - zenonzelei - 21-01-2018 13:37

Mija właśnie 10-ta godzina jak szukam choćby jednej gry gdzie mógłbym spróbowac.
Zainstalowałem już z 10 gier. Albo pusty czat, albo nieosiągalny dla mnie level żeby móc używać czata. Albo jakies ograniczenia przez które nie da się wrzucić linka.
Odnosze wrażenie, że coś robię zle, albo jestem z innej epoki. Pewnie jedno i drugie.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Spikkyyy - 21-01-2018 14:08

(21-01-2018 13:37)zenonzelei napisał(a):  Mija właśnie 10-ta godzina jak szukam choćby jednej gry gdzie mógłbym spróbowac.
Zainstalowałem już z 10 gier. Albo pusty czat, albo nieosiągalny dla mnie level żeby móc używać czata. Albo jakies ograniczenia przez które nie da się wrzucić linka.
Odnosze wrażenie, że coś robię zle, albo jestem z innej epoki. Pewnie jedno i drugie.

10 gier w ciągu 10 godzin to trochę słabe tempo Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Doom - 21-01-2018 14:15

Czy wy jesteście niedorozwinięci umysłowo czy co? Bo inaczej tego nie da się nazwać. Zacznijcie myśleć, niedość że spamujecie "free gems" w grze, w której w ogóle nie ma żadnych gemów, to na dodatek oferujecie ich taką ilość, co jest warta kilka tysięcy złotych... Sami na tym nie zarobicie przez swoją głupotę a zabieracie tylko pieniądze innym


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - jackbriggs - 21-01-2018 15:01

(21-01-2018 13:30)mateke napisał(a):  [Obrazek: HZ1VJXq.png]

Gdyby tylko konwersja była lepsza :<

Słaba konwersja jest zazwyczaj winą źle skomponowanego lockera.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 21-01-2018 15:03

(21-01-2018 13:37)zenonzelei napisał(a):  Mija właśnie 10-ta godzina jak szukam choćby jednej gry gdzie mógłbym spróbowac.
Zainstalowałem już z 10 gier. Albo pusty czat, albo nieosiągalny dla mnie level żeby móc używać czata. Albo jakies ograniczenia przez które nie da się wrzucić linka.
Odnosze wrażenie, że coś robię zle, albo jestem z innej epoki. Pewnie jedno i drugie.

mam tak samo . znalazłem tylko jedną grę w ktorej czat pędzi tak ze makro nie nadąża nawet na najwiekszej predkosci, a reszta gier które testowałem to dokladnie to co napisales: albo pusty czat albo trzeba wbic okreslony level zeby go uzywac. trzeba miec niezlego farta zeby znalezc dobrą niszę.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - mateke - 21-01-2018 15:23

Cytat:Słaba konwersja jest zazwyczaj winą źle skomponowanego lockera.

Jakieś rady jak go lepiej skomponować?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - dom3lek - 21-01-2018 15:29

Przecież osoby, które tutaj zarabiają po kilkadziesiąt dolarów poświeciły ten czas na wbicie dostepu do czatu w danej grze. Myślicie, że znajdziecie na gotowe gre, która zainstalujecie i zaczniecie spamować?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 21-01-2018 15:33

no a jak Jerk2


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 21-01-2018 15:38

(21-01-2018 15:29)dom3lek napisał(a):  Przecież osoby, które tutaj zarabiają po kilkadziesiąt dolarów poświeciły ten czas na wbicie dostepu do czatu w danej grze. Myślicie, że znajdziecie na gotowe gre, która zainstalujecie i zaczniecie spamować?


W sumie to tak Tongue


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 21-01-2018 15:42

10 gier w 10 godzin to faktycznie niezbyt dobry wynik. W Google Play sa tysiace gier, ja przeznaczam 1 dzien zeby sciagnac kilkadziesiat i testuje je po kolei. Nie trzeba miec farta, tylko nalezy włożyć nieco wlasnej inicjatywy w sposob a nie odwzorowywac wszystko 1:1 tak jak jest to opisane w poradniku.

@[mateke] Byc moze klikaja w oferty Pin Submit (SMS) dla ktorych konwersja jest bardzo niska. Sprawdz z jakiego kraju masz kliki oraz sprobuj dobic do 100 klikow zeby otrzymac miarodajny wynik.