Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 20-01-2018 16:16

Solitaire dobrze konwertuje, wcale nie wypada zle. Biorąc pod uwagę to, że u mnie prawie zawsze 2-3 konwersje od jednej osoby są to nawet dobrze,że jest Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 20-01-2018 16:27

Coś dziś marne stawki względem innych dni.

[Obrazek: hfg.png]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - lagoona890 - 20-01-2018 16:37

(19-01-2018 00:46)broofie napisał(a):  Jeśli ktoś ma wątpliwości, zastanawia się co do skuteczności metody 1,5 miesiąca po opublikowaniu jej to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak, metoda wciąż jest skuteczna i będzie tak długo jak istnieje sklep Google Play Smile Potwierdzają to przede wszystkim użytkownicy, którzy z dnia na dzień zaskakują coraz to lepszym wynikiem. Moje 3 aplikacje na których zarabiałem widzę, że do tej pory są nie naruszone, więc po tym przykładzie można stwierdzić że jeśli spędzi się trochę czasu i zaangażuje w metodę to można spokojnie zarobić ciekawe pieniądze.

To prosto brzmi. "Przecież on na pewno musi coś przed nami ukrywać, ma swoje tajniki którymi się nie dzieli na forum, dlatego mu tak dobrze idzie" - tak myśli znaczna większość osób która nawet nie spróbowała lub poddała się po kilku dniach. Prawda jest natomiast taka, że wszystkie informacje zawarte w temacie sam wykorzystuje, ja, oraz kilkadziesiąt innych osób która skutecznie zarabia tym sposobem.

Nie szukajcie tytułów tylko na Google Play, są też inne miejsca, trzeba tylko pomyśleć i posiedzieć trochę nad tym. Pamiętajcie, wszystko jest podane na tacy, schemat jakim się posługujemy został opisany w temacie, mamy narzędzia, teraz tylko znalezć odpowiednie miejsce aby zacząć "tworzyć".


1 złota nisza, trochę wolnego czasu, 2 tygodnie stosowania się do schematu i oto rezultaty sprzed co prawda półtora roku, ale do tej pory zarabiam w tym miejscu Wink

[Obrazek: wyplaty_og.jpg]

Kiedy odpiszesz na priv? Podobno dajesz rady dla swoich refów a ja jakoś ani jednej nie dostałam...


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 20-01-2018 16:49

(20-01-2018 16:37)lagoona890 napisał(a):  
(19-01-2018 00:46)broofie napisał(a):  Jeśli ktoś ma wątpliwości, zastanawia się co do skuteczności metody 1,5 miesiąca po opublikowaniu jej to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak, metoda wciąż jest skuteczna i będzie tak długo jak istnieje sklep Google Play Smile Potwierdzają to przede wszystkim użytkownicy, którzy z dnia na dzień zaskakują coraz to lepszym wynikiem. Moje 3 aplikacje na których zarabiałem widzę, że do tej pory są nie naruszone, więc po tym przykładzie można stwierdzić że jeśli spędzi się trochę czasu i zaangażuje w metodę to można spokojnie zarobić ciekawe pieniądze.

To prosto brzmi. "Przecież on na pewno musi coś przed nami ukrywać, ma swoje tajniki którymi się nie dzieli na forum, dlatego mu tak dobrze idzie" - tak myśli znaczna większość osób która nawet nie spróbowała lub poddała się po kilku dniach. Prawda jest natomiast taka, że wszystkie informacje zawarte w temacie sam wykorzystuje, ja, oraz kilkadziesiąt innych osób która skutecznie zarabia tym sposobem.

Nie szukajcie tytułów tylko na Google Play, są też inne miejsca, trzeba tylko pomyśleć i posiedzieć trochę nad tym. Pamiętajcie, wszystko jest podane na tacy, schemat jakim się posługujemy został opisany w temacie, mamy narzędzia, teraz tylko znalezć odpowiednie miejsce aby zacząć "tworzyć".


1 złota nisza, trochę wolnego czasu, 2 tygodnie stosowania się do schematu i oto rezultaty sprzed co prawda półtora roku, ale do tej pory zarabiam w tym miejscu Wink

[Obrazek: wyplaty_og.jpg]

Kiedy odpiszesz na priv? Podobno dajesz rady dla swoich refów a ja jakoś ani jednej nie dostałam...

Wszystko masz podane na tacy, nie wiem czego jeszcze oczekujesz Tongue

[Obrazek: rowoJNs.png]

No to lecę po rekord Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 20-01-2018 17:01

@[lagoona890] Nie dostalem od ciebie wiadomości z Account ID co oznacza, ze nie przeczytales tematu.
"Czy chociaż napiszesz mi jak wyszukiwać apki z chatem ze sklepu play ? -,-" - twoja wiadomosc jaka dostałem na pw, odeslalem cie do posta glownego ale chyba oczekujesz gotowej niszy.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 20-01-2018 17:13

(20-01-2018 16:27)jackbriggs napisał(a):  Coś dziś marne stawki względem innych dni.

[Obrazek: hfg.png]

skoro dla ciebie są to marne stawki to ja nie mam pytań Lol


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - lagoona890 - 20-01-2018 17:36

(20-01-2018 16:49)Xanter98 napisał(a):  
(20-01-2018 16:37)lagoona890 napisał(a):  
(19-01-2018 00:46)broofie napisał(a):  Jeśli ktoś ma wątpliwości, zastanawia się co do skuteczności metody 1,5 miesiąca po opublikowaniu jej to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak, metoda wciąż jest skuteczna i będzie tak długo jak istnieje sklep Google Play Smile Potwierdzają to przede wszystkim użytkownicy, którzy z dnia na dzień zaskakują coraz to lepszym wynikiem. Moje 3 aplikacje na których zarabiałem widzę, że do tej pory są nie naruszone, więc po tym przykładzie można stwierdzić że jeśli spędzi się trochę czasu i zaangażuje w metodę to można spokojnie zarobić ciekawe pieniądze.

To prosto brzmi. "Przecież on na pewno musi coś przed nami ukrywać, ma swoje tajniki którymi się nie dzieli na forum, dlatego mu tak dobrze idzie" - tak myśli znaczna większość osób która nawet nie spróbowała lub poddała się po kilku dniach. Prawda jest natomiast taka, że wszystkie informacje zawarte w temacie sam wykorzystuje, ja, oraz kilkadziesiąt innych osób która skutecznie zarabia tym sposobem.

Nie szukajcie tytułów tylko na Google Play, są też inne miejsca, trzeba tylko pomyśleć i posiedzieć trochę nad tym. Pamiętajcie, wszystko jest podane na tacy, schemat jakim się posługujemy został opisany w temacie, mamy narzędzia, teraz tylko znalezć odpowiednie miejsce aby zacząć "tworzyć".


1 złota nisza, trochę wolnego czasu, 2 tygodnie stosowania się do schematu i oto rezultaty sprzed co prawda półtora roku, ale do tej pory zarabiam w tym miejscu Wink

[Obrazek: wyplaty_og.jpg]

Kiedy odpiszesz na priv? Podobno dajesz rady dla swoich refów a ja jakoś ani jednej nie dostałam...

Wszystko masz podane na tacy, nie wiem czego jeszcze oczekujesz Tongue

[Obrazek: rowoJNs.png]

No to lecę po rekord Wink

Przeczytaj jeszcze raz temat( dodtkowa pomoc dla reffa) to będziesz wiedział o co mi chodzi. Jak nadal nie będziesz wiedział,cóż twój problem.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 20-01-2018 17:38

Nie dostaniesz niszy, sam poszukaj. Jak zadasz jakieś konkretne pytanie to na pewno dostaniesz odpowiedz.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - zenonzelei - 20-01-2018 18:16

Jeśli nie gry, to jakie apki? Nie proszę o tytuły, a wytyczne czego mniej więcej szukać.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - twardy - 20-01-2018 18:18

Przestancie cytowac takie bloki tekstu, miejcie troche rozumu i godnosci Xpokerface