Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 19-01-2018 00:46

Jeśli ktoś ma wątpliwości, zastanawia się co do skuteczności metody 1,5 miesiąca po opublikowaniu jej to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak, metoda wciąż jest skuteczna i będzie tak długo jak istnieje sklep Google Play Smile Potwierdzają to przede wszystkim użytkownicy, którzy z dnia na dzień zaskakują coraz to lepszym wynikiem. Moje 3 aplikacje na których zarabiałem widzę, że do tej pory są nie naruszone, więc po tym przykładzie można stwierdzić że jeśli spędzi się trochę czasu i zaangażuje w metodę to można spokojnie zarobić ciekawe pieniądze.

To prosto brzmi. "Przecież on na pewno musi coś przed nami ukrywać, ma swoje tajniki którymi się nie dzieli na forum, dlatego mu tak dobrze idzie" - tak myśli znaczna większość osób która nawet nie spróbowała lub poddała się po kilku dniach. Prawda jest natomiast taka, że wszystkie informacje zawarte w temacie sam wykorzystuje, ja, oraz kilkadziesiąt innych osób która skutecznie zarabia tym sposobem.

Nie szukajcie tytułów tylko na Google Play, są też inne miejsca, trzeba tylko pomyśleć i posiedzieć trochę nad tym. Pamiętajcie, wszystko jest podane na tacy, schemat jakim się posługujemy został opisany w temacie, mamy narzędzia, teraz tylko znalezć odpowiednie miejsce aby zacząć "tworzyć".


1 złota nisza, trochę wolnego czasu, 2 tygodnie stosowania się do schematu i oto rezultaty sprzed co prawda półtora roku, ale do tej pory zarabiam w tym miejscu Wink

[Obrazek: wyplaty_og.jpg]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 19-01-2018 03:10

(19-01-2018 00:46)broofie napisał(a):  Jeśli ktoś ma wątpliwości, zastanawia się co do skuteczności metody 1,5 miesiąca po opublikowaniu jej to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak, metoda wciąż jest skuteczna i będzie tak długo jak istnieje sklep Google Play Smile Potwierdzają to przede wszystkim użytkownicy, którzy z dnia na dzień zaskakują coraz to lepszym wynikiem. Moje 3 aplikacje na których zarabiałem widzę, że do tej pory są nie naruszone, więc po tym przykładzie można stwierdzić że jeśli spędzi się trochę czasu i zaangażuje w metodę to można spokojnie zarobić ciekawe pieniądze.

To prosto brzmi. "Przecież on na pewno musi coś przed nami ukrywać, ma swoje tajniki którymi się nie dzieli na forum, dlatego mu tak dobrze idzie" - tak myśli znaczna większość osób która nawet nie spróbowała lub poddała się po kilku dniach. Prawda jest natomiast taka, że wszystkie informacje zawarte w temacie sam wykorzystuje, ja, oraz kilkadziesiąt innych osób która skutecznie zarabia tym sposobem.

Nie szukajcie tytułów tylko na Google Play, są też inne miejsca, trzeba tylko pomyśleć i posiedzieć trochę nad tym. Pamiętajcie, wszystko jest podane na tacy, schemat jakim się posługujemy został opisany w temacie, mamy narzędzia, teraz tylko znalezć odpowiednie miejsce aby zacząć "tworzyć".


1 złota nisza, trochę wolnego czasu, 2 tygodnie stosowania się do schematu i oto rezultaty sprzed co prawda półtora roku, ale do tej pory zarabiam w tym miejscu Wink

[Obrazek: wyplaty_og.jpg]
nudesy czy waluta premium? Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dawaj_kase - 19-01-2018 13:26

@broofie wysłałem Ci PW, sprawdź czy nie masz zapchanej skrzynki


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - bossos - 19-01-2018 14:59

[Obrazek: broffie-nie-chciol-dac-na-priwie_2018-01...-58-43.jpg]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Kiniek - 19-01-2018 20:25

Broffie wysłałem PW Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - tigger3452 - 20-01-2018 04:02

broofie, jesteś w stanie pomóc mi założyć konto na ogads? oczywiście założę je z Twojego reflinka.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 20-01-2018 10:37

@[supercola] u mnie sprawcą niewidocznych obrazków okazała się być ochrona przed niebezpieczną treścią (antywirus nod32). W content locker - mobile - customize theme - imagae/background image zamiast normalnego obrazka pojawiała mi się ciągle błędna ikonka. Dałem na nią prawym i otwórz grafikę w nowym oknie. Wyskoczył komunikat o "phishingu" czy coś w tym stylu, zaakceptowałem zagożenie i teraz normalnie wszystko wyświetla.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - zenonzelei - 20-01-2018 14:58

Po tygodniu zbierania się na podjęcie pierwszych kroków zabieram się do działania. Trzymajcie kciuki, bo czuję się jak bym wchodził w temat fizyki kwantowej i to po estońsku.

Podpinam się pod pytanie na jakie zarobki można liczyć poświęcając aktywnie ok 1-2h w dni robocze i po kilka godzin w sob-nd.

Czy jest sens zostawiać to włączone na noc i na czas jak jestem w pracy?


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 20-01-2018 15:28

O to w tym wszysktim chodzi, zeby ustawic macro i je zostawic. Pytanie ile Noxow Ci odpali Smile


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Doom - 20-01-2018 15:40

Wyłączał ktoś moze te Solitaire za 0.18$ pod USA? 80% leadów z USA dzisiaj to właśnie te i zastanawiam się czy może nie wyłączyć bo są troche lepsze dla USA