Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - arizzone33 - 18-01-2018 15:23

(18-01-2018 15:09)Xanter98 napisał(a):  Jest ktoś kto odpala po kilkanaście Noxów? Pochwalicie się jakie komputery macie? Chce złożyć coś fajnego tylko pod to, ale nie jestem jakoś bardzo ogarnięty w temacie. Pewnie tylko w CPU jest problem, jeśli chodzi o emulatory?

Nie CPU a RAM - emulatory żrą RAM na potęgę


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 18-01-2018 17:54

no chyba nie, gdyby to takie proste bylo to bym ram dokupil


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - supercola - 18-01-2018 18:08

Wie ktoś czemu ciągle nie mogę ustawić background image ? Różne theme, różne rozmiary .. Ciągle to samo, wywala obrazek Sad


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 18-01-2018 18:19

Akurat arizzone ma racje moje zużycie procesora przy 2 Noxach jest minimalne ,ale juz zużycie ramu dochodzi do 100% ;/


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 18-01-2018 18:37

Przypominam o rozliczaniu się z ogads chyba że chcecie US na głowie Tongue


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - shaqu - 18-01-2018 19:15

Korzystacie z Nox App Player, czy MEmu? Z tego co udało mi się wyczytać w temacie, to chyba większość wybiera Memu, a patrząc na ilość pobrań danego programu(na stronce dobreprogramy) to jednak nox ma solidną przewagę.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 18-01-2018 19:16

shaqu, przy większej ilości emulatorów nox jest wydajniejszy.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 18-01-2018 19:56

(18-01-2018 18:08)supercola napisał(a):  Wie ktoś czemu ciągle nie mogę ustawić background image ? Różne theme, różne rozmiary .. Ciągle to samo, wywala obrazek Sad

Sprobuj na innej przegladarce.



* 4x2,2ghz i5, 12GB ramu, ~10 Noxow uciagnie.

@[arizzone33]

Jak juz znajdziesz jakis okazyjny tablet, to warto miec pare kwestii na uwadze.

Przede wszystkim to czy urzadzenie da sie zrootowac bez wiekszych problemow. Nastepnie wersja androida, zazwyczaj na tych "slabszych" nie odpalisz niektorych gier z Google Play. Kolejna kwestia to bateria, w takich urzadzeniach wartych mniej niz 200zl zazwyczaj bateria nie wytrzymuje "presji" z jaka sie musi zmierzyc i jedyny ratunek to nowy egzemplarz lub wymiana baterii.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - arizzone33 - 18-01-2018 22:21

Ja mam pomysł i z allegro ściągam zestaw za - 300 zł można fajnego kompa złożyć 4x2,3 GHz 8GB RAM DD2 w całości - ciekawe ile uciągnie ale myślę, że 2 Noxy to spokojnie...

Tabletów chyba się nie opyla koszt 150 - 200 zł i odpali się 1 bota..


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lexiw - 18-01-2018 22:31

(18-01-2018 22:21)arizzone33 napisał(a):  Ja mam pomysł i z allegro ściągam zestaw za - 300 zł można fajnego kompa złożyć 4x2,3 GHz 8GB RAM DD2 w całości - ciekawe ile uciągnie ale myślę, że 2 Noxy to spokojnie...

Tabletów chyba się nie opyla koszt 150 - 200 zł i odpali się 1 bota..

Z tą 1 apką na tablecie to polemizowałbym. Wydaje mi się, że to zależy od wymagań aplikacji i częstotliwości spamu.