Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 18-01-2018 10:34

(18-01-2018 05:35)krucihegot1 napisał(a):  
(18-01-2018 00:53)Xanter98 napisał(a):  [Obrazek: yE5L26u.png]

Ostatni lead 30 minut temu... Big Grin



[Obrazek: image.png]
jeszcze mi wiele brakuje zeby dziennie osiagac tyle co ty albo autor tematu. dzisiaj może 100$ dobije dopiero

Kazdy ma takie same szanse i mozliwosci Smile
Xanter jak widac powaznie zabral sie za temat co poskutkowalo wysokimi zarobkami.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 18-01-2018 11:03

albo trafił na dobrą niszę Jerk2


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 18-01-2018 11:10

No skoro trafil na dobra nisze to musial poswiecic sporo czasu i zaangazowal sie mocno w prace nad jej znalezieniem xd


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 18-01-2018 11:21

ok, przyznaje ci racje Lol


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 18-01-2018 11:33

Tu nie chodzi o "trafienie" na dobra niszę, a dobre dobranie połączenie niszy ze sposobem monetyzacji Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - mateke - 18-01-2018 13:27

Ja jak narazie mam ogólnie 22 całkowitych kliknięć z 6 testowanych gier ;/ i zarobione 1,4 $ beka


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - arizzone33 - 18-01-2018 14:02

Hej, Jak tam u Was z wydajnością.

Próbowałem kombinować z kilkoma aplikacjami naraz w jednym emulatorze, tzn pisze w jednej grze > minimalizuje > klika drugą grę > pisze > i tak w kółko. Jednak działa jakiś krótki czas i zawsze coś zblokuje lub kliknie gdzieś indziej i się sypie. Próbował już ktoś tego sposobu tzn kilka gierek oblecieć na jednym nexie?

Druga sprawa też próbowałem na moim serwie ( lapek i5 2x3,1 z Hyper 4 GB ramu ) odpalić 2 nexy i nie idzie nawet na minimalnych się drugi wysypuje.

Macie jakiś sposób na więcej emulacji? Obecnie mam 1 na MACu i jeden na serwie z i5 i trochę słabo. Myślałem nad zakupem 2 tabletów najtańszych po 200 zł powinny spokojnie dać radę na 1 grę.


Macie jakieś sposoby na wydajność? Co myślicie pod zakup tabletów na ten cel lub dedykowanego komputera?


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - mateke - 18-01-2018 15:04

Cytat:Hej, Jak tam u Was z wydajnością.

Próbowałem kombinować z kilkoma aplikacjami naraz w jednym emulatorze, tzn pisze w jednej grze > minimalizuje > klika drugą grę > pisze > i tak w kółko. Jednak działa jakiś krótki czas i zawsze coś zblokuje lub kliknie gdzieś indziej i się sypie. Próbował już ktoś tego sposobu tzn kilka gierek oblecieć na jednym nexie?

Druga sprawa też próbowałem na moim serwie ( lapek i5 2x3,1 z Hyper 4 GB ramu ) odpalić 2 nexy i nie idzie nawet na minimalnych się drugi wysypuje.

Macie jakiś sposób na więcej emulacji? Obecnie mam 1 na MACu i jeden na serwie z i5 i trochę słabo. Myślałem nad zakupem 2 tabletów najtańszych po 200 zł powinny spokojnie dać radę na 1 grę.


Macie jakieś sposoby na wydajność? Co myślicie pod zakup tabletów na ten cel lub dedykowanego komputera?

Ustaw w opcjach graficznych noxa na 10 fps i jak najniższą rozdzielczość wtedy wydajność wzrośnie, ja nawet na starym lapku mogę 2 noxy odpalić na takich ustawieniach.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 18-01-2018 15:09

Jest ktoś kto odpala po kilkanaście Noxów? Pochwalicie się jakie komputery macie? Chce złożyć coś fajnego tylko pod to, ale nie jestem jakoś bardzo ogarnięty w temacie. Pewnie tylko w CPU jest problem, jeśli chodzi o emulatory?


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 18-01-2018 15:21

jeżeli dobije do tysiąca $ w ogads kiedyś to sobie kupie nowy komputer żeby zarabiać dalej bo teraz to jest katorga. procesor 2,5ghz i 4gb ramu beka przy wymagających grach max 2 emulatory moge odpalić