Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 17-01-2018 12:26

Mialem podobnie. Szukaj innej niszy


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 17-01-2018 13:05

(17-01-2018 10:54)mateke napisał(a):  To ja chyba też muszę poszukać innej niszy bo cały dzień spamiłem i wpadło tylko 1$ Xpokerface

Szukaj, kazdy od czegos zaczynal Smile Sam kiedys bylem w takiej sytuacji ale gdybym sie poddal to ten poradnik by zapewne nie powstal Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 17-01-2018 14:45

Dokładnie, nie warto spamować 50 emulatorami na słabych grach, bo można i zarobić 40$ dziennie na jednej, lepiej poświęcić czas na testy i jak najwięcej gier zmieniać. Road to 100$ dzisiaj Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - razorskate - 17-01-2018 18:32

Super poradnik, szczególnie dla kogoś takiego jak ja, kto dopiero raczkuje w temacie, oczywiście reput poleciał! Jak dostanę na PW odpowiedź z aktualizacjami poradnika za refa to ruszam z tematem, dzięki za poradnik!


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 17-01-2018 19:11

Probuje ale sie nie da Sad


[Obrazek: image.jpg]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 17-01-2018 19:12

I to jest pytanie, jak to się stało, że ma wyłączony system PW na nowym koncie... XD

Jak tam zarobki dzisiaj? Chwalić się Tongue


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - razorskate - 17-01-2018 19:28

Teraz powinno być ok, a to dziwne, bo wydaje mi się, że nic nie ruszałem... Dzięki za próbę! Big Grin


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 17-01-2018 19:35

(17-01-2018 19:12)Xanter98 napisał(a):  Jak tam zarobki dzisiaj? Chwalić się Tongue

Gdyby było troche więcej to bym się nie obraził Big Grin Ciągle w poszukiwaniu kolejnej niszy. Z mojej perełki wyciągnięte w przeciągu 10 dni ponad 100$, ale walcze z shadowbanem na czacie. Gdybym znalazł coś nowego to dałbym jej na jakiś czas spokój, a tak to nawet te 5$ dziennie miło przytulić.

[Obrazek: ogads.jpg]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 17-01-2018 19:50

thabast kombinuj coś zmieniaj nicki tekst lockery moze uda Ci sie jeszcze cos z niej wyciagnąć ja tak samo na jednej niszy jade juz ponad 500$ z niej wyciagnalem dniowki rozne oscylują pomiędzy 15 a nawet skacza do 50$


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 17-01-2018 20:01

Nie mam problemu z klikalnością i konwersją, tylko z częstotliwością wysyłania wiadomości na czacie i tego nie obejde Smile Wyciągać mógłbym z niej więcej, ale wiąże się to z zakładaniem co pare godzin nowego konta.