Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 15-01-2018 23:18

[Obrazek: Przechwytywanie.png]
szkoda xD


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 01:11

U mnie dzisiaj najlepszy dzień od tygodnia, podniosłem się wreszcie, jutro celuję w 50$.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 16-01-2018 01:23

no niezle. u mnie 5$ dziennie to maks xD

w sumie nie wiem co mogę robić zle. odpalam tyle emulatorów ile tylko moj komputer może, siedzę pol godziny zeby zrobic dobry locker, spamuje zachęcającą formułkę na każdym serwerze z duza iloscia osob , a i tak mam tylko jednocyfrową kwotą dziennie.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 01:35

To zależy od niszy, może robisz wszystko dobrze, ale mało ludzi po prostu to widzi. Lepiej poszukaj innych gier i jak mozesz odpalic dużo emulatorów to lepiej na tym wyjdziesz Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lexiw - 16-01-2018 01:52

@[Xanter98]

Z ciekawości na ilu urządzeniach działasz?


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 01:54

Dzisiaj na 2 Noxach od 11 jakoś, z czego jeden się zwiesił po 5 godzinach i zauważyłem teraz dopiero:C

[Obrazek: fpTVyPk.png]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Niskieskladki - 16-01-2018 02:49

Gratuluję, ja tyle odkąd zacząłem nie zrobiłem Big Grin


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 07:08

Jak ktoś ma niszę na której zarobił co najmniej 20$(lub 5$ w 24h), a już nie zarabia/jest wypalona to zapraszam. Może to być wina słabego nicku/tekstu/lockera/ustawienia macro. Spróbuję coś wycisnąć i oddam swoje zarobki z 24h + pomogę z konwersją Wink

Motywator z dzisiaj(zarobki w godzinach 06:00-07:00)
[Obrazek: bBcysP2.png]

Tak samo jak ktoś ma dużo wejść, a mało clicków/konwersjii lub mimo aktywnego chatu nie zarabia dużych kwot.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Niskieskladki - 16-01-2018 07:54

Ty śpisz kiedyś? Big Grin


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 16-01-2018 07:55

Tak, śpie w różnych godzinach Tongue



Taka porada dla wszystkich, bo się załamałem... Big Grin
1 Nie skracajcie na adfly czy shortescie, przecież to 50% osób wychodzi z czegoś takiego... Nie warto6 Tongue Uzyjcie bit.ly lub innego skracacza, który pozwala nazwać link.
2. Ludzie chętniej przepiszą bit.ly/(waluta/nazwa gry/cokolwiek) niż jakieś w2uF29, gdzie jeszcze się duże litery liczą... Ja raz skracałem na goo.gl, bo mi wywalało inny link - to zrobiłem jedno z uwzględnieniem dużych liter, inne bez - 60% nie uwzględniło dużych liter. Wniosek jest prosty - jak macie duże litery w linku to je usuńcie, bo tracicie większość trafficu.