Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



[Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Matixio - 15-01-2018 08:11

A ja nie umiem ani centa na tym zarobić Sad


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 15-01-2018 08:34

kwestia "trafienia" w dobra gre i zrobieniu zachecajacego lockera
Sam nie zarabiam na tym wiele bo zaledwie $9.5 w 2 dni spamiac w jednej grze za pomoca 4 noxow i dwoch telefonow


[Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Matixio - 15-01-2018 08:35

Ja nie mogę Wogole trafić na grę z czatem ehh...


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 15-01-2018 08:37

na poczatku tez wlasnie nie moglem znalezc gry z czatem. trzeba poswiecic troche czasu na to


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dom3lek - 15-01-2018 09:06

(15-01-2018 08:35)Matixio napisał(a):  Ja nie mogę Wogole trafić na grę z czatem ehh...

Wejdź w Clash of Clans i po prawej będziesz miał "Gry podobne", większość tych gier jest z czatem, ale trzeba jakiś tam etap gry przejść, żeby go odblokować. Smile


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 15-01-2018 18:33

Powiem tak, spedzajac chociazby godzine na szukaniu jakiejś gry nie ma opcji abysmy nie zarobili chociaz dolara z jednej Wink

Metoda wciaz ma sie bardzo dobrze, powiem wiecej, patrzac na wyniki poleconych to leca jeszcze lepiej niz wczesniej.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - mpn - 15-01-2018 20:27

Nie wiem czy to ogads oszalało czy o co chodzi ale taka konwersja mi pasuje

[Obrazek: 5ba793da5a3f6.png.html]


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 15-01-2018 20:47

Wprowadzone informacje uzupełniające do głównego posta:

"Większość gier/aplikacji nie ma klikalnych linków na swoich czatach. Nie mamy się co zrażać, wbrew pozorom ilość osób zdolnych do przepisania linka ręcznie do przeglądarki jest kolosalna, osobiście 98% gier/apek na jakich zarabiam dotychczas nie ma klikalnych linków i w niczym to nie przeszkadza, póki są dolary to warto brnąć dalej Smile

Jeśli wasz link np bit.ly/1000gold nie może przejść na czacie, np wysłana wiadomość jest cenzurowana, sprawdzcie czy google.com jest również blokowane, jeśli nie, to skorzystajcie ze strony dot.tk gdzie w ostateczności otrzymacie link wyglądający tak waszanazwa.tk (są również inne końcówki)

Krótki filmik pokazujący jak włączyć lokalizacje wskaznika na Nox App Player https://youtu.be/2B-_RAbgi3Y koniecznego do stworzenia makra w Bot Maker.
"



(14-01-2018 16:21)krucihegot1 napisał(a):  da się jakoś zrobić aby na karcie było widać normalny tytuł? wiem że mogę to wszystko napisać bez html i wtedy będzie normalnie, ale chce żeby były niektóre części lockera wyszczególnione kolorem :/
[Obrazek: image.png]
@[krucihegot1]
Polecam założenie konta na bit.ly, możemy tam skracać nasze linki do woli a do tego mamy opcje nadania własnego tytułu i nazwy skróconego linku Smile


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Narutek - 15-01-2018 20:58

@Broofie

Mogłeś to dać do działu wtajemniczonych , niektóre ameby spamią jak popadnie bez ładu i składu byle by wklepać linka , wiele gier jest zaspamowanych bo 15 letnie ameby próbują zarobić te kilka centów :V W jednej grze leci link co 30 sekund... Big Grin


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 15-01-2018 21:03

(15-01-2018 20:47)broofie napisał(a):  Wprowadzone informacje uzupełniające do głównego posta:

"Większość gier/aplikacji nie ma klikalnych linków na swoich czatach. Nie mamy się co zrażać, wbrew pozorom ilość osób zdolnych do przepisania linka ręcznie do przeglądarki jest kolosalna, osobiście 98% gier/apek na jakich zarabiam dotychczas nie ma klikalnych linków i w niczym to nie przeszkadza, póki są dolary to warto brnąć dalej Smile

Jeśli wasz link np bit.ly/1000gold nie może przejść na czacie, np wysłana wiadomość jest cenzurowana, sprawdzcie czy google.com jest również blokowane, jeśli nie, to skorzystajcie ze strony dot.tk gdzie w ostateczności otrzymacie link wyglądający tak waszanazwa.tk (są również inne końcówki)

Krótki filmik pokazujący jak włączyć lokalizacje wskaznika na Nox App Player https://youtu.be/2B-_RAbgi3Y koniecznego do stworzenia makra w Bot Maker.
"



(14-01-2018 16:21)krucihegot1 napisał(a):  da się jakoś zrobić aby na karcie było widać normalny tytuł? wiem że mogę to wszystko napisać bez html i wtedy będzie normalnie, ale chce żeby były niektóre części lockera wyszczególnione kolorem :/
[Obrazek: image.png]
@[krucihegot1]
Polecam założenie konta na bit.ly, możemy tam skracać nasze linki do woli a do tego mamy opcje nadania własnego tytułu i nazwy skróconego linku Smile
ale ja właśnie od początku działania na ogads skracam przez bit.ly i mimo to pokazuje tak jak na screenie : P