Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - pspsga - 13-01-2018 22:19

Z tego co wiem to nie da sie wyczyscic pamieci google play. A inne konta mozesz podpiac pod sklep , poniewaz w zaden sposob nie powinno ci nic zasmiecic Smile


[Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 13-01-2018 22:21

Chyba chodzi o usunięcie gry z biblioteki, tak?
Sklep Play-> Biblioteka moich gier (czy coś w ten deseń) -> szukasz gry -> trzy kółka -> usuń z biblioteki

O to chodziło? ^-^

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 13-01-2018 22:35

o tototo, dzięki Smile może zle się wyraziłem, ale o coś w tym stylu chodziło. Pózniej jeszcze dokładniej sprawde.

Xanter98, umiem ale nie w tym rzecz Wink

pspsga tak, ale wole żeby te konta pozostały czyste i przede wszystkim bez niepotrzebnych logowań. Większej ilości kont też za bardzo nie chce mi się zakładać bo z tymi mam już wystarczający bajzel.. musze któregoś dnia przysiąść i ogarnąć swoje "dokumenty"


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 13-01-2018 23:25

Odpowiadając czemu umiescilem temat w tym miejscu a nie wystawilem go na sprzedaz zacytuje to co napisalem w swoim innym poradniku.

"To wszystko jest tylko przykładem, podpowiedzią. Będąc świadomym tej metody, możemy wpaść na zupełnie inny pomysł który może przynieść nam fajne pieniądze Wink Pamiętajcie, analizujcie ten poradnik na swój sposób, macie znacznie większą szansę na powodzenie. Możecie sobie rozpisać wszystko na kartce lub w notatniku, wszystko to co w tym poradniku zawarte, czyli sama oferta e-mail submit (jak możemy to jeszcze wykorzystać? być może korzystacie ze stron z trafficiem gdzie będziecie mogli go zmonetyzować?), ogłoszenia (hmm, nie czuje, aby ten sposób wypalił w moim przypadku, ale słyszałem gdzieś, o innej metodzie monetyzacji ruchu, może ją z nią połączę i zbije fortunę?) itp.
I nie mówię o takim podejściu tylko w tym poradniku, ale we wszystkich z którymi będzie dane nam się spotkać."

I to jest moja jedyna odpowiedz na wszystkie "zaczepki" i inne niepotrzebne wg mnie dygresje.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 13-01-2018 23:28

A ja mam propozycję dla każdego komu "wypalila" się nisza na której coś zarobil, np 100$ i juz nic nie leci a chce ostatni grosz wycisnac. Smile pw


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Vasaki - 13-01-2018 23:56

Jest to forum o zarabianiu na, którym umieszczamy metody zarabiania przez internet (a już z pewnością w tym dziale).
Autor tematu promuje sposób zarabiania poprzez serwis OgAds i tego się trzymamy.
Ja w swoim imieniu dziękuję za napisanie poradnika i udostępnienie metody (mimo iż sam z niej nie skorzystam) gdyż w mojej opinii wzbogaci ono forum oraz jednocześnie zmusi wiele osób zarabiających wcześniej w ten sposób do jeszcze intensywnej pracy i wprowadzania innowacji na, które nikt wcześniej nie wpadł.

Jeżeli komuś się nie podoba fakt iż autor tematu podał jakąś metodę to proszę wszelkie informacje kierować do niego w wiadomości prywatnej, a nie pisać posty nie związane w żaden sposób z tematem gdyż w ten sposób tworzy się niepotrzebny chaos, który utrudnia dostęp do informacji bezpośrednio związanych z poradnikiem.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 14-01-2018 00:43

Komumikat ogads:

Monday is a banking holiday in the U.S., so expect a one day delay on payments processed through the bank. Thanks for your understanding!

Jeśli ktoś wypłaca $ na konto bankowe to wypłaty wyjdą dopiero we wtorek Wink


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 14-01-2018 16:21

da się jakoś zrobić aby na karcie było widać normalny tytuł? wiem że mogę to wszystko napisać bez html i wtedy będzie normalnie, ale chce żeby były niektóre części lockera wyszczególnione kolorem :/
[Obrazek: image.png]


[Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 14-01-2018 16:22

Musisz zamykać każdą jedna komendę tj <b>its i wtedy będzie działać Wink

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krucihegot1 - 14-01-2018 16:27

nie kumam. xd przecież mam zamkniętą komendę, a wygląda to tak <b> coś tam </b>. jeżeli o to chodzi