Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - mateke - 10-01-2018 11:41

Napisałem na Pw czekam na odp Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - tkrzepinski - 10-01-2018 13:02

testował ktoś cpa+pin prioritized a potem cpi? u mnie w 3 godziny wpadło tyle ile przez całą dobę na cpi. no traffic w sumie też większy ogarnąłem. ale czy na dłuższą metę też tak będzie czy to jednorazowy strzał. ktoś tak działa cpa+pin prioritized może się wypowiedzieć?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 10-01-2018 16:25

Zalezy skad zdobywasz ruch. Ja np majac 99% trafficu z USA jestem mocno do tylu skupiajac sie na ofertach CPA/PIN, bo po prostu dla tego kraju te oferty bardzo slabo konwertuja. Co moge powiedziec, testy nalezy przerowadzic na wlasnej skorze.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Swierkii - 10-01-2018 19:52

Poprosiłem Bena o przeniesienie mnie pod cb Wink Można prosić o jakiś kontakt? Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 10-01-2018 23:38

Proszę osoby które napisały dzisiaj wiadomość prywatną a nie otrzymały odpowiedzi o ponowne jej wysłanie, ponieważ omyłkowo usunąłem niektóre z nich za co przepraszam.

Zapraszam osoby nowe/początkujące chcące zapoznać się z metodą zarabiania na ogads do tematu http://zarabiam.com/Temat-Ogads-za-ruch-mobile-omowienie-strony-153249


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 11-01-2018 00:25

(10-01-2018 13:02)tkrzepinski napisał(a):  testował ktoś cpa+pin prioritized a potem cpi? u mnie w 3 godziny wpadło tyle ile przez całą dobę na cpi. no traffic w sumie też większy ogarnąłem. ale czy na dłuższą metę też tak będzie czy to jednorazowy strzał. ktoś tak działa cpa+pin prioritized może się wypowiedzieć?

Przełączyłem się na PINy w ramach testu na 24h. Raczej nikt się 2x na ofertę nie nabiera, ewentualnie pojedyncze osoby próbują następnego dnia. Przy PINach myślę, że dużo zależy od szczęścia, szczególnie przy małym ruchu.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - KubenQ - 11-01-2018 02:36

Cześć odpisz na priv najlepiej dodaj na fb lub gg (szybsze wiadomości)


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 11-01-2018 13:15

Mini-Aktualizacja dla poleconych już gotowa!
a w niej jak uzyskać dodatkowe $ oraz krótka instrukcja obsługi emulatora Nox.
Wszystkich zainteresowanych poleconych proszę o wysłanie swojego Account ID na numer GG który otrzymaliście w odpowiedzi razem z poprzednimi aktualizacjami



RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 11-01-2018 22:09

Efekty testowania PIN + CPA.

Całkowite EPC wyniosło 0.05$. Trzeba uwzględnić też, że przy PINach wpada więcej clicków, gdzie normalnie przy tej ilości wyświetleń na PPI miałbym z 30-40% mniej. Nie wpadł żaden wysoki PIN, same Iphone'y praktycznie po 1$ + parę śmieciowych pobrań. Na jednej z nisz(traffic 70% z UK) zarobiłem 2,5x więcej niż normalnie i to w 18h(normalnie liczę 24h) - EPU w UK wyniosło 0.23$. USA wypadło za to fatalnie, EPC 0.014$. Szkoda, że nie ma możliwości dostosowania ofert do kraju, bo z UK dużo lepiej wychodzi niż PPI, ale traffic z USA można wtedy wyrzucić do kosza.


RE: [Aktualizacja v3] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - radek0389 - 11-01-2018 23:19

(11-01-2018 22:09)Xanter98 napisał(a):  Szkoda, że nie ma możliwości dostosowania ofert do kraju, bo z UK dużo lepiej wychodzi niż PPI, ale traffic z USA można wtedy wyrzucić do kosza.

Przecież w prosty sposób możesz zastosować skrypt filtracji IP pod państwa i zastosować przekierowanie na konkretny content locker pod USA i na drugi pod UK. Maksymalizuje są zyski w tym momencie. W google takich skryptów jest trochę.