Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 09-01-2018 01:08

Porażka że ludzie wbijają na gry i oferują 99999 diamentów psując cały efekt ;/
jeszcze spamuje co 30-60 sekund...?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Oszolom - 09-01-2018 01:38

skoro o konwersji mowa takich jaj jeszcze nie widziałem Smile 20%.. bardzo dziwne
[Obrazek: dwqdq.png]


co do wypłat z ogads wypłaciłem 506,37$ na paypal po przewalutowaniu salda 506 dolców zamieniło się w 1701,94 zł jak dla mnie może być więc polecam
potwierdzę jeszcze za jakieś 2 dni jeśli pieniążki zostaną przekazane z PP na moje konto


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 09-01-2018 08:47

Przyznac sie kto pod...ala gierki nickiem "youwant" lekka przesada
Spam co 30 sekund...
Oferuje 6-7 razy wieksza walute...


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dom3lek - 09-01-2018 12:38

Z całym szacunkiem, ale czy w tych grach jest ustawione jakieś maskowanie linku czy tekstów dla nowych graczy? Przetestowałem około 6 gier i w żadnej nie miałem nawet klików?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 09-01-2018 13:04

co znaczy "przetestowałem"? Poza tym najprościej będzie jak odpalisz drugi emulator i sprawdzisz czy Twoje wiadomości są widoczne.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dom3lek - 09-01-2018 13:05

(09-01-2018 13:04)thabast napisał(a):  co znaczy "przetestowałem"? Poza tym najprościej będzie jak odpalisz drugi emulator i sprawdzisz czy Twoje wiadomości są widoczne.

W sensie, że przeszedłem ten samouczek co najczęściej jest. Problem w drugim emulatorze może być taki, że najczęściej wrzuca Cie do "innego regionu" gry i nie widać tych wiadomości a jeszcze lepiej widać wiadomości, ale całkiem innych graczy. Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - thabast - 09-01-2018 13:27

Przeszedłeś samouczek, wszedłeś na czat wrzuciłeś link. Teraz pytanie czy na tym czacie ludzie w ogóle coś piszą, jak piszą to jakiego języka używają. To, że wrzucisz swój link nie znaczy, że tysiące ludzi od razu rzuci się na darmową walutę z gry.

Cytat:problem może być taki..
próbowałeś? jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, a odpalenie dwóch emulatorów w tym samym czasie to nie żaden problem i sprawdzenie zajmuje kilka minut. Poza tym nikt Ci nie powie, czy w grze której nazwy nawet nie zna, jest jakiś filtr na czat. Jeśli nie ma opcji wyboru serwera podczas logowania to powinna być ona w opcjach wewnątrz gry. Z resztą w takich przypadkach i tak zazwyczaj nowe konta wrzuca na najnowszy serwer.

W niektórych grach żeby odblokować czat musisz spełnić jakieś warunki (zazwyczaj mieć odpowiedni lvl). Niektóre mają nałożony filtr na słowa free+"waluta premium" bądz na link z powszechnie stosowanych skracaczy, ale wtedy zamiast wiadomości pojawiają się jakieś znaczki typu #@!#!.

Jeśli nie jesteś pewny, czy ktoś w ogóle czyta czat możesz zawsze napisać coś w stylu: cześć, (pytanie odnośnie gry/społeczności) - oczywiście po angielsku


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - tsubasa12 - 09-01-2018 13:42

broofie, chcialbym wyslac tobie pw ale masz zapchana skrzynke


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dom3lek - 09-01-2018 13:48

(09-01-2018 13:27)thabast napisał(a):  Przeszedłeś samouczek, wszedłeś na czat wrzuciłeś link. Teraz pytanie czy na tym czacie ludzie w ogóle coś piszą, jak piszą to jakiego języka używają. To, że wrzucisz swój link nie znaczy, że tysiące ludzi od razu rzuci się na darmową walutę z gry.

Cytat:problem może być taki..
próbowałeś? jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, a odpalenie dwóch emulatorów w tym samym czasie to nie żaden problem i sprawdzenie zajmuje kilka minut. Poza tym nikt Ci nie powie, czy w grze której nazwy nawet nie zna, jest jakiś filtr na czat. Jeśli nie ma opcji wyboru serwera podczas logowania to powinna być ona w opcjach wewnątrz gry. Z resztą w takich przypadkach i tak zazwyczaj nowe konta wrzuca na najnowszy serwer.

W niektórych grach żeby odblokować czat musisz spełnić jakieś warunki (zazwyczaj mieć odpowiedni lvl). Niektóre mają nałożony filtr na słowa free+"waluta premium" bądz na link z powszechnie stosowanych skracaczy, ale wtedy zamiast wiadomości pojawiają się jakieś znaczki typu #@!#!.

Jeśli nie jesteś pewny, czy ktoś w ogóle czyta czat możesz zawsze napisać coś w stylu: cześć, (pytanie odnośnie gry/społeczności) - oczywiście po angielsku

Dobra nie było problemu, nie wziąłem pod uwagę, że OGADS ma opóznienie w klikach. Wszystko to co napisałeś biorę pod uwagę. Zawsze testuje najpierw pisząc cokolwiek, ale nawet to często nie działa. Tak jakby nie była widoczna moja wiadomość. Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 09-01-2018 16:49

Zarzucę banalną radą. Jak się wkleja link z bitly to lepiej zrobić "bit.ly/link" aniżeli "http://bit.ly/link".