Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - lanyo - 08-01-2018 13:18

Panowie mam pytanie odnośnie wypłaty na ogads, jak wygląda sytuacja. Kilka dni temu wypełniłem dane do przelewu i na tą chwile "wiszą" mi 3 wypłaty, wiadomo co poniedziałek zarobiona kwota jest dostępna do wypłaty, no i teraz pytanie jak to wygląda, samo automatycznie wypłaci mi na paypala, czy muszę gdzieś pisać coś robić, żeby zlecić wypłatę Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 08-01-2018 13:19

Nie mówię, że tną cokolwiek. Być moze system źle zalicza czasami, pewnie trzeba się z tym pogodzić i uwzględnić w zarobkach Tongue


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 08-01-2018 14:14

(08-01-2018 13:18)lanyo napisał(a):  Panowie mam pytanie odnośnie wypłaty na ogads, jak wygląda sytuacja. Kilka dni temu wypełniłem dane do przelewu i na tą chwile "wiszą" mi 3 wypłaty, wiadomo co poniedziałek zarobiona kwota jest dostępna do wypłaty, no i teraz pytanie jak to wygląda, samo automatycznie wypłaci mi na paypala, czy muszę gdzieś pisać coś robić, żeby zlecić wypłatę Big Grin
Nic nie trzeba dodatkowo robić. Dla pewnosci czy wszystkie dane zostaly poprawnie wypełnione mozesz napisac do swojego affiliate menagera.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - kikuss23 - 08-01-2018 15:03

(08-01-2018 14:14)broofie napisał(a):  
(08-01-2018 13:18)lanyo napisał(a):  Panowie mam pytanie odnośnie wypłaty na ogads, jak wygląda sytuacja. Kilka dni temu wypełniłem dane do przelewu i na tą chwile "wiszą" mi 3 wypłaty, wiadomo co poniedziałek zarobiona kwota jest dostępna do wypłaty, no i teraz pytanie jak to wygląda, samo automatycznie wypłaci mi na paypala, czy muszę gdzieś pisać coś robić, żeby zlecić wypłatę Big Grin
Nic nie trzeba dodatkowo robić. Dla pewnosci czy wszystkie dane zostaly poprawnie wypełnione mozesz napisac do swojego affiliate menagera.

Czy mozesz sprawdzic PW. Napisalem wiadomosc w sprawie rejestracji na ogads.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 08-01-2018 17:50

Tak, odpisalem juz wszystkim Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - kikuss23 - 09-01-2018 00:07

Dlugo sie czeka na akceptacje w ogads?.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Guxinimod - 09-01-2018 00:24

(09-01-2018 00:07)kikuss23 napisał(a):  Dlugo sie czeka na akceptacje w ogads?.

Do 12 godzin.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 09-01-2018 00:31

Raczej z tym "do" bym nie przesadzal, bo zdazylo sie ze w niektorych przypadkach trwalo to ponad 24h Wink Zazwyczaj jednak odpowiedz jest po paru godzinach albo nastepnego dnia.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jarekxD - 09-01-2018 00:37

Mi dali akcepta w kilka sekund, a w sumie nie naprodukowałem się za bardzo Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 09-01-2018 01:07

Ja czekałem 48h prawie, a wcześniej odrzucali po kilku godzinach. Tylko to było w okresie świątecznym jakoś.